Euroleague finalini sizce hangi takımlar oynar ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague finalini sizce hangi takımlar oynar ?

Cevap: Eurolig finalini sizce hangi takımlar oynar ?

Maccabi-Unicaja Malaga(her maç Fitch 40 atarsa finale çıkabilirler:D) ya da atamazsa Zalgris(her maç Sonny Weems 30 atarsa:D)bunları Gs hariç finalde göresim var:D

Oy oy oy yo.

Ne güldüm yahu. Fenerbahçe Top 8'e çıkacak da, sonra Barselona veya Siena'yı geçecek te F4'e kalacak. O da yetmeyecek yarı finalde CSKA veya Pao'yu eleyecek (Top 8 den çıkarken Barsolona'yı geçti farzediyoruz) Ha ha ha ha ha hahaha

Bomba espiri valla. :D

CSK - FBÜ diye oy atan olmuş lan!

Kim bu arkadaş? Lütfen açıklansın. O şıkka oy atarken sarhoş olup olmadığı merak ediyorum. :D

CSK - FBÜ diye oy atan olmuş lan!

Kim bu arkadaş? Lütfen açıklansın. O şıkka oy atarken sarhoş olup olmadığı merak ediyorum. :D

Bu anketi açan arkadaş habire anket açıp duruyor, ve bu anketlerde fb'ye oy verip duruyor. Artık biz takılmıyoruz bu arkadaşa, kendi çalıp kendisi oynuyor. :D

Fenerbahçe bu anketlerde neden var ? Kura bakımından yolu mu açık ? Tamam hep şanslı kuralardan dolayı bu haldeler de finale yazmak da nerden çıktı ?

Fenerbahçe Ülker'in finalde olma olasılığı,Bienvenu'nün kendi tabiri ile ''Gölcü'' olma olasılığı kadardır.

cska maccabi final oynarlar. tabi daha önceden karşılaşmazlarsa.

basketten anlamam ama izledigim takimlara gore CSKA-Barca ,hatta Kirilenko farkiyla Ruslar sampiyon olur bence

Nekadar zayif bir ihtimal olsa bile ankette Galatasarayin olmamasi büyük rezillik.

Ülkerin final oynayacağına inanan varmış ilginç.

Şıklarda olması bile komik.Adamların Top 16 geçmeleri zor.

Tartışmasız CSKA-Barcelona finali olur.

Birbirleriyle eşleşirlerse yarı finalde Siena-CSKA finali olur.

Üst Alt