EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz! - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroCup Women 08/09 Final M:2 | Galatasaray 82-61 Cras Basket Taranto | Şampiyonuz!

Cevap: FIBA Eurocup Şampiyonu GALATASARAY

Sizinle ne kadar çok gurur duyduğumuzu anlatamayız. Mükemmelsiniz dişi Aslanlarımız...

Yazan illa ki olmuştur lakin Augustus'un maç sonundaki sevinci tüm herşeyi anlatıyor.

Helal olsun kızlar!Hakkınız ödenmez!

"Biz sadece futbol kulübü değil, spor kulübüyüz" diyerek akıllarınca Galatasaray'a taş atmaya çalışan kuşlara birkez daha kapak olsun.

Şakası bir yana ama herşeyin haddinden fazla ticarileştiği bu devirde bu takıma bu kadar aşkla bağlanan kaç sporcu kaldı?

Elimizdeki bu sporcuların kıymetini bilelim.2 sezon yatıp 2 maç oynayan adamları bu gerçek Galatasaraylıların üstüne kral yapmayalım !

Işıl Alben hakkında bunları biliyormuydunuz?

-Küçüklükten beri Galatasaray aşkıyla büyüdüğünü, sarı kırmızı eşofman takımını üstünden çıkarmadığını.

-Botaşspordayken Galatasaray aşkını dile getirdiğini.

-Aziz Yıldırım'ın gel istediğin rakamı al dediği halde "Sürünsemde Fenere gitmem dediğini"

-Ali Sami Yen'den kapalı kombinesi olduğunu.

-Bulduğu her fırsatta armanın olduğu her yerdeki maçlara gittiğini.

-Milan Baros'u havaalanında karşılayanlardan biri olduğunu.

-22 senelik hayatında 22 senedir bu takıma gönülden bağlı olduğunu söylediğini.

Sen sahadaki biz, biz tribündeki sen !

Işıl Alben hakkında bunları biliyormuydunuz?

-Küçüklükten beri Galatasaray aşkıyla büyüdüğünü, sarı kırmızı eşofman takımını üstünden çıkarmadığını.

-Botaşspordayken Galatasaray aşkını dile getirdiğini.

-Aziz Yıldırım'ın gel istediğin rakamı al dediği halde "Sürünsemde Fenere gitmem dediğini"

-Ali Sami Yen'den kapalı kombinesi olduğunu.

-Bulduğu her fırsatta armanın olduğu her yerdeki maçlara gittiğini.

-Milan Baros'u havaalanında karşılayanlardan biri olduğunu.

-22 senelik hayatında 22 senedir bu takıma gönülden bağlı olduğunu söylediğini.

Sen sahadaki biz, biz tribündeki sen !

Kapalı'da bi maçta görmüştüm ve beynimden vurulmuşa dönmüştüm.Çok önemli ve değerli Galatasaraylılar ile tanıştım.Onun gibi bir Galatasaraylıyla da tanışmak isterim tabiki.

Galatasaray sporcusuna yakışır bir şekilde, Avrupa kupasını Galatasaray'a kazandıran tüm sporcularımızı en içten dileklerimle kutlar, her branşta daha nice nice Şampiyonluklar yaşamayı temenni ediyorum. Tebrikler..:005:

sampiyonlukgecesi14.jpg

Her branşa 1 tane lazım.

ASY Sokak , Imperial

Teker teker geçiyoruz turları,

Avrupa'da alacağız kupayı.

Teker teker geçiyoruz turları

Avrupa'da alacağız kupayı!

Teşekkürler.

Üst Alt