Euroleague D Grubundayız ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague D Grubundayız !

Cevap: Euroleague D Grubundayız !

1-) Barcelona

2-) Montepaschi Siena

3-) Galatasaray

4-) Union Olimpija

5-) Unics Kazan

6-) Prokom

Aşağı yukarı bu şekilde olur. Ama takımımızın 2. olma ihtimali olduğu gibi 4. olma ihtimali de var. muhtemelen 3.lük yarışında bulunuruz. lakin bu tempoda oynarsak 2.de olabiliriz 3.'de ama beklediğimizden daha ağır olursa 4. olarakta çıkabiliriz. Ama bana göre en ağır basan ihtimal 3. sıradan top16'ya yükselmemizdir.

1-) Barcelona

2-) Montepaschi Siena

3-) Galatasaray

4-) Union Olimpija

5-) Unics Kazan

6-) Prokom

Aşağı yukarı bu şekilde olur. Ama takımımızın 2. olma ihtimali olduğu gibi 4. olma ihtimali de var. muhtemelen 3.lük yarışında bulunuruz. lakin bu tempoda oynarsak 2.de olabiliriz 3.'de ama beklediğimizden daha ağır olursa 4. olarakta çıkabiliriz. Ama bana göre en ağır basan ihtimal 3. sıradan top16'ya yükselmemizdir.
en büyük sorun ilk 5 macımızın 4 ünün deplasmanda olması.bu dönemi en az zararla atlatırsak istedigimiz yerde bitiririz grubu.

en büyük sorun ilk 5 macımızın 4 ünün deplasmanda olması.bu dönemi en az zararla atlatırsak istedigimiz yerde bitiririz grubu.

19 Ekim 2011 Asseco Prokom - Galatasaray

27 Ekim 2011 Galatasaray - Unics Kazan

2-3 Kasım 2011 Montepaschi Siena - Galatasaray

9 Kasım 2011 Union Olimpija - Galatasaray

17 Kasım 2011 Galatasaray - FC Barcelona Regal

24 Kasım 2011 Galatasaray - Asseco Prokom

1 Aralık 2011 Unics Kazan - Galatasaray

7 Aralık 2011 Galatasaray - Montepaschi Siena

15 Aralık 2011 Galatasaray - Union Olimpija

21-22 Aralık 2011 FC Barcelona Regal - Galatasaray

Fikstür böyle kalın yazdıklarım içerde oynanacak maçlar 1 dışarda 2 içerde şeklinde

19 Ekim 2011 Asseco Prokom - Galatasaray

27 Ekim 2011 Galatasaray - Unics Kazan

2-3 Kasım 2011 Montepaschi Siena - Galatasaray

9 Kasım 2011 Union Olimpija - Galatasaray

17 Kasım 2011 Galatasaray - FC Barcelona Regal

24 Kasım 2011 Galatasaray - Asseco Prokom

1 Aralık 2011 Unics Kazan - Galatasaray

7 Aralık 2011 Galatasaray - Montepaschi Siena

15 Aralık 2011 Galatasaray - Union Olimpija

21-22 Aralık 2011 FC Barcelona Regal - Galatasaray

Fikstür böyle kalın yazdıklarım içerde oynanacak maçlar 1 dışarda 2 içerde şeklinde
yanlış yazmısım.5 degil ilk 4 macın 3 ü dısarda işte.yinede keske ilk 4 macın 3 ü kendi sahamızda baslasaydık cok iyi olurdu bence.

oktay hoca bu gurupta hedefi en yükseğe koymuştur yani yakıştığımız yere liderliğe.

bunda önümüzde engel var mı?

bence yok.

İstanbuldaki maçlar rakipler için hezimetin diğer adı olacak.

Barça'dan en az 1 galibiyet alacağız.Adım gibi eminim.Bu takım bu gruptan çıkacak.

euroleague anasayfasına girince yeniden takımla gurur duydum ..ne efes gibi bir şirket takımıyız nede..fener gibi ismimizin yanına ülker yazıyor.....sadece galatasaray

Ben 4. olacağımızı düşünüyorum.İlk sene için top 16 bile çok önemli bir başarı olacaktır zaten.

Oktay hoca gerçekten büyük bir devrim yaptı.Sen Play Off oynayan takımı al bu kadar kısıtlı imkana rağmen Euroleauge'e taşı helal olsun hocama.Bu sene ne yapsak başarıdır ama 3 veya 4.sırada yer alacağımızı tahmin ediyorum.

EL katildigimiz icin kac para alacagiz?

+El katilma parasi

+El mac kazanma primi

+ ic saha geliri

+ sponsor geliri

= toplam bence en az 10 million euro kar edecegiz =)

1-) Barcelona

2-) Montepaschi Siena

3-) Galatasaray

4-) Union Olimpija

5-) Unics Kazan

6-) Prokom

Aşağı yukarı tüm ihtimaller bunlar...3.yü geçer 1.yi geçemezsek 2. oluruz:)

Şaka bir yana herşeyi yapabilicek bir takımız.Son topa kadar mücadele eden,her an en iyisini vermeyi düşünen bir takımız.Taraftar olarak da üzerimize düşeni yapalım olur veya olmaz herşey demek değil.

maçlarda konsantrasyonumuz yüksek olursa ve takım halinde oynarsak,gruptan çıkarız.bu takım bunu da başaracak:)

Üst Alt