Euroleague Ön Elemedeyiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Ön Elemedeyiz

Arkadaşlar,

Roma kulubünün basketbolda başarısız bir sezon geçirmesi ve mali yapılarının da bozuk olması sebebi ile Euroleague A lisansı iptal edildi. Aynı sebeplerden Cibona' nın da iptal edilme olasılığı var. Bu kulüplerin yerine ekonomik yapısı sağlam, marka bilinirliği üst seviyede olan ve büyük taraftar kitlesine sahip 1 veya 2 kulübe Euroleague A lisansı verilecektir. (Bilmeyenler için: A lisansı olan takımlar her sene direk katılıyor bu lige Fenerbahçe Ülker ve Efes Pilsen gibi)

EUROLEAGUE' e katılmak için gerekli bütün şartlara sahibiz (+5000 kapasiteli salon, minimum 5 milyon dolar bütçe, bir yayıncı kuruluş garantisi, taraftarın sürekliliği). Kulübümüz adına çok sevdiğimiz başarılı yöneticimiz Hakan Üstünberk ve şube görevlilerimiz dün itibari ile ULEB yöneticileri ile görüşmelere başlamıştır. Öncelikle bizi bugünlerde fazlası ile mutlu eden başta Hakan Üstünberk olmak üzere kulübün bütün yönetici ve profesyonellerine çok teşekkür ediyoruz, artık geleceğe umutla bakıyoruz.

Sevgili arkadaşlar

Bu hususta biz Galatasaray'lılara da çok büyük bir görev düşüyor, bu kupada oynamayı her şeyi ile sonuna kadar hak ettiğimizi ULEB yetkililerine ve kendi yöneticilerimize göstermeliyiz.

Birlikte olursak neleri başarabileceğimizi biliyoruz, Galatasaray'ı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Şimdi bizlere bir görev daha düşüyor, ULEB'e bu kupada neden olmamız gerektiğini binlerce mail göndererek anlatmamız çok önemli ayrıca bu mail kampanyasının duyurusunu tüm Galatasaray forumlarında, facebook ta ki Galatasaray gruplarında ve Twitter'da yaygınlaştırmalıyız. ULEB basketbol severlerin ve Galatasaray taraftarlarının bu isteğine kayıtsız kalmayacaktır, bu konuda geçmişte olumlu örneklerde vardır, bu sebeple verilen tepkinin büyüklüğü çok önemlidir.

Kısaca diyoruz ki aşağıda mail adresine Galatasaray'ın neden bu kupada olması gerektiğini dilimiz döndüğünce anlatalım. Türkiye'deki en fazla ve basketbola en çok ilgi gösteren taraftar gurubu olduğumuzu ve bu kupaya katılmayı ne kadar çok istediğimizi gösterelim.

Not: Aynı mailler olmaması için örnek bir mail koymadık. Mail atan arkadaşlar yazdıklarını burayada koyarlarsa diğer atacaklar için örnek olur. Göndereceğimiz maillerin başlığında lütfen EUROLEAGUE ve GALATASARAY kelimeleri kullanalım. İngilizcesi olmayan arkadaşlar göndermek istedikleri metni buraya yazarlarsa çeviride yardımcı olacağız.

EUROLEAGUE İÇİN SALDIR GALATASARAY!

Mail İçin: webmaster@euroleague.net

Gsbasket.org'tan alıntıdır.

Bir diğer e-mail adresi: uleb@uleb.net

Cevap: Euroleague İçin Saldır Galatasaray!

Aynı olmaması için örnek mail yazmadık demişler ya, biz bir örnek mail yazsak yine de. :)

Yollardık hemen.

Örnek mail yazmasak daha iyi olur herkes farklı farklı yazsın.

Ben mesajımı yolladım bile.Galatasray taraftarlarının Avrupa'daki ve Türkiye'de büyüklüğünü,yeni yönetimin basketbolla ilgili düşüncelerini ve en önemlisi ise Galatasaray Fenerbahçe derbisinin mutlaka euroleague'nin izlenirliğini yükselteceğini yazdım..

Roma son hafta playoffta dısında kalırken aynı unicaja malaga deplasmanda barçayı yenerek son anda 8'e kaldı ki aynısı bizde olsaydı barçanın yaptıgını yaparmıydık orasını bilemiyorum

Örnek bi mesaj yazacak arkadaş varsa iyi olur

Gsfans.org da da aynı başlığı açarız

Ne kadar mail,o kadar dikkat çeker

Kesinlikle destek olunmali arkadaslar. Bu buyuk camia buyuklugunu herkese gostermelidir.

Doğancan,

GSBasket.org 'a bu konularda destek olmak ve marka değerlerini yükseltmek isteriz.

Bu kapsamda kendilerine ilettiğimiz "Galatasaray Forumları Projesi" duyurumuza bir yanıt vermediler.

Bu konuda elçimiz olur, kendileriyle görüşebilir misin?

Ne bileyim, Galatasaray forumlarında linkleri yada isimleri olsa, fazladan trafik kazanırlar, hadi onu geçtim, bu tarz yazılara kendi üye sayılarından kat kat fazla destek alabilirler. Özetle sinerjide güç vardır, bu güçten yararlanmak her Galatasaray forumunun ve Galatasaray 'ın hakkıdır. Zira bu süreçten ana faydayı Galatasaray 'ın sağlaması hedeflenmektedir.

Mail adresi bence de yanlış gibi.

Uleb'in kendi sitesinden buldugum mail adresini yukarıya yazdım, tekrarlıyorum.

UNION OF EUROPEAN LEAGUES OF BASKETBALL (ULEB)

Iradier 37 - 08017 Barcelona-Spain

Phone: +34 93 4172404 - Fax: +34 93 4182394

Email: uleb@uleb.net - Website:ULEB UNION OF EUROPEAN LEAGUES OF BASKETBALL

Kaynak : https://www.euroleague.net/resourcese...lename/d11.pdf

Bu durumu GSbasket e de iletsek iyi olur.

Emekler boşa gitmesin sonra.

Subject: Galatasaray & Euroleague

Dear Sirs,

As a Galatasaray fan, we 'd like to see our team in this organisation next year.

We believe that, Galatasaray deserves to participate this organisation considering the club itself and its great fans.

Regards.

İçimden geçeni yazdım, katkılar olursa memnun olurum.

Herkes o adrese gönderiyor ben de gönderdim olan bütün mail adreslerimle.

Konu büyümeden KILIT vurun lütfen... Webmaster Mailine gidiyor anlasilan allah bilir kim yapiyor o siteyi veya hic kontrol ediyormu mailini vs... daha ciddi bir mail bulmaliyiz belkide direk bir mail ... (kötü anlamda söylemiyorum yanlis anlamayin)

Üst Alt