Eurocup 15/16 H:10 | N. Novgorod 81-75 Galatasaray OB | MS | 16 Aralık | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 H:10 | N. Novgorod 81-75 Galatasaray OB | MS | 16 Aralık | TRT Spor

Çin'den getirin şu Pooh Jeter'i. Tam bu takimin oyuncusu. Şutu var driblingi var. oyun kurar asist yapar.

Banvit ve bu maç resmen bu herifin saçmalamasi ile gitti. Sezon başi Efes maçinin içinede bu etmişti. Hocam sezonu dogru dürüst bitirmeyi istiyorsan transfer yaptirirsin. 1 transfer ile takimin ahengi degişir.

McCollum adamı vezir de yapıyor rezil de. Son haftalarda baya kötü. Yabancı bir guard alınmalı. Koca sezon Mc ile geçmez.

Dorsey düzelmeye başladı dedik yine eski haline dönmüş. Memnun değilse gönderilmeli. Patric Young gibi dolu oyuncu var. Öyle birisi alınmalı.

Lasme her geçen maç iyiye gidiyor. Şuan herhangi bir Euroleague takımına koysak sırıtmaz.

5/0 başladığımız grubu 7/3 kapadık. Neptunas'a yenilmeseydik, onu geçtim ikili averajı vermeseydik antrenman maçını oynuyor olmuştuk.
AEK koysa bari. Yoksa 2. olursak diğer grup baya zorlu olacak.

Edit : AEK de yeniliyor, gitti liderlik.

Son düzenleme:
Ulan 1. olsaydık, Euroleague'de 9 maçta daha galibiyet alamayan Sassari ve Telekom ayarında Zaragoza ile eşleşecektik. Kendi topuğumuza sıktık. Limoges hariç diğer takımların deplasmanlarından çıkamayız.

8-0 Seri yiyoruz.. Ergın Ataman hiç tepki vermiyor... daha sonra seri 10-0 oluyor yine mola almak yok...

maç bittiğinde molayı alıyor ben anlamıyorum bu adamı arkadaş..niye böyle yapıyor...

Üst Alt