Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor

Ribaundlari düzelstsek iyi takımız bence. 4 oyuncu pota altında ama ribaundu onların ordaki tek oyuncusu kapıyor. Kaç kere benzer posisyon oldu sayamadım

Taraftar profilimiz çok ilginç. Namağlup lider takıma grupta sıfır çekmiş gibi yorumlar yapılabiliyor :) Eksikler mevcut ancak bütçe ortada. Ortam oluşursa 1 transferle çok daha iyi yerlere gelebilecek durumdayız.

Dorsey fizik ve mental anlamda yetersiz pek ümit vermese de toparlaması için yeterli zamanı var. McCollum fena değildi. Asist yapmayı da öğrenebilirse takım için daha yararlı olabilir.

Taraftar profilimiz çok ilginç. Namağlup lider takıma grupta sıfır çekmiş gibi yorumlar yapılabiliyor :) Eksikler mevcut ancak bütçe ortada. Ortam oluşursa 1 transferle çok daha iyi yerlere gelebilecek durumdayız.

Dorsey fizik ve mental anlamda yetersiz pek ümit vermese de toparlaması için yeterli zamanı var. McCollum fena değildi. Asist yapmayı da öğrenebilirse takım için daha yararlı olabilir.

Ergın atamanı sadece İzzeti neden aldıgı için eleştirdim.. İzzet yerıne daha iyi bir uzun forvet alınabılırdı.. adam yatarak parasını alacak şimdi sezon sonuna kadar ne gerek vardı ?

bızım skor yönünden sorunumuz yok.. bu takım son yıllarda gördüğüm en skorer takım... bir şekılde sayı atıyoruz ama savunma yapamıyoruz.. sorun orda

Savunma yapamiyoruz degil. Yapiyoruz hücum ribaundunu verdigimiz için 2-3 defa hücum ediyorlar. Son 5 dakika biraz ribaundlari vermedin 20-4 seri oldu. Bu takim savunmayi iyi yapiyor. 2 maçtir ribaundlarda baya eziliyoruz. Dorsey bildigimiz Dorsey degil gibi duruyor şu an. Düzelebilir. Düzelmezse sorun oluşur. Birde oyun kurucu lazim tabi. Pooh Jeter en uygun oyuncu bize.

İSTATİSTİKLERİMİZ

Eric McCollum 22 Sayı-2 Ribaund-2 Asist

Vladimir Micov 20 Sayı-2 Ribaund-3 Asist-1 Blok-1 Top Çalma

Stephane Lasme 14 Sayı-9 Ribaund-2 Blok

Blake Schilb 13 Sayı-2 Ribaund-3 Asist-2 Top Çalma

Sinan Güler 7 Sayı-5 Ribaund-5 Asist-2 Top Çalma

Joey Dorsey 5 Sayı-2 Ribaund

Caleb Green 4 Sayı-4 Ribaund-5 Asist

Göksenin Köksal 2 Sayı-1 Ribaund

Savunma yapamiyoruz degil. Yapiyoruz hücum ribaundunu verdigimiz için 2-3 defa hücum ediyorlar. Son 5 dakika biraz ribaundlari vermedin 20-4 seri oldu. Bu takim savunmayi iyi yapiyor. 2 maçtir ribaundlarda baya eziliyoruz. Dorsey bildigimiz Dorsey degil gibi duruyor şu an. Düzelebilir. Düzelmezse sorun oluşur. Birde oyun kurucu lazim tabi. Pooh Jeter en uygun oyuncu bize.

evet Jeterin gelmesını cok istemiştim ama adam çine gitti... Arroyo gıbı adamdı jeter.. arroyo gıbı derken asist özelliğide vardı.. McCollum gıbı sadece atmayı düşünmüyodu.. Ukrayna milli takımında izlemiştim cok begenmiştim

Emre bütçe yetersiz doğru ama taraftar şampiyonluktan sonra başarıya alıştı, başarı istiyor. Durum bu. Yoksa Efes Fülker bütçesi ile uzaktan yakından alakalı bir bütçemiz yok herkes bunun farkında. Şampiyon olamasa da bu takım ve hoca dağıtılmamalı, devam etmeli ama bu daha fazlasını istemesini engelleyemiyor taraftarın. Hele hele geçen seneki hüsrandan sonra.

McCollum'un kendisi de yükselmeye meyilli, bu hem onun için hem bizim için iyi haber.

Şu an için Dorsey en büyük sıkıntı. Dorsey kendine gelsin diye hak etmediği dakikaları alıyor. Bu dakikalar da pota altı oyunumuza çok kötü etkiyor. Hemen toparlanmasını beklemiyorum ama en azından bi yükseliş gösterse keşke... Umarım(ben hep umarım) oynadığı maçları izliyordur maçtan sonra.

McCollum'un kendisi de yükselmeye meyilli, bu hem onun için hem bizim için iyi haber.

Şu an için Dorsey en büyük sıkıntı. Dorsey kendine gelsin diye hak etmediği dakikaları alıyor. Bu dakikalar da pota altı oyunumuza çok kötü etkiyor. Hemen toparlanmasını beklemiyorum ama en azından bi yükseliş gösterse keşke... Umarım(ben hep umarım) oynadığı maçları izliyordur maçtan sonra.

adam barcelonada ve NBA'de oynadıktan sonra burayı Gazıantep falan sanıyor galıba.. ınsallah yanılıyorumdur

Üst Alt