Eurovision'a Atiye Gidiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eurovision'a Atiye Gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eurovision’un favorisi Atiye

57. Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi şarkıcı Atiye Deniz’in temsil edeceği iddia edildi.17 Ekim

Eurovision'a gidecek isim belli gibi: Atiye Deniz... Bu yıl Azerbaycan'da yapılacak Eurovison şarkı yarışmasında Türkiye'yi kimin temsil edeceği belli oldu. Resmen açıklanmasa da o isim genç kadın şarkıcı Atiye Deniz...

Milliyet Cadde yazarı Tolga Akyıldız, eurovision yarışmasıyla ilgili aldığı kulis bilgiyi okurlarıyla paylaştı. Yazar 'Eurovision'da Türkiye'yi kim temsil edecek?' sorusuna köşesinde cevap verdi.

"(...)Geçenlerde bir şey duydum, inanmadım. Bu yıl Eurovision’da ülkemizi Atiye’nin temsil edeceği kesinleşmiş. İşin bu kadar erken bitirilmesinde Atiye’nin babasının özel bağlantılarının etkili olduğu söyleniyor. Atiye Deniz, bana sorarsanız çoktan hak etti Eurovision’a gitmeyi. Başarılı da olacaktır. Ancak TRT yetkililerine öyle özel bağlantı falan sökmez değil mi? Önemli olan Türkiye’nin kazanacağı başarı ve en doğru ismi seçmektir. Yoksa geçen sene şiddetle Atiye’den kaçarken bu sene bu kadar erken Atiye’yi seçmeleri herkesin kafasını karıştırabilir."

KİMDİR?

Annesi Hollanda babası Antakya doğumlu olan Atiye, 22 Kasım 1988’de Almanya’nın Bremen şehrinde doğdu. Küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başladı. 8 yaşında Almanya’dan Amerika’ya taşındı, burada 6 ay yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşti. İzmir’den Almanya’ya geri dönüşü öncesi 1 yıl Hollanda’da CKE okulunda sanat eğitimi alan Atiye, Bremen’de şan derslerine başladı.. Almanya’da lise eğitimini tamamlayan sanatçı 2008 yılında Türkiye’ye geri dönüş yaptı. Atiye, ses eğitimini İzmir Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Bariton Aşkın Metiner ile sürdürüyor.

ÖDÜLLERİ

Kral TV Müzik Ödülleri(2007)-En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

Siyaset Dergisi Ödülleri (2009)-Yılın Düeti (Kal-Teoman)

Aslan Max (2010)- Yılın Kadın Sanatçısı ve Yılın Şarkısı(Salla)

Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri (2010)- En İyi Şarkı(Salla)

Altın Kelebek TV Yıldızları Ödülleri(2010)- En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

Cevap: Eurovision'a Atiye Gidiyor

Eurovision'a güzel güzel sözler kasarak gidiyorlar kim ne anlayacak sözlerden. Güzel melodiler yakalıyor bu kız.

[video=youtube;w60x7LOCEeg]https://www.youtube.com/watch?v=w60x7LOCEeg[/video]

ÖDÜLLERİ

Kral TV Müzik Ödülleri(2007)-En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

Siyaset Dergisi Ödülleri (2009)-Yılın Düeti (Kal-Teoman)

Aslan Max (2010)- Yılın Kadın Sanatçısı ve Yılın Şarkısı(Salla)

Radyo Boğaziçi Müzik Ödülleri (2010)- En İyi Şarkı(Salla)

Altın Kelebek TV Yıldızları Ödülleri(2010)- En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

Bu hatun bu ödülleri almışsa demektir ki bizim müzik zevkimiz leşoğlu leş.

Önemsiz bir yarısma..Atiye fazla bu yarışmaya.. 15-16 yasında ergen bulsunlar bitane onunla katılsınlar..

yalnız tam bi göçebe hayatı yaşamış kızcağız :(

Annesi Hollanda babası Antakya doğumlu olan Atiye, 22 Kasım 1988’de Almanya’nın Bremen şehrinde doğdu. Küçük yaşlarda piyano ve dans derslerine başladı. 8 yaşında Almanya’dan Amerika’ya taşındı, burada 6 ay yaşadıktan sonra İzmir’e yerleşti. İzmir’den Almanya’ya geri dönüşü öncesi 1 yıl Hollanda’da CKE okulunda sanat eğitimi alan Atiye, Bremen’de şan derslerine başladı.. Almanya’da lise eğitimini tamamlayan sanatçı 2008 yılında Türkiye’ye geri dönüş yaptı. Atiye, ses eğitimini İzmir Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Bariton Aşkın Metiner ile sürdürüyor.

Bence son derece mantıklı bir seçim.Atiye'yi fazlasıyla beğeniyorum ve ondan başka düşünülecek bir isimde yoktu bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt