Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurocup 15/16 YF 1.Maç | Galatasaray Odeabank 89-75 Gran Canaria | M.S | 30 Mart

Takım çok iyi mücadele ediyor.
Ara ara keskin düşüşler yaşıyoruz rövanş ta buna önlem almak lazım.

Green ve schilp hariç tüm oyuncular çok iyiydi.
Darısı haftaya

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rakibe seri vermez ve oyunun başında fark açılmazsa tur bizim. Ancak durduk yere rakibi havaya sokan bir takımız. Saçma sapan top kayıpları, basit hatalar derken bir anda ivmeyi rakibe kaptırabiliyoruz.
Maça çıkarken rotasyon yönünden zayıf oluşumuz ve yorgunluk da önemli dezavantajlar ancak son topa kadar mücadele etmeli takım.

3. ceyrek atmosferi bayagi iyiydi. ilk basta da iyiydi de bos 3'lukleri atamayinca oyundan dusuyor elbet taraftar. bi de mallar saha ici koltuklarda kapisti millet oraya bakti :D

polarcilar'in sebo reis sovu ve fener'e kufurler gereksizdi.

Son düzenleme:
Maçın Özetini Yapacak Olursak ;

Maç'a Fırtına gibi başladık 5-0'lık seri yaptık.. daha sonra anlamsızca top kayıpları yapmaya başladık.. özellikle son maçlarda alışkın olduğumuz, ''Topu Rakibin Eline Teslim Etmek'' şeklinde açıklanabilecek top kayıpları yaptık...

Bu top Kayıplarıyla beraber Gran Canarıa'ya bi ara öne geçti.. O andan itibaren oyuncular kendilerine geldiler ve savaşmaya başladılar...

Özellikle 3.cü çeyrekte öyle bir Galatasaray fırtınası vardı ki, fark 19'a kadart çıktı..

Fark 19 iken Errick McCollum'un kaçırdığı bomboş üçlük var.. o üçlük girseydi rakip takım tamamen dağılacaktı ama olmadı..

Özellikle Green ve Schilb resmen potayı dövdüler.. Üstelik Green maçın en kritik dakikasında 2 serbest atış kaçırdı.. o serbest atışları atsaydı fark şimdi 16 olacaktı...

Daha sonra fark erimeye başladı 10'a kadar indi.. farkın erimesindeki en büyük etkenlerden biride ''Hakemlerdi''..

Sinan Oyuna girdi hakemler hemen faul çaldı Sinan 4'ledi... Lasme Oyuna girdi hakemler hemen faul çaldı Lasme'de 4'ledi..

Dün sadece rakiple mücadele etmedik hakemlerle'de mücadele ettik... bence Schılb ve Green'ın ''sıfır'' katkı vermesıne rağmen 14 sayılık galibiyet iyidir...

Gran Canarıa deplasmanında mümkün olduğunca ''Sete Set'' oyunu tercih etmeliyiz.. rakibi tempoya sürüklersek 20 fark bile yeriz.. bu yüzden sakin olan taraf biz olmalıyız...

hızlı hücum yapmamalıyız.. Lasme ve Chuks Davis'i sürekli kullanmalıyız pota altında...

Şans olarak : Galatasaray %60 - %40 Gran Canarıa bana göre..

atmosfer kötüydü
tribünde zibilyon tane kavga cikti mallar mac icinde kavga etti
maca gelince
evin yansin schilb
evin yansin caleb
ulan ne zamandir oynamıyonuz yettiniz artik
14 sayiya gelince hic memnun degilim
tur bence onlarin elinde
eger dünkü gibi oynarsak ispanyada eleniriz nett
25 olacak maç caleb schilb yüzünden gitmistir

Sent from my iPhone using Tapatalk
tanrı affetsin
bu takıma güvenmemişim he
gün yüzü görmeyeyim
(yalnız şaka maka hatırlıyorum dönüş yolunda suratım aşırı asıktı bizimkilere 20ye yatırcak bunlar bizi orda diyip durmuştum :( )

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt