Euroleauge/Galatasaray Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euroleauge/Galatasaray Haberleri

Cevap: Euroleauge/GALATASARAY Haberleri

GSbasketGSbasket.Org

Bundan dolayi seneye direk katilim hakki almamiz yuksek ihtimal. Bunu ne kadar hakettigimizi Top16 maclarinda yine gosterecegiz..

23 dakika önce

GSbasketGSbasket.Org

EuroLeague yetkilileri ozellikle taraftar bazinda bu organizasyona kattigimiz renkten memnuniyetini sube yonetimimize surekli bildiriyor.

33 dakika önce

GSbasketGSbasket.Org

Bundan dolayi seneye direk katilim hakki almamiz yuksek ihtimal. Bunu ne kadar hakettigimizi Top16 maclarinda yine gosterecegiz..

23 dakika önce

GSbasketGSbasket.Org

EuroLeague yetkilileri ozellikle taraftar bazinda bu organizasyona kattigimiz renkten memnuniyetini sube yonetimimize surekli bildiriyor.

33 dakika önce

güzel haber.. umarım yapılacak bir iki transferle en azından güzel maçlar çıkarırsak daha büyük etki bırakırız diye düşünüyorum..

Kısa bir pick&roll analizimiz:

[video=youtube;5PROWjr0w9o]https://www.youtube.com/watch?v=5PROWjr0w9o[/video]

GSbasketGSbasket.Org

23 dakika önce

GSbasketGSbasket.Org

33 dakika önce

Umarım sürekli katılım lisansı verirler takımımıza. Gerçekten bu taraftar hak ediyor bunu.

Aynı sehirde üç takıma sürekli katılım lisansı vermiyorlar.

Efes var oldukça o organizasyona katılır. Efes Euroligin kurucularından biri. Tıpkı Malaga gibi. Fener'den daha başarılı olmadığımız sürece onları çıkarıp bizi alma riskine bence girmezler. Dolayısıyla bizim A lisansı almamız bence mümkün değil. Gerçi ben B'ye dünden razıyım.

Efes var oldukça o organizasyona katılır. Efes Euroligin kurucularından biri. Tıpkı Malaga gibi. Fener'den daha başarılı olmadığımız sürece onları çıkarıp bizi alma riskine bence girmezler. Dolayısıyla bizim A lisansı almamız bence mümkün değil. Gerçi ben B'ye dünden razıyım.

Olimpijanın lisansını (B) verirler zaten tabi A lisansı için 2-3 yıl gerek.

Zaten belliydide tarihleri acıklanmamıştı, ilk maç yolumuzu çizecek Efes'i deplasmanda yenersek çıkarız, yenemezsek ihtimal vermiyorum.

O maça kadar şu pota altı transferini yapsak bari. İki tane izbandut var pota altlarında. Yiyip bitirecekler bizi oradan. Ligdeki maçta da öyle olmuştu. Bir de Tarance Kinsey iyileşirse hepten ayvayi yeriz. Off offff.

O maça kadar şu pota altı transferini yapsak bari. İki tane izbandut var pota altlarında. Yiyip bitirecekler bizi oradan. Ligdeki maçta da öyle olmuştu. Bir de Tarance Kinsey iyileşirse hepten ayvayi yeriz. Off offff.

Nedesen haklısın valla, Ermal bile milli tehlike, Kesinlikle ucan bir 4 numara yada Size'lı uzun 5 numara şart, ben olsam Songaila'yı şimdiye yollamıştım, kaldıki dış şutorlermizde bundan çok etkileniyor bire biri olan uzunumuz olmadığından şutorlerımız paso el üstü atmak zorunda kalıyor, saglam 5 numara gelse harbiden Lakoviç'te çosucak. Pekoviç hiç sure alamadı bu sene keşke Minesota bir iyilik yapsada bıraksa adamın en verimli yıllarında 0 dakka sureyle korertıyolar resmen.

Senin fb ülkerinin ot gibi seyircisi var. ULEB her halükarda Galatasaray'ı tercih eder. Taraftar önemli.

Senin fb ülkerinin ot gibi seyircisi var. ULEB her halükarda Galatasaray'ı tercih eder. Taraftar önemli.

Bak seninle muhatap olmak istemiyorum. Yaşın daha küçük ağzımı bozdurma benim. Sen kısa donla gezerken ben Ali Samiyen'de sabahlıyordum maça gidebilmek için. Sen Voleybol, Basketbol nedir hala bilmiyorken ben 10 yıldır salonlardan çıkmıyorum. Asabımı bozma benim!

Bak seninle muhatap olmak istemiyorum. Yaşın daha küçük ağzımı bozdurma benim. Sen kısa donla gezerken ben Ali Samiyen'de sabahlıyordum maça gidebilmek için. Asabımı bozma benim!

Galatasaraylı olmadığın gibi, 32 yaşında olduğunda yalan. O olgunlukta değilsin. Siz fb'liler ne kadar gurursuz insanlarsınız yahu?

Üst Alt