Eurocup 15/16 N:6 | Galatasaray Odeabank 87-69 Sassari | M.S | 10 Şubat | Top16'dayız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 N:6 | Galatasaray Odeabank 87-69 Sassari | M.S | 10 Şubat | Top16'dayız

660c8Eurocup.png

88f85gs.png
v.png
180px-Logo_Dinamo_Sassari.png

Eurocup 15/16 Son 32 N Grubu 6. Hafta
Galatasaray Odeabank - Dinamo Sassari
Abdi İpekçi Arena
10 Şubat Çarşamba
20.00

100px-TRT_Spor_Yeni_Logo.png

Son düzenleme:
Bizim ölüm kalım maçımız olduğu kadar Sassari için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Onlar da yenilmesi durumunda büyük ihtimalle elenecekler. Allah'tan Calen Green dönüyor bu maça + kendi sahamızda olduğu için rakibe göre avantajlıyız. +10 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

Çeyrek finalde ise ;

Bayern Münih - Galatasaray
Limoges - UNICS Kazan
EWE Baskets - Zenit
EA Milano - Trento eşleşmeleri olur diye tahmin ediyorum. Kadro ve form durumlarına bakarsak. Sezona Golden State Warriors gibi başlayan Valencia ise Avrupa'da oynadığı son 3 maçta galibiyet alamadı ve gruptan büyük bir mucize olmazsa çıkamayacak. Çeyrek finaldeki Bayern Münih eşleşmesinde ev sahibi avantajı rakip takımda olacak. Yani ilk maç bizim, 2. maç ise onların sahasında olacak.

Ergin Ataman'ın ve sakatların toparlanmasıyla yarı finale kadar gidebiliriz ama ondan sonrası takımın göstereceği extra çabaya bağlı olacak.

Bizim ölüm kalım maçımız olduğu kadar Sassari için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Onlar da yenilmesi durumunda büyük ihtimalle elenecekler. Allah'tan Calen Green dönüyor bu maça + kendi sahamızda olduğu için rakibe göre avantajlıyız. +10 farkla kazanacağımızı düşünüyorum.

Çeyrek finalde ise ;

Bayern Münih - Galatasaray
Limoges - UNICS Kazan
EWE Baskets - Zenit
EA Milano - Trento eşleşmeleri olur diye tahmin ediyorum. Kadro ve form durumlarına bakarsak. Sezona Golden State Warriors gibi başlayan Valencia ise Avrupa'da oynadığı son 3 maçta galibiyet alamadı ve gruptan büyük bir mucize olmazsa çıkamayacak. Çeyrek finaldeki Bayern Münih eşleşmesinde ev sahibi avantajı rakip takımda olacak. Yani ilk maç bizim, 2. maç ise onların sahasında olacak.

Ergin Ataman'ın ve sakatların toparlanmasıyla yarı finale kadar gidebiliriz ama ondan sonrası takımın göstereceği extra çabaya bağlı olacak.

Mesela biz Bayern'i ilk maçta 70-60 yendik,Bayern de bizi 2.maçta 80-60 yendi.Uzatmaya mı gidiyor Bayern mi turluyor?

Son düzenleme:
Biz içsahada çok iyiz sassari deplasmanda çok kötü bu maçı kaybetmemiz normal şartlarda zor olaj zaragoza maçında süpriz çıkarsa bizimkiler belki kasmaz anca o şekil sassari maçı alabilir.

Kadın Basketbol maçlarını izlerken daha cok keyif alıyorum...

Erkek Basketbol'da ne Ligde , Nede Eurocup'ta bir beklentim yok... Zaragoza gibi İspanya Liginde küme düşmemeye oynayan bir Takımdan 17 sayı fark yiyen bir takımdan hiçbir beklentim olamaz.... umarım yanılırım...

Bayern'i normal şartlarda tokatlarız ama işte bizim deplasman zaafımız olunca her şey farklı olabiliyor. Öncelikle şeref yoksunu şikecilerin bayanlarına, sonrada Prandelli çocuklarına vurup geçelim. Ergin hocam gerekeni yapacaktır. :hat:

Aynı takım 35 sayı fark attı o zaragozaya.

kendı sahanda at bir zahmet zaragoza'ya... küme düşmemeye oynayan bir takımdan deplasmanda 17 sayı fark yemek kabul edilemez.. Galatasaray'ın şuan ki bütçesi Eurocup üstü... 2-3 kalitelı oyuncu gelse bu takıma Euroleague'de iddalı takım olur... ama zaragoza gıbı uyduruk takımdan fark yiyoruz.. bravo bize

kendı sahanda at bir zahmet zaragoza'ya... küme düşmemeye oynayan bir takımdan deplasmanda 17 sayı fark yemek kabul edilemez.. Galatasaray'ın şuan ki bütçesi Eurocup üstü... 2-3 kalitelı oyuncu gelse bu takıma Euroleague'de iddalı takım olur... ama zaragoza gıbı uyduruk takımdan fark yiyoruz.. bravo bize

Onlarda kendi sahasında yensin o zaman bi zahmet ümit :) Uyduruk takım diyosun ama hakemi avuçlarının içinde nasılda oynattılar görmedin mi bu bile berbat olmadıklarını gösterir

Onlarda kendi sahasında yensin o zaman bi zahmet ümit :) Uyduruk takım diyosun ama hakemi avuçlarının içinde nasılda oynattılar görmedin mi bu bile berbat olmadıklarını gösterir

renktaş anlamıyon galıba ? İspanya Liginde küme düşme potasının 1 basamak üstünde bu takım...

Sen Galatasaray taraftarı oldugunu unutuyon galıba... Galatasaray gibi bir takımın küme düşmeye oynayan bır takımdan fark yemesi kabul edilemez...

bunu anlatamıyoruz malesef size.. sen hala kendı evlerınde yensınler bir zahmet dıyorsun...

tamam yensınler ama maçta fark 25'e kadar çıkmıştı.. zaragoza gibi bir takımdan maç içinde 25 sayı fark yıyorsun ! ben bır taraftar olarak kabul edemıyorum bunu.. sen edebılıyorsan diyecek bişeyim yok

Üst Alt