Euroleague Kadınlar Takip Başlığı - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleague Kadınlar Takip Başlığı

Cevap: Euroleague Kadınlarda Diğer Maçlar

UMMC feneri yendi ve 3.oldu.

1-Ros Casares

2-Rivas Ecopolis

3-UMMC Ekaterinburg

4-Fenerbahçe

5-Galatasaray MP

6-Spartak Moskova

7-Beretta Famila

8-Wisla Can Pack

Birazdan final var,ne kadar Ros Casares büyük favori olsa da kalbim gönüllerin şampiyonu Rivas'tan yana.:)

Rivas 18-20 Ros Casares İÇS

Jones ve Carson tek başınlarına oynuyolar yine. Bakalım ne kadar direnecekler.

37-33 Rivas önde,devre arası.

Çok iyi savaşıyor Rivas bakalım ne kadar dayanabilecekler...

macı izleyemedim. rivasa bak ilk yarıyı önde gecmiş. ama sonunda gücü yetmemiş. yinede tebrik etmek lazım

Tahmin edilen oldu ağır favori kupayı kaldırdı..... Şapiyonluk beklerken 5. olmakta çok can sıkıcı....

seneye diana tina fowles alba kalcak şekilde diğer yabancıları gönderelim. bu yabancılarıda elde tutalım istikrar şart

%7B96442B5A-F75E-4B29-BD27-0780324A9EFE%7D.png

Bu sene Fenerbahçe'nin ev sahipliğinde düzenlenen EuroLeague Women'de kupa yeni sahibini arıyor.

Az önce biten yarı finalin ilk karşılaşmasında Rus takımı UMMC Ekaterinburg, Çek rakibi Prag'ı 78-72 yenerek finale çıkan ilk takım oldu.

Yarı finalin son karşılaşmasında ev sahibi Fenerbahçe, Rus ekibi Nadezhda'yı konuk edecek. Maç 20:00'da başlayacak.

3.'lük ve final karşılaşmaları 17 Nisan'da.
tivibuspor-webtvizle-me.png

Fener finalde yine yenilir diye düşünüyorum. Eka şu kadro ile looser feneri yenemiyorsa kulübü kapatsinlar.

Taurasi, alba torrens, Sancho lyttle, Britney Griner, Messeman,Toliver gibi star oyunculari var yensinler bir zahmet.

Fb hem bayanda hem erkekte 3'leyecek gibi geliyor bana.Umarım klasik loserlıkları tutar da yanılırım.

Son düzenleme:
Fb hem bayanda hem hem erkekte 3'leyecek gibi geliyor bana.Umarım klasik loserlıkları tutar da yanılırım.

yıllardır milyon dolarlar harcadılar.. bi zahmet alsınlar artık yani.. biz bunların harcadığı paranın çeyreğiyle Euroligi aldık... Erkek basketbolu hiç saymıyorum.. geçen sene 30 Milyon euro bütçe varken zar zor F4 yaptılar...

Bu senede en az 20 Milyon euro bütçesi var fenerin.. Real Madrid kötü, CSKA moskova eskisi kadar güçlü değil.. maccabı tel aviv yok.. olympıakos yok... bi zahmet alsınlar yani..

Üst Alt