Euroleague Taraftar Görecek...!!!


DSC02480.JPG


DSC02481.JPG


Panatinaikos-Partizan'dan sonra Euroleague gerçek taraftarı görecektir...

Euroleague atmosferin ne demek olduğunu görecek...!!!
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!Elimden geldiğince her maça gitmeye çalışacağım. Salonda muhteşem bir atmosfer oluyor :)
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!![video=youtube;hQXi7PTMSPY]https://www.youtube.com/watch?v=hQXi7PTMSPY&feature=player_embedded[/video]
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!![video=youtube;Znx_X0pTwUU]https://www.youtube.com/watch?v=Znx_X0pTwUU&feature=related[/video]alın bunu :asd:
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!Abdi İpekçi inşallah full dolar tüm maçlarda maçlar hafta içide olsa fedekar davranmak gerekiyor bu takım desteği , alkışı hakediyor.
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!avrupa maçlarında yaşanacak olan atmosferi düşündükçe şimdiden tüylerim diken diken oluyor
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!Fenerbahçe olmayınca rakip belki daha bir insan gibi davranır taraftar.

Destek konusunda sıkıntı yok zaten.Daha iyisi yoktur.
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!elimden geldiğince her maça gitmeye çalışacağım.. aslında düşününce kombine çok mantıklı geliyor.. bu sene gideceğim tahmini maç sayısını hesapladım kombine ile aynı fiyata geliyor :D
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!!Eurolig temsilcileri taraftarımızı gördükten sonra A lisansını koşarak ayağımıza getirirler..
 
Cevap: Euroleague Taraftar Görecek...!!![video=youtube;Znx_X0pTwUU]https://www.youtube.com/watch?v=Znx_X0pTwUU&feature=related[/video]alın bunu :asd:İyi oynamayı geç burda top bile sektiremezsin yavv baskıya baksanıza üstelik salonda kucuk oldugundan düşünemiyorum o salondaki taraftar baskısını :DEli ayağına dolaşır vala rakip takımların.
 
Üst Alt