Eurovision'a Atiye Gidiyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision'a Atiye Gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Eurovision'a Atiye Gidiyor

Yabancı Eurovision siteleri haberi geçmeye başlamış.

escXtra escXtra

Hadise is apparently returning to Eurovision for Turkey next year according to @ExpresHaber !

öyle gibi. ozan çolakoğlunun webmasteride öyle diyo. gorkiee :D

ne hadisesi ne atiyesi bunlarin ikiside canli söyleyemiyor ,benim anlamadigim isin karacayi neden göndermiyorlar

Duman katılsın Türkçe şarkıyla. Adamların melodileri dünya çapında, hangi yabancı arkadaşıma dinletsem hayran kalıyorlar.

Cevap: 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Başlığı

Bu başlığı 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Başlığı haline getirdim.

Bugün Can Bonomo ismi çıktı ortaya.

Dehşet bir Illuminati senaryosu yazılır..

bence yanlis secim olur trt sunu anlamiyor eurovision da iki güzel bacakla iki güzel gözlerle olmuyor bu isler ,canli söyleyemedikten sonra hic kazanma sansi yok hatirlayin en son kazandigimizda sertap erener nasil canli söylemisti simdide atiyeyi bir düsünün canli nasil söyledigini

Her bir küçük ülkenin coğunluğu oy verecek, Fransa ve Yunanistan son anda içine edecek..

Katılmayalım şu yarışmaya ya, sinir yarışmasından başka bişe değil.

15 tane bizi seven komşu ülkemiz olsa bu yarışmayı kazanırdık belki. Bu arada Sertab nasıl kazandı bu yarışmayı hala hayret ediyorum. Birde bu yarışmaya ermenistan falan da katılıyor ya bu nasıl iş anlamış değilim. Suriye Irak İran falan da katılmalı o zaman bu yarışmaya.

Ne kadar çok Bu arada lafını kullanmışım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt