"Europa Universalis Extreme Edition" farkı nedir ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Europa Universalis Extreme Edition" farkı nedir ?

%75 Steam indirimi sebebiyle oyunu orijinal almaya karar verdim. Ama extreme edition diye bir şey var, normal eu4'le arasında 1tl fark var güzel ise onu alayım beni aydınlatırsanız sevinirim

ingilizcem pek iyi değil ne diyor

* STAR AND CRESCENT - 50 new Muslim themed event pictures, as well as several new events for the Muslim nations

* HORSEMEN OF THE CRESCENT UNIT PACK - 12 unique cavalry modes for the Ottoman, Mamluk, and Persian nations. This enhances the visual experience of EUIV.

* CONQUEST OF CONSTANTINOPLE MUSIC PACK - 3 tracks containing 10 new minutes of music masterly composed by Andreas Waldetoft

bunlarmis ekstradan.

* STAR AND CRESCENT - 50 new Muslim themed event pictures, as well as several new events for the Muslim nations

* HORSEMEN OF THE CRESCENT UNIT PACK - 12 unique cavalry modes for the Ottoman, Mamluk, and Persian nations. This enhances the visual experience of EUIV.

* CONQUEST OF CONSTANTINOPLE MUSIC PACK - 3 tracks containing 10 new minutes of music masterly composed by Andreas Waldetoft

bunlarmis ekstradan.

1.5tl den birşey olmaz alalım

al al,

50 tane müslüman ülke event resmi ve müslüman ülkeler için birkaç event geliyor.
osmanlı memluk ve pers ülkeleri için 12 tane atlı birlik geliyor, görsel olarak etkileyecekmiş
istanbulun fethi için yeni müzikler varmış

ne zamana kadar son indirim?

yav oyun 16.25tl paypaldan alsam 5tl ücret kesicek kontör üzerinden alıyım dedim adamlar 16 ve 20 tl yükleyebiliyoruz dedi. babamın faturaya yansıtayım dedim babam faturayı kapattırmış

valla ben de empire total war alırken kredi kartı kullanmadığım için başkasına para göndermiştim o almıştı benim adıma. hiç tanımadığım bi adama para göndermiştim :D

Cok saglam oyundur kendileri..araliksiz 5 6 saat oynatir nasi gectigini anlamazsiniz..osmanliyla ilk baslarda oynamak zevkli olsada sonlara dogru zulum halini aliyor rusya ozellikle cok zorluo:

Cok saglam oyundur kendileri..araliksiz 5 6 saat oynatir nasi gectigini anlamazsiniz..osmanliyla ilk baslarda oynamak zevkli olsada sonlara dogru zulum halini aliyor rusya ozellikle cok zorluo:

Oyun efsanede İngilizce olması sıkıntılı. Türkçe yama yükledim gitmişler playi settingsi felan çevirmişler onları çevirsen ne çevirmesen ne oyun event üstünden gidiyor onlarda İngilizce zaten

Üst Alt