Euroleague D Grubundayız ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague D Grubundayız !

20 Ekim 2011 Asseco Prokom - Galatasaray

27 Ekim 2011 Galatasaray - Unics Kazan

2-3 Kasım 2011 Montepaschi Siena - Galatasaray

9 Kasım 2011 Union Olimpija - Galatasaray

17 Kasım 2011 Galatasaray - FC Barcelona Regal

24 Kasım 2011 Galatasaray - Asseco Prokom

1 Aralık 2011 Unics Kazan - Galatasaray

7 Aralık 2011 Galatasaray - Montepaschi Siena

15 Aralık 2011 Galatasaray - Union Olimpija

21-22 Aralık 2011 FC Barcelona Regal - Galatasaray

Euroleague organizasyonunda mücadele edecek olan 24 takım, normal sezon aşamasında 6 takımlı dört gruba ayrıldı. Gruplarında ilk dörtte yer alacak 16 takım, 18 Ocak-1 Mart 2012 tarihleri arasında oynanacak olan Son 16 gruplarına kalacak

Cevap: Euroleague D Grubundayız !

#yenilmezarmada Euroleague'de.. başkaları gibi beleş davetiye ile değil.. önüne geleni devirip bileğinin hakkıyla kazanılmış bir başarı bu..

Barcelona 1,Siena 2,Galatasaray 3 olur bir aksilik olmassa.Siena 1,Barca 2´de olabilir.

Barca ve Sienanın arkasından çıkarız gruptan

Ama İstanbuldaki Barca maçını bekliyorum :D

Sonunda şu tabloyu da gördük ya, gerisi lafı güzaf. Gruba gelince: Ben çıkacağımızı tahmin ediyorum. Aynı inanç ve mücadeleyi sahaya yansıtsınlar gruptan çıkmamaları için hiç bir sebep yok...

Sağlam bir uzun transferi yaparsak, Liderliğe rahat oynarız. Gerci Oktay hoca varken herşey beklenir.

erginataman ergin ataman

Eurolige de ilk kez 3 takimimiz var! Tebrikler gs ve 1 yil gibi bir sure de buyuk bir basketbol devrimi yapan oktay mahmudi!

Oktay hocamın en önem verdiği şey müdafadır.Biz bu gruptan katı savunmamızla üst tura çıkacağımızı düşünüyorum.Sponsorluk anlaşmamızıda imzalamadıgımıza göre elimiz dahada kuvvetlendıgınden , daha fazla para kazanabılırız

Düşüncesi bile güzel Abdi İpekçi'de full trübünler önünde Euroleague müziği Barcelona ile oynuyoruz heeeeyt! Darısı Futbol takımımızın başına.

Üst Alt