Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eurovision_Song_Contest_2011_logo.svg

Yarı Final 2

12042.png

Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l TRT1 l CANLI

1.sırada çıkan Dino Merlin ile Bosna Hersek FİNALDE ! diyebiliriz,süperdi.

Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l TRT1 l CANLI

2.sırada çıkan Avusturya,hoş bir ballad ile katılmış,ben beğendim.

Cevap: Eurovision 2011 l Yarı Final 2 l CANLI

3.sırada çıkan Hollanda,oldukça sıradan bir şarkı ile yarışıyor.Ama 1.Yarı Final'de ilk 10'a giren şarkıları göz önüne alırsak yorum yapmak zor.

4.sırada yarışan Belçika,bir akapella grubu ile katılmış,değişik bir düşünce.Sırf bu yüzden bile finale kalabilirler.Ayrıca sempatik tipler.

5.sırada yarışan Slovakya,4 adet bacak ile Dusseldorf'a gelmiş.Şarkıları vasat altı,Avrupalılar 4 adet sütun gibi bacaktan hoşlanıyorsa,cumartesi günü de görebilmek adına oy verebilirler bu ablalara.

6.sırada yarışan Ukrayna'lı ablanın sahneye çıkışını TRT sayesinde göremedik.Kadın şarkı söylerken girdiler yayına.Büyük bir skandal.Fonda kum sanatı yapılıyor,şarkısı gayet sıradan.Fakat sesi ve kendisi güzel.Doğu blok ülkelerinden oy alıp,finale yerleşecektir.

7.sırada yarışan Moldova,yine değişik elemanlarla katılmış.Bahtsız ülkelerden biridir Moldova,oy alamaz.İyi şarkıları çok gitmiştir yarı finalde bu sebepten.Ama bu şarkı onlardan biri değil,bildiğin gereksiz.

8.sırada yarışan ülke İsveç.Eric Halid Saade,yarı İsveç'li-yarı Filistin'li.Yarışmanın favori ülkelerinin hemen altında yer alacak şekilde gösteriliyor.Finale çıkması hemen hemen kesin,şarkısı çoğundan iyi.

9.sırada yarışan ülke ise Kıbrıs.Oldukça başarılı bir arkadaş katılmış bu sene,etnik ögeler ön plana çıkıyor şarkısında da. Fakat oy alma ihtimali düşük Avrupalılardan.Ben şahsen beğendim,ama final zor.

Edit : Şarkı haddinden fazla güzel.İnşallah finale kalırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt