Euroleague Ön Elemedeyiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Ön Elemedeyiz

Cevap: Euroleague İçin Saldır Galatasaray!

Dear All,

I have learned that Galatasaray is candidate to have license A to play in Euroleague. Galatasaray is the biggest sport club of Turkey, It has millions of fans all of the world. It has economical power and gives importance sports, especially basketball. It competes in many sports branches. Basketball is one of them, we fans of Galatasaray care about basketball and love vey much. As a 106-year-old club, we deserve and would like to play in Euroleague. We think it will increase the worth of Euroleague. Please consider these issues, and admit Galatasaray to have license A for Euroleague.

Best Regards,
Alıntıdır

İngilizce konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu kalıbı ya da Abdullah Abi'nin gönderdiği mesaj kalıbını kullanabilirler, İngilizce bilen arkadaşlar lütfen kendisi yazmaya özen göstersin, farklı mailler atılması daha iyi olur.

Euroleague yetkilileri kulübümüzü arayıp, mesajlardan çok memnun olduklarını belirtip, görüşmeye çağırmışlar. :)

GSbasket GSbasket.Org

Euroleague gösterilen ilgiyle şaşkına dönmüş durumda. Kulup ile iletişime geçip görüşmeye çağırdılar. Teşekkürler Galatasaray taraftarı.

A lisans almanızı ben de çok isterim basketbolu seven birisi olarak. THY sponsor olmasa daha önce hiç Euroleague'de oynamamış olmanızdan ötürü pek şansınız olacağını düşünmezdim ama THY umarım ağırlığını koyar da Euroleague'de 1 Türk takımı daha olur.

Eurolegue'de olmak çok bambaşka birşey. :) Seneyi şimdiden iple çekiyorum. Bu saatten sonra aksi bir sonuç çıkmaz artık.

Üst Alt