Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 F:5 | Galatasaray OB 87-85 Nizhny Novgorod | M.S | 10 Kasım | TRT Spor

Dorsey geri gidiyor ileri gitmiyor, her şeyi anlarımda ribaunt çekemiyorsa varlığının gereği yok,

McCollum şunu artık bilmeli 2 atıyorsan 1 tane de Micov&Blake ver arkadaş ! Tam kaybedilecek maçtı.

Green pili maalesef bitiyor, sene başında açıkçası en korktuğum oyuncuydu beni yanıltsa da takım oyunu zaafımız ortaya çıkıyor, 4 numara şut sokamazsa sistem çöker koçta mecburen 4 kısaya dönüyor bu sefer ribaunt ve match up sıkıntısı ortaya çıkıyor, tüm maçlarımızda 4 numaralar kariyer maçlarını oynamaya devam ediyor.

Dorsey'in durumu tamamen Nba sisteminde enerjisini yitirmesi ve hantallaşması duygusal olarakta bu yüzden etkilenmiş, derhal çözüm aranmalı.

McCollum potansiyeli yüksek çünkü herkes atacağını biliyor pas oynuna biraz geçse çok rahatlayacak özel oyuncu olacak ama bencilliği bırakmalı, gerçi hoca takım durunca bilerek 4 hücum 5 numara yaptı teke tek oynattı ama antremandı ona setler çizmeli, Green'e alternatif şimdiden bakılmalı, sakatlık sonrası fazla yüklendik zaten her an sakatlanabilir.

Mccolum tamam bireysel işler yapti ama tamamen onun eline bakmak saçma geliyor bana. Schilb Micov gibi adamlar oyundan soguyor. Mccolum öyle iyi delicide degil. Mahalbasicin üstüne gitmesi delirtti beni 1-2 pozisyonda. Pooh Jeter gibi hem şutu hem deliciligi iyi bir oyun kurucumuz olmasi lazim. Dorsey düzelmesi lazim. Düzelmezse bizim pota altini düzecekler

dorsey baya kötü.o fizikte adamın ribaundları çekememesi, o bitirişleri yapamaması normal değil.mental problemlerini aşması gerek.

micov her zamanki gibi çok iyi.schilb, sinan da iyiydi bugün.

mccollum'dan bi yol olmaz, burası sokak değil.kriz anlarında işe yarıyor belki ama bizim en önemli özelliğimiz takım olgusunu sevip atıyor.

caleb'in performansı düşüşte ama toparlayacaktır.hoca ege'ye hiç şans vermiyor.obra berk'i oynatıyor, ivkovic oğulcan diye bi çocuğu oynatıyor son maçlarda.hoca ege'ye de şans verse iyi olacak.

lasme yine çok iyiydi.göksenin de görevini yerine getiriyor, performansından memnunum.o basket faul olacak pozisyon da iş kazası diyelim.

Dorsey'in geçen sene 4 ribaund ortalaması var Houston'da, ondan önce 5 ribaund ortalaması var Barca'da adamdan ne bekliyoruz ki tam olarak anlamadım:D Bu adam ribaund yükü çekemiyor pek belli ki. Karavana atış.

5'te 5 yapmamıza rağmen bir tane yapıcı konuşan olmamış.Maçı izlemeyenler acaba diyordur.İlk 4 maçı izlemiştim bunu kaçırdım.4 maçtaki oyun ve skorda baya beni memnun etmişti halbuki.

Üst Alt