Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart

Salon yapılmasın abi işte ne güzel atmosfer oluyor Abdi İpekçi'de.Zorla çıkarmıyorlarsa gitmeyelim.Taraftar resmen dövüyor rakibi.

Bu arada Chuck reyizden özür diliyorum.Sakatlığı atlamamış diye düşünürken adam çok iyi döndü.Hem 4 hem 5 alternatifi oldu bir anda.Böylece Lasme'nin faul probleminde çok sıkıntı yaşamamış olduk.

BjkSj oyuncusu Lamont Hamilton da maça gitmiş foto paylaşmış maçtan. Tepki gelince de silmiş. Twitter'dan baktım Bjk taraftarları kovulmalı falan yazmış ne garip insanlar ya :) Adam olun da siz de doldurun. Sinan Erdem'de yoklara oynuyor takım :)

Ce0jsFgUIAMYp6M.jpg

istediğimizi aldık.

deplasmanda omici durdurursak yener geliriz, bugün ilk yarıda olduğu gibi olursa bizi yenebilirler ama 15 sayı fark yapamazlar.

BjkSj oyuncusu Lamont Hamilton da maça gitmiş foto paylaşmış maçtan. Tepki gelince de silmiş. Twitter'dan baktım Bjk taraftarları kovulmalı falan yazmış ne garip insanlar ya :) Adam olun da siz de doldurun. Sinan Erdem'de yoklara oynuyor takım :)

Ce0jsFgUIAMYp6M.jpg

bu hafta kadın basketbol maçı vardı bjk'nın 2-3 tane adam gelmiş sadece.. salon bomboş... bizim bayan baskete bıle en az 100 kişi gidiyor

Kafam çok karışık.Acaip bir takım.Orada ilk periyod önemli ve hakemlerin tutumu da muamma olacak.Kafamda Sinan yerine Göksenin ile başlamak var ve hatta Davis ile de başlamak var.İlk periyod mümkün olduğunca Lasme-Davis ile hücum edip Micov ve McCollum 3.-4. opsiyonlar olmalı.Sinan ile başlanacaksa münkün olduğunca içeri yüklenmeli.

Atmosfer cok güzeldi Ergin hocam güzeldi takımımızda kenetlendi macı 14 sayı gibi bir farkla kazandık kötü bir sonuc değil ama dahada fark olabilecek mactı herkesin bildiği gibi bagzı faktörler bu macı kaznmamızı inanılmaz derecede etkiledi.
Hakemlere ne desek boş serefsizler macı vermek için bir canaria forması giymedikleri kaldı ama ispanyolların böyle bir ayrıcalıgı var zaten.
Schılb ömrü boyunca bu kadar potayı dövdüğü baska mac yoktur o da bu macı buldu ve rakip her attıgı topu neredeyse soktu.
Şunuda es gecmemek lagzım tam havaya girmişken fark 18 sayıydı mc collum boş bir 3 lük kacırdı bana göre macın dönüm noktasıydı ondan sonra sıkıntıya girdik zaten.
Deplasmandan acıkcası cok korkuyorum rakipten değil ama kendi takımımdan korkuyorum bu seneki dengesiz deplasman performansları gerceği söylemek gerekirse haftaya mac saatine kadar kafamı kemirecek nasip diyelim artık.

atmosfer kötüydü
tribünde zibilyon tane kavga cikti mallar mac icinde kavga etti
maca gelince
evin yansin schilb
evin yansin caleb
ulan ne zamandir oynamıyonuz yettiniz artik
14 sayiya gelince hic memnun degilim
tur bence onlarin elinde
eger dünkü gibi oynarsak ispanyada eleniriz nett
25 olacak maç caleb schilb yüzünden gitmistir

Sent from my iPhone using Tapatalk

ekstra performans sergileyen chuck davise ne desek az ya
hem hücumda hem savunmada müthişti dünn

atmosfer kötüydü
tribünde zibilyon tane kavga cikti mallar mac icinde kavga etti
maca gelince
evin yansin schilb
evin yansin caleb
ulan ne zamandir oynamıyonuz yettiniz artik
14 sayiya gelince hic memnun degilim
tur bence onlarin elinde
eger dünkü gibi oynarsak ispanyada eleniriz nett
25 olacak maç caleb schilb yüzünden gitmistir

Olm ruh hastasi misiniz, psikolojik tedaviye ihtiyaciniz mi var? Rakip taraftarin olmadigi yerde neyin kavgasi lan bu?? Tribüne insan gibi taraftar gelsin, hayvanlari tribüne almasinlar...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5 dkda sürmedi ha
20 dk boyunca bi kavga sürer mi lan

O 5 dk ettiklerin kavganin icine turp sikayim. Yani bi 2 saat adam gibi rahat duramiyorlar. O hayvanlari birak salona/stada almayi, yanindan dahi gecirmeyecen, gitsinler mahallelerindeki kiraathanelerinde okey istakasiyla birbirinin kafalarina kafalarina vursun, biz de kurtulalim, kendileri de kurtulsun. Mal herifler ya...

O 5 dk ettiklerin kavganin icine turp sikayim. Yani bi 2 saat adam gibi rahat duramiyorlar. O hayvanlari birak salona/stada almayi, yanindan dahi gecirmeyecen, gitsinler mahallelerindeki kiraathanelerinde okey istakasiyla birbirinin kafalarina kafalarina vursun, biz de kurtulalim, kendileri de kurtulsun. Mal herifler ya...

yalnız kavga eden 1 grup saha içinden
paraya kıyıp gelen adamlar yani
gercekten manyak bunlar

Üst Alt