EuroCup Women 17/18 Final M:1 | Galatasaray 90-68 Reyer Venezia | MS | 11 Nisan | S Sport - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

EuroCup Women 17/18 Final M:1 | Galatasaray 90-68 Reyer Venezia | MS | 11 Nisan | S Sport

Quigley ve Epoupa muhtesemdi.3. ve 4. periyodu cok iyi oynadik.22 sayidan vermeyecegimizi dusunuyorum ama yine de rakibin Hatay'i 23 sayiyla yendigini unutmadan oynamak lazim.Kirilgan bir takimlar.Savunmalari iyi degil de ribaund ve 3'luklerde cok iyiler.Deplasmanda ilk yari onlara umut vermememiz lazim.Ilk yari fark 10 civari olursa mac sıkintiya girebilir.

Sevdim bu maçı.
Quigley bu sezon izlediğim maçlarının toplamı kadar oynadı. Deplasmanda da umarım böyle oynar. Bu kadar olmasa da en azından tehdit oluşturacak kadar şut soksa iyi olur. Çünkü bozuk tabanca gibi şut atan bi takımmış Venezia. Böyle takımlar sizin şutunuz girmezse çok kısa sürede yüksek skor atarlar.
Zaten iki tane şutörleri var ki, bayıldım şut mekaniklerine. Yaşlarını, maaşlarını falan bilmiyorum ama ilerde Galatasaray'da görmek isterim Williams'ı da Carangelo'yu da.

Deplasman için çok büyük kredi 22 sayı. Helal olsun aslanlara. Yer, zaman, branş fark etmiyor. Finaldeyse Galatasaray, ne yapar eder alır o kupayı. Yine öyle olacak.

DahcmaWXcAM5VEV.jpg

Ekrem Memnun tüm maçı 5-6 oyuncu ile oynar hem oyuncuları ve maçı zorlar hem de seyirciyi kanser ederdi. Marina Maljković sürekli oyuncu değiştiriyor sürekli oyuna müdahale içinde inşallah takımın başında uzun yıllar kalır.

Quigley ve Epoupa muhtesemdi.3. ve 4. periyodu cok iyi oynadik.22 sayidan vermeyecegimizi dusunuyorum ama yine de rakibin Hatay'i 23 sayiyla yendigini unutmadan oynamak lazim.Kirilgan bir takimlar.Savunmalari iyi degil de ribaund ve 3'luklerde cok iyiler.Deplasmanda ilk yari onlara umut vermememiz lazim.Ilk yari fark 10 civari olursa mac sıkintiya girebilir.
Aglattin

Üst Alt