Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ev Tercihiniz Nasıl Olurdu?

384.jpg

şehir hayatı ve insanlardan kaçamayanlar bile;bıkkınlıktan aman benden uzak olsunlar diye kendi cezaevi koğuşlarını oluşturmaya gayret etmişler..

Aynı ölçekli daireden ucuz fiyata satılık.. 62.500$
Yüzen ev de pek masraflı olmasa gerek.
En azından arsa ve imar raporu gerekmiyor ...:eek:ley:

Son düzenleme:
Önemli olan evde oturmak değil kucağınızda ne oturduğudur.

bu bir yastık olabilir , laptop olabilir , oğlunuz,kızınız olabilir yada küçük bir kedi.

viceroy-bali-01.jpg

Aslında yüksekten bakmayı da hiç sevmem ama; bunun hatrına çiğ tavuk yemek bile az kalır..

Korkuluk ferforje siparişini verdim bile..

Cazip bir tercih gibi dursa da, Kullanımı belki kolay olabilir modern evlerin ama;
İnsanı tembelleştirme ve uyuşuk miskinler oluşturma huyu vardır bu tür SOĞUK yapıların ....

Ben daha çok insanı bişeylerle uğraşmaya mecbur bırakan, hareket ve enerji türbilansı gerektiren canlı ve sıcak türlere meyilliyim..

Zaten insan olmanın tabiatı da bu değil mi. Farklı tercihlere meyilli olmak..

Son düzenleme:
Cazip bir tercih gibi dursa da, Kullanımı belki kolay olabilir modern evlerin ama;
İnsanı tembelleştirme ve uyuşuk miskinler oluşturma huyu vardır bu tür SOĞUK yapıların ....

Ben daha çok insanı bişeylerle uğraşmaya mecbur bırakan, hareket ve enerji türbbilansı gerektiren canlı ve sıcak türlere meyilliyim..

Zaten insan olmanın dağası da bu değil mi. Farklı tercihlere meyilli olmak..
Böyle bir evin olduktan sonra tembel olabilirsin zaten ne güzel

Wooden-Deck-Container-House-in-Kall-Germany.jpg

HEDEFİMİN %33.333 Ü !!!...:asd22:

Bunların en büyük boylarından 6 tane olacak, 4 ünü kare yapıp, birisini hobi alanı olarak kullanacak; ortadaki boşluğa gözlerden uzak havuzlu bir bahçe kuracaksın..
Kalan 2 taneyi de, doğu/batı cephesine dublex kat olarak dizayn ediceksin ki; yazları havuz doğrudan günışığı alıp sıcak kalsın.
Köşelerde kalan boşluklara da, depo, kiler, köpek barınağı ve tabiiki tavuk, hindi ve kazlar için KÜMES olarak kullanıcaksın..:eek:ley:

O ZAMAN %100 OLACAK İŞTE....:hat:

ZO72nV.jpg

Şinanari narinay, Şinanarinay... Şinanari narinay, Şinanarinay...
Şinanari narinay, Şinanarinay... Şinanari narinay, Şinanarinay...
Şinanari narinay, Şinanarinay... NANARİNANA NİNAAAAYYYYY....

Üst Alt