Eurocup 15/16 N:5 | CAI Zaragoza 85-68 Galatasaray Odeabank | MS | 3 Şubat | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 N:5 | CAI Zaragoza 85-68 Galatasaray Odeabank | MS | 3 Şubat | TRT Spor

Kadınlar Euroleague

Fenerbahce 60 - 66 Sachio

bilerek yenildiler Galatasaray 3.cü olmasın diye.. hayatımda bu kadar karaktersiz takım az gördüm.. yavşak fenerbahce !!

atamanın bu sakat oyuncu hayranlığı nerden geliyor acaba jerrels denen herif yürüyor resmen verdiğimiz parada az değil yani

Liderdikmişş puaaa takım elendi lann bı takım sassriyi yenemezz

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu grupta işimiz son maça kalır.Kazanırsak lider çıkarız kaybedersek eleniriz.Gruptan çıksak bile şayet italyan takımlarından biri gelirse bizi rahatlıkla eler gider.Keşke Alba Berlinli,EA Milanolu ve Arisli gruba düşseydik de güzel bir tokat yeseydik.Şu grupta böyle oynayan takım ordaki takımlardan ne kadar fark yerdi acaba.Biz deplasmanda bu Olaj denen takımı nasıl yendik hayret ediyorum.Adamların kaç maçlık iç saha galibiyet serisi vardı şok oldum kazanmamıza

Bu grupta işimiz son maça kalır.Kazanırsak lider çıkarız kaybedersek eleniriz.Gruptan çıksak bile şayet italyan takımlarından biri gelirse bizi rahatlıkla eler gider.Keşke Alba Berlinli,EA Milanolu ve Arisli gruba düşseydik de güzel bir tokat yeseydik.Şu grupta böyle oynayan takım ordaki takımlardan ne kadar fark yerdi acaba.Biz deplasmanda bu Olaj denen takımı nasıl yendik hayret ediyorum.Adamların kaç maçlık iç saha galibiyet serisi vardı şok oldum kazanmamıza
Deplasmanda görülemeyecek kadar yüksek yüzdeyle attık,20 sayı farkla aldık ama bala işte

Rezil bir performans göstereceğimizi bildiğimden çok çok iyi attığımız ilk çeyrekte 170 sayı altı almıştım maça.Beni yanıltmadılar sağolsunlar :D

Şafa Edge'ye ne oldu. olsada oynatmiyor zaten. Her deplasmanda siner mi bir takim. Rakip siradan bir takim ve bize fark atiyor. Yeter yahu. Git milli takima.

Deplasmanda görülemeyecek kadar yüksek yüzdeyle attık,20 sayı farkla aldık ama bala işte

Bence de rakip inanılmaz rezil bir şut yüzdesiyle oynadı.74 sayı attık o maçta öyle yüksek bir yüzdeyle de atmadık.Zaten aşırı düşük sayıyla bitti maç.Kolay kolay bir avrupa maçında 54 sayı atan takım göremeyiz

Caleb Green dönüyor Sassari'ye burda koyarız da mesele o değil. Deplasmanlarda kazanılır kaybedilir o da önemli değil. Varlık bile gösteremiyoruz. Sonraki turda ev sahibi avantajıyla çeyrek finale yükseliriz de ondan sonrası sıkıntı. Avrupa'da bu sezon kupayı boşverdim, yarı final bile gelmezse Ergin Ataman gider çok istediği MT'ye.

Üst Alt