Euroleague Kadınlar Takip Başlığı


A Grubu: Fenerbahçe, Rivas Ecopolis, Galatasaray Medical Park, Beretta Famila

B Grubu: Ros Casares, Wisla Can-Pack, Sparta&K M.R. Vidnoje, UMMC EkaterinburgGruplardaki maç programı da şu şekilde:28 Mart Çarşamba


13.00 Wisla Can-Pack – Sparta&K M.R. Vidnoje

15.30 Ros Casares – UMMC Ekaterinburg

18.00 Fenerbahçe – Beretta Famila

20.45 Rivas Ecopolis – Galatasaray Medical Park29 Mart Perşembe

13.00 Sparta&K M.R. Vidnoje – Ros Casares

15.30 UMMC Ekaterinburg – Wisla Can-Pack

18.00 Beretta Famila – Rivas Ecopolis

20.45 Galatasaray Medical Park – Fenerbahçe30 Mart Cuma


13.00 Ros Casares – Wisla Can-Pack

15.30 Sparta&K M.R. Vidnoje – UMMC Ekaterinburg

18.00 Fenerbahçe – Rivas Ecopolis

20.45 Galatasaray Medical Park – Beretta FamilaÜçüncü maçlar sonunda A Grubu'nun birincisiyle B Grubu'nun birincisi 1 Nisan Pazar günü Kadınlar Avrupa Ligi 2012 Finali'ne çıkacak.Gruplarını ikinci sırada bitiren iki takım 3.lük-4.lük, üçüncü sırada bitiren iki takım 5.lik-6.lık ve dördüncü sırada bitiren iki takım 7.lik-8.lik maçı oynayacak.1 Nisan Pazar

13:00 A Grubu 4.’sü – B Grubu 4.’sü

15:30 A Grubu 3.’sü – B Grubu 3.’sü

18:00 A Grubu 2.’si – B Grubu 2. ‘si

20:45 A Grubu 1.’si – B Grubu 1.’si.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarSpartak ilk maçı alır umarım, Wisla'ya kaybedersek turnuva biter direk.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarRos Casares ile (diğerini yazmaya elim gitmiyor) finali olur.:)Ros Casares yerinde canlı izlenmeli,aynı erkek takım gibiler.Tabii bir de Lauren Jackson :heart:
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarCasares'l yenmek için 1 değil 3 Prince lazım. İnşallah Ruslardan biri gelir.O salon öyle bir olucak ki Casares 10-0 geriden baslaycak zaten, hiç kendimizi kandırmayalım Diana ve Prince dısında baska hangı kısamız var skor üreten Torrens'te sakat, Spartak'a Dee - Tina ile oynamaktansa, ben Ros Casares'e karsı Prince - Dee - Tina'lı oynamayı seçerim.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarO salon öyle bir olucak ki Casares 10-0 geriden baslaycak zaten, hiç kendimizi kandırmayalım Diana ve Prince dısında baska hangı kısamız var skor üreten Torrens'te sakat, Spartak'a Dee - Tina ile oynamaktansa, ben Ros Casares'e karsı Prince - Dee - Tina'lı oynamayı seçerim.Ben de Bahar'ı Matic'i Silcuite'yi; Sancho Lyttle, Ann Wauters, Lauren Jackson'ın önüne atmaktansa Osipova ve Dupree'nin önüne atmayı tercih ederim. Kaldıki Spartak'ta da Mone, Becky ve Dupree dışında skor üreten oyuncu yok.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarCasares-Galatasaray MP

Ekaterinburg-Fenerbahçe

Spartak-Rivas

Wisla-BerettaOlur inşallah :)
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer Maçlarbu casares avenediaya ispanya kupası finalinde nasıl yenilmiş onu anlamadım. demekki bu takım yenilebiliyormuş. yüzdeli oynamamız lazım eger cıkarsak.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarBen de Bahar'ı Matic'i Silcuite'yi; Sancho Lyttle, Ann Wauters, Lauren Jackson'ın önüne atmaktansa Osipova ve Dupree'nin önüne atmayı tercih ederim. Kaldıki Spartak'ta da Mone, Becky ve Dupree dışında skor üreten oyuncu yok.Biz inşallah 1.bitirirsek grubu ya Casares gelir ya da Ekaterinburg. Spartak biraz zor 1.olur o grupta.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarBiz inşallah 1.bitirirsek grubu ya Casares gelir ya da Ekaterinburg. Spartak biraz zor 1.olur o grupta.Casares rahat 1.olur zaten de ben Spartak'ın ilk maçı kazanırsa 2.olacağını düşünüyorum. Ekaterinburg ile oynadığımız son maçı rahat kazanabilirdik Osipova olsa, Osipova olmayınca Gruda coştu tabi. Becky de yoktu üstelik maçta.Özellikle Seimone ile eşleşebilecek bir oyuncuları olmadığı için güveyorum ben o maça. Deanna Nolan'a saygılar ama tutamaz. :)
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarBugün Ros Casares-Ekaterinburg maçı var,muhtemelen karşı tarafın finalistini belli edecek.Uzunlar hemen hemen denk;Gruda-Stepanova-Parker-Leuchanka diğer tarafta Jackson-Sancho-Wauters-Yacoubou turnuvanın en iyi 4-5 numaraları kapışacak.Kısalarda Ros Casares büyük fark yapacaktır.Ekaterinburg için Abrasimova'nın forvetten yapacağı skor katkısı maçta tutabilir.
 
Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer MaçlarFinalde Ros Casares gelsinde atmosfer görsün.CSKA´nın bile çıkamadığı atmosferden Ros Casares mi çıkacak Allah aşkına?:)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt