Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray

Cevap: Euroleague / Ekaterinburg - Galatasaray

abi koçtada iş yok ki. takım savunma yapmıyo ha bire atıyo

takım istikrarlı savunma yapmıyor ki örnegin ekaterinburg kendi sahamızda yenerken sadece 65 sayı yiyoruz özellikle bir cok macta son periyotlar cok az sayı yiyoruz ancak bir sonraki mac savunma evlere şenlik oluyor.Bu konuda 5 numarada fowlesin savunmasını ve her ne kadar da artık gitmesi gerektiyse de dısarda da tugbanın(cok da kolay faul yapıyordu da neyse :) ) savunmasını arıyoruz.

ben bu alan savunmasının ne işe yaradıgını anlamıyorum. anlayan varsa beri gelsin. durmadan alan savunması yapıyoruz. guardımız ışılda sagolsu skor üretmedigi gibi defanstada durmadan calım yiyor.

Isıla biraz haksızlık yapıyosun bence.Dogru düzgün dinlenme imkanı bulamadıgı için 4.periyotda cok yoruldu bu yüzden de son periyotda rakip guardları kolay gecildi.Yoksa Işıl'ın en kuvvetli yani savunmasıdır.

takım istikrarlı savunma yapmıyor ki örnegin ekaterinburg kendi sahamızda yenerken sadece 65 sayı yiyoruz özellikle bir cok macta son periyotlar cok az sayı yiyoruz ancak bir sonraki mac savunma evlere şenlik oluyor.Bu konuda 5 numarada fowlesin savunmasını ve her ne kadar da artık gitmesi gerektiyse de dısarda da tugbanın(cok da kolay faul yapıyordu da neyse :) ) savunmasını arıyoruz.

şaziyede faul yapıyor onunda tugbadan farkı yok ama tugba daha iyi defans yapıyordu.:) baskı yapıyordu en azından. rakibi sinirlendiriyordu. ama daha kötüsünü aldık gittik.

Isıla biraz haksızlık yapıyosun bence.Dogru düzgün dinlenme imkanı bulamadıgı için 4.periyotda cok yoruldu bu yüzden de son periyotda rakip guardları kolay gecildi.Yoksa Işıl'ın en kuvvetli yani savunmasıdır.

biliyorum savunması iyidir ama hem fener hem bu macta yaptıgı defans bana göre skandaldı. ilk 5 macında burda onu övdüm. ama hem skor üretemeyip hemde defansta böyle gecilirse eleştirilir. birde boşken hala atmıyor. bukadar eli düzgün olan bir oyuncusunun ptaya top atmaktan korkması ilginc. hoca zaten felakette bari kendisi sorumluluk alsın.

Ceyhun Hoca;

"Gel seni tarihe gömelim desem vallahi sığarsın"

:)
ceyhun hocayı tanjevice benzetiyorum.O da pek cok yanlıs yapardı ama az cok basarı saglamıstı.O da aynı ceyhun hoca gibi bir dönem basarı yakalar diger dönem ise takımı özellikle deplsamanda dökülürdü.(örnek fbnin sienadan 50 sayı fark yemesi, Milli takımın turnuvalarda istikrarsız olması)

şaziyede faul yapıyor onunda tugbadan farkı yok ama tugba daha iyi defans yapıyordu.:) baskı yapıyordu en azından. rakibi sinirlendiriyordu. ama daha kötüsünü aldık gittik.

aslında Şaziye hucümda fena degil penetre yapıyor sutu var ama maalesef hoca pek kullanmıyor adeta unutuyor hucümda saziyeyi.Kim bilir hucümda şaziye için bir set bile cizmemiştir. :)

aslında Şaziye hucümda fena degil penetre yapıyor sutu var ama maalesef hoca pek kullanmıyor adeta unutuyor hucümda saziyeyi.Kim bilir hucümda şaziye için bir set bile cizmemiştir. :)

bu oyuncular sayı atamama özürlü degillerki. bu hocadan kaynaklanıyor. şöyle topu paylaştıracak türk oyuncularıda oyunun icine sokacak cem akdag lazım.

Üst Alt