Evlilik Teklifi Hakkında Yardım! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evlilik Teklifi Hakkında Yardım!

Bu ne değişik konu başlığı :) forum tarzının ne olduğunu idrak etmeye başlıyorum... ama yine de henüz evlenmemiş arkadaşlara bir renktaş ağabey tavsiyesi siz siz olun yeni medeni kanunun olduğunu türkiye'de evlenmeyin zira 3-5 ay için ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalırsınız :)

Siz siz olun yeni türk ceza kanunun olduğu türkiye'de kadınların elini dahi sıkmayın iftira atarlar linç edilirsiniz, asla dört duvar arasında yalnız kalmayın taciz edildim derler fakirsen zengin isen bana tecavüz etti derler...zaten mümin adamın kadınlarla işi olmaz :)

En iyisi siz başka alternatiflere yönelmeden ya ittihatçı bir mücahit olun enver paşa gibi ya da kafanıza sıkın (kendinizi hadım edin diyeceğim ama sonrası var bir de...). Renktaşlar ciddi misiniz bu devirde evlenilir mi sıkın dişinizi 30-35 sene sonra zaten hakkın rahmetine kavuşacaksınız :) Aşk diyorsanız tek gerçek aşk var o da sarı-kırmızı güllere duyduğumuz muhabbet...sen gavuru yen diye galata saray-ı ocağı!!!

Mavi Gözlü Yunan Çocuğu ayağını denk al!!! Emin Bülend burada;

Göster sema-yı mağribe yüksel de alnını,

Dök kalb-i saf-ı millete feyz-i beyanını!

Al bayrağınla çık, yürü sağken zafer nüma,

Bir gün şehit olunca sen, olsun kefen sana!

Ey makber-i muazzam-ı ecdadı titreten,

Düşman sadası, sus, yine yükselme gölgeden!

Kafir! Hilal-i rayet-i İslam'a hürmet et,

Toplar boğar hitabını dağlarda akıbet!

Dağlar lisana gelse de anlatsa hepsini,

Binlerce can dirilse de nakletse geçmişini!

Garbın cebin-i zalimi affetmedim seni,

Türk'üm ve düşmanım sana kalsam da bir kişi!..

Ben şurezar-ı kalbimi kinimle süslerim,

Kalbimde bir silah ile ferdayı beklerim.

Kabrinde müsterih uyu ey namdar atam!

Evladının bugünkü adı sade intikam!

Tam toparladık derken son 2-3 sayfada gene bekar sultan moduna sardık , hayır aile sosyal bakanlığı gelip foruma kilit vuracak

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bekâr kelimesinin, kârsız anlamına geldiğini biliyor muydunuz?

bi arapça olumsuzluk eki,

kârı zaten biliyorsunuz

bekâr kelimesinin, kârsız anlamına geldiğini biliyor muydunuz?

bi arapça olumsuzluk eki,

kârı zaten biliyorsunuz

ama bana daha çok bikarı'dan zaman içinde bekara dönmüş gibi geliyor

bi olumsuzluk eki, karı avrat demek

= karısız

@ ali karsız, sen bu konuda ne düşünüyorsun rtash?

Son düzenleme:
Bu ne değişik konu başlığı :) forum tarzının ne olduğunu idrak etmeye başlıyorum... ama yine de henüz evlenmemiş arkadaşlara bir renktaş ağabey tavsiyesi siz siz olun yeni medeni kanunun olduğunu türkiye'de evlenmeyin zira 3-5 ay için ömür boyu nafaka ödemek zorunda kalırsınız :)

Siz siz olun yeni türk ceza kanunun olduğu türkiye'de kadınların elini dahi sıkmayın iftira atarlar linç edilirsiniz, asla dört duvar arasında yalnız kalmayın taciz edildim derler fakirsen zengin isen bana tecavüz etti derler...zaten mümin adamın kadınlarla işi olmaz :)

En iyisi siz başka alternatiflere yönelmeden ya ittihatçı bir mücahit olun enver paşa gibi ya da kafanıza sıkın (kendinizi hadım edin diyeceğim ama sonrası var bir de...). Renktaşlar ciddi misiniz bu devirde evlenilir mi sıkın dişinizi 30-35 sene sonra zaten hakkın rahmetine kavuşacaksınız :) Aşk diyorsanız tek gerçek aşk var o da sarı-kırmızı güllere duyduğumuz muhabbet...sen gavuru yen diye galata saray-ı ocağı!!!

Mavi Gözlü Yunan Çocuğu ayağını denk al!!! Emin Bülend burada;

Göster sema-yı mağribe yüksel de alnını,

Dök kalb-i saf-ı millete feyz-i beyanını!

Al bayrağınla çık, yürü sağken zafer nüma,

Bir gün şehit olunca sen, olsun kefen sana!

Ey makber-i muazzam-ı ecdadı titreten,

Düşman sadası, sus, yine yükselme gölgeden!

Kafir! Hilal-i rayet-i İslam'a hürmet et,

Toplar boğar hitabını dağlarda akıbet!

Dağlar lisana gelse de anlatsa hepsini,

Binlerce can dirilse de nakletse geçmişini!

Garbın cebin-i zalimi affetmedim seni,

Türk'üm ve düşmanım sana kalsam da bir kişi!..

Ben şurezar-ı kalbimi kinimle süslerim,

Kalbimde bir silah ile ferdayı beklerim.

Kabrinde müsterih uyu ey namdar atam!

Evladının bugünkü adı sade intikam!
Ruh hastasinin bu mesajini da yeni gordum . Bir muminin kadinla ne isi var yakinda oleceksiniz mucahit olun diyor bir gidip sozde cok biliyor ya ecnebi! kadin tanitim basligi aciyor . Bu ne bok beyinli ruh hastasi biriydi ya .

Üst Alt