Eurocup Women'da Finaldeyiz! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fazla yatırım yapılmayan içler acısı voleybol ve basketbol takımlarımıza bak avrupa kupası geliyor inşallah voleybolda bayanlar finalden hakem hatalarıyla döndü birde adam gibi yönetilip sponsorlar bulunsa voleybol basketbol hersene kupalar gelir

Bu kadar saçmalığın yaşandığı ve hala yaşanabilme ihtimalinin olduğu sezonda avrupa kupasına iki maç uzaklıkta olmak rüya gibi. Bu takımın üstüne düşülse gerekli oyuncular alınsa Eurolig'de de buraları zorlardı. Şimdi herkes aslan kaplan kızlar diyecek birden camianın taraftarın en çok sevdiği takım haline gelecek. :)

Finalde saha avantajı bizde değil yanlış bilmiyorsam. Aslında finali Ahmet Cömert yerine Sinan Erdem'de mi oynasak diye düşünüyorum ama terste tepebilir tabi.

Yarı finalde tur çok zor demiştin yanlış hatırlamıyorsam. Basket konusunda ilgili bilgili bir üye olduğun için bende ümidi kesmiştim açıkçası turdan ama şimdi finale çıktığımızı gördüm hoş oldu. Final için yorumun nedir kazanma ihtimalimiz yüzde kaç? :)

Yarı finalde tur çok zor demiştin yanlış hatırlamıyorsam. Basket konusunda ilgili bilgili bir üye olduğun için bende ümidi kesmiştim açıkçası turdan ama şimdi finale çıktığımızı gördüm hoş oldu. Final için yorumun nedir kazanma ihtimalimiz yüzde kaç? :)

Zorluğunun sebebi atmosferdi açıkçası rakibin bu sene içeride 1 mağlubiyeti vardı o da avrupanın en iyi kadrolarından birine son topta kaybettiler. Atmosfer beklediğimin de üstündeydi bu arada sirenler anonsçu falan ekrandan bile takip etmek daraltıyordu ama Allah için kızlar büyük karakter koydu.

Finalde büyük ihtimal Hatay gelecek ilk maçı 20 sayı ile kazanmışlardı rövanşı yarın. Hatay'ı böyle maaşların ödenmediği oyuncuların sıkıntı çıkardığı dönemde yendik şimdi biraz daha rahatız ama kolay değil yabancıları çok skorer tempoyu vermemek lazım onların skorlarına çıkamayabiliriz. Galatasaray'ın final kazanma becerisine güveniyorum buradan kupayı vermeyiz herhalde.

Hangi imkansızlıktan bahsediyorsunuz?
Bu kupaya katılan takımlar arasında en çok bütçeye sahip olan yine biziz.
Bir zahmet kupayı alsınlar.

Hatay hakkında yazarken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

@Serkan Şafak 'ın neler çektiğini anlamaya başladım. Hatay futbol takımı da yükselişte. 2021 gibi süper ligte görmemiz çok olası. Sıkıntılı günler bizi bekliyor.

Hatay hakkında yazarken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

@Serkan Şafak 'ın neler çektiğini anlamaya başladım. Hatay futbol takımı da yükselişte. 2021 gibi süper ligte görmemiz çok olası. Sıkıntılı günler bizi bekliyor.
.
a49001ef2b7c674172153ca24d3bcb5a.jpg

Sebep mi? Göztepe yüzünden adamın Galatasaraylılığı sorgulandı bu forumda. Ben acıdım kendisine.

Süper Lig'e en az iki sene var ama EuroCup'u Hatay kazanırsa - ki çok olası ligde iyi gidiyor - sevinmeyeyim mi!

Alıntılayamadım @Keramettin TANRIVERDİ
Hayır Galatasaray yenildiğinde sevineceksen bilelim de ona göre forumdaki herkesi üzerine salıp kaos yaratalım.

Hayır Galatasaray yenildiğinde sevineceksen bilelim de ona göre forumdaki herkesi üzerine salıp kaos yaratalım.

Galatasaray yenildiği için sevinmeyeceğim elbette ama Hatayspor kazanacağı için sevinebilirim. Çünkü tüm Türkiye'de savaş bölgesi, Suriyeli cehennemi algısı olan bir kente uluslararası kupa gelmesi çok önemli bir şey. Herkesin kafasında oluşan savaş var, Suriyeli kaynıyor fikri tamamen yalan. Ben İstanbul'da gördüğüm Suriyeli kadar Hatay'da görmedim. İstanbul'a geldiğimde metroya bindiğimde geriliyorum.

Galatasaray yenildiği için sevinmeyeceğim elbette ama Hatayspor kazanacağı için sevinebilirim. Çünkü tüm Türkiye'de savaş bölgesi, Suriyeli cehennemi algısı olan bir kente uluslararası kupa gelmesi çok önemli bir şey. Herkesin kafasında oluşan savaş var, Suriyeli kaynıyor fikri tamamen yalan. Ben İstanbul'da gördüğüm Suriyeli kadar Hatay'da görmedim. İstanbul'a geldiğimde metroya bindiğimde geriliyorum.
İstanbul'da gerilmen normal her yerde 39333356 tane insan var.

Hakeden kazansın diyelim.

Üst Alt