Euroleague D Grubundayız ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague D Grubundayız !

Cevap: Euroleague D Grubundayız !

rytas euroligde oynayan ve deplasman olarak bakıldıgında zor bi deplasman ve biz ordan galip cıktık bu mac gruplar içinde beni ümitlendiriyor siena ve barcelona deplasmanları dısında galip gelme sansımızı yuksek göruyorum

Barcelona ve Siena disindaki rakipleri kücümsediginizi görüyorum. Union Olimpia Euroleague´de cok iyi isler yapmis bir takimdir, cok da iyi bir takimdir. Unics Kazan da belli bir gelenegi olan, en az Galatasaray kalitesinde bir takim. Bu takimlari cok ciddiye almak gerekiyor, hatta güclenmek gerekiyor. Ben Oktay Mahmuti Reis´in aksine, transfere kesinlikle ihtiyac duydugumuzu düsünüyorum. En azindan cok iyi bir 5 numara. Kiyin paraya ne yapalim yani? Orasi Euroleague

eski dost mike wilkinson unics kazan kadrosundaymış.

bi güzellik yapar bize. :D

14v5un5.jpg

sonunda eklemişler bizi :asd:

bu arada bu sene direkt katılım %90 sonmuş. Yani artık A lisansı denen şey ortadan kalkıcak şampiyon olan, 2. olan gidicekmiş. eğer 3 kontenjan varsa 3. olan takımda EL'e gidecekmiş

çünkü kurulduğu zaman bu EL'i kuran takımlara torpil geçilmiş 10 sene üst üste direk katılabileceksiniz diye bu takımlar o yüzden katılıyo. Aralarında ülkerspor efes pilsen partizan gibi takımlar da var. Bu bizim için daha iyi olur

Biz 5 numara takviyesi yaparsak bence 3.ncü oluruz.Eğer bu kadroyla girersek 4.ncü olacağımı düşünüyorum.İçeride 12.000 taraftarımızın önünde Prokom,Olimpia ve Unicks geçiceğimizi düşünüyorum.Eğer 5 numara gelirse Sienada İstanbulda az farkla geçilecektir.Deplasmanda Siena ve Barcelona maçlarında kazanmamız zor ama direniriz ve fark yiyeceğimizi sanmıyorum.Unicks deplasmanındada az farkla kaybederiz.Dışarda Olimpia ve Prokom maçları bizim adımıza çok önemli.Olimpia geçen yıl başarılı olmasını sağlayan 3 önemli oyuncusunu kaybetti birde koçunu kaybettiler.Prokom kadrosunu güçlendirdi.Ama kesinlikle bizden daha iyi değiller.İçeride saydığım 4 maçı alıp dışarıda Olimpiayı yenebilirsek 3 veya 4 oluruz.Yani tahminim 5 galibiyet 5 mağlubiyetle grupta averajla 3.ncü oluruz şeklinde.

Birde 5 numara alırsak çok daha iyi oluruz o zaman Prokom deplasmanında şansımızda olur.

Hiç 5 numara aramaya gerek yok.Gidip Benjamin Ezeyi alıp işi bitirelim.Çünkü aradığımı tarz bir isim.2.08 boyunda sert,ribauntçu ve blok tehtidi olan bir isim.Euroleaguede 12-13 dk oynasın ve o sertliği sağlasın yeter.Nasıl olsa Oktay hoca dakika ayarlama işini çok iyi yapıyor.Furkan 10 dkdan az oynamaz.İnşallah herşey gönlümüzce olur.:)

Yürüyedurun Aslanlar.

Oktay hoca 5 numara takviyesinin olmayacağını ima etti gibi sanki.

Bu grupta inanırsak, 3.olma şansımız var bence. Rytas maçı çok umut verdi.

Oktay hoca 5 numara takviyesinin olmayacağını ima etti gibi sanki.

Bu grupta inanırsak, 3.olma şansımız var bence. Rytas maçı çok umut verdi.

Hayır pahalı oyuncu almayacağız dedi.Makul ücretli ve sisteme uygun bir oyuncunun alınabileceğini söyledi.

Yoksa derdi hoca transfer yapmayı düşünmüyoruz diye.:)

1 ve 2. sırayı Barcelona ve Siena paylaşırlar ama içeride Siena'yı çok zorlarız bence. İçeride bir Siena galibiyeti benim için sürpriz olmaz. Union Olimpija ve Prokom'u altımıza alacağımızı düşünüyorum. 3. lük için Kazan'la yarışırız. İyi bir uzun transferi (Ömer Aşık gibi...) olursa, muhteşem olur. Bir uzun transferi olmalı bence.

taraftarımızın desteğiyle ve mahmuti hocanın koçluğla barcelona ve siena dan içerde puan alırız

1-) Barcelona

2-) Montepaschi Siena

3-) Galatasaray

4-) Union Olimpija

5-) Unics Kazan

6-) Prokom

Aşağı yukarı bu şekilde olur. Ama takımımızın 2. olma ihtimali olduğu gibi 4. olma ihtimali de var. muhtemelen 3.lük yarışında bulunuruz. lakin bu tempoda oynarsak 2.de olabiliriz 3.'de ama beklediğimizden daha ağır olursa 4. olarakta çıkabiliriz. Ama bana göre en ağır basan ihtimal 3. sıradan top16'ya yükselmemizdir.

unıon olimpija sonuncu olur,galatasaray kazan ve prokom cekısır,ıkı takımdanda ustunuz sıenayı zorlayabılırız ıyı bır uzun gelırse, kazan 4. lük için bir adım onde prokom a gore,kazanla oynayacagımız maclar krıtık olacak..

unıon olimpija sonuncu olur,galatasaray kazan ve prokom cekısır,ıkı takımdanda ustunuz sıenayı zorlayabılırız ıyı bır uzun gelırse, kazan 4. lük için bir adım onde prokom a gore,kazanla oynayacagımız maclar krıtık olacak..

oha saçmalama union 3.'lüğe oynar geçen sene Efesten önce bitirdi grubunu hemde çok zor gruptu Panathinaikos falan vardı. barça elinden zor kurtuldu union'un, union dışındakiler hikaye. (barça siena hariç) ama u. olimpija slovenyanın banko şampiyonu zaten EL'in klasik top16 takımı. yani o grupta union kafadan çıkar ama 3.'lük için o takımla çekişiriz

Barcelona, Olimpija, Galatasaray ve Siena gruptan çıkarlar.Sıralama da yazdığım gibi olur.

Yalnız Olimija eskisi gibi değil söyleyeyim.Geçen yılki koçları yok ve o kadrodan 3 tan önemli oyuncu yok.(Kenny Gregory mesela)

Üst Alt