GSC Scout - # Evander | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sene Vasco da Gamadan bonservisini almış takımı kadife ayaklı bir eleman özellikle dar alandaki çalım yeteneğiyle dikkat çekiyor aynı zamanda mücadeleci kimliğide var bu sene pek skor yapamamış ama ben özellikle seneye skor anlamında patlama yapacağını düşünüyorum piyasası fazla yükselmeden alınmalı

Evander'i isteyen kulüpler fazladır büyük ihtimalle alabiliyosak Thonny Anderson'u satın alma opsiyonuyla kiralayalım..

Evander Porto ile anlaşmış.Otávio satılırsa alınacakmış.Konuşulan bonservisse bonuslarla 8 milyon euro toplamda 12 milyon euro bi başkası 12 milyon euro yazmış biri de 15 milyon euro.Bonuslarla 8 milyon euro doğru gibi..

Porto ile görüşmek için Portekiz'e gitmişti.Porto Otávio'nun satışından gelecek bonservisi bekliyodu.Psg ilgilenmiş ama almamış.Evander'e de takımı düne kadar transfer görüşmesi yapması için izin vermiş.2 gün önce Danimarka'ya dönüp dün de antrenmanlara başlamış.Alma ihtimalimiz var.Satın alma opsiyonuyla kiralamayı isterler büyük ihtimalle..

Yönetim, Midtjylland kulübüne istek mektubu göndererek 22 yaşındaki Brezilyalı 10 numara Evander Ferreira için resmi temas sağladı. Yönetim bu sezon 29 maçta 3 gol atıp 3 asist yapan Evander için 6 milyon Euro'yu gözden çıkarmış durumda.

Sabah

Üst Alt