evren göz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

evren göz

aynen kardeşim bir başka mod düzeltiyor diğeri 2 saat sonra uyarı veriyor.Bu ona yaptığım eleştiriyi kaldıramaması ve zoruna gitmesinden başka birşey değil şeker gibi s.mod :D

bu konu hakkında son postumdur.

bir iddaada bulunmuşsun, iddaanı temele oturtup anlatır mısın burada, dinliyorum. insanlara iftira atmaman gerektiğini işin sonunda öğretiriz belki.

ha temele oturtamayacaksan da bu son kez herhangi bir kişiye veya ekibe iftira atışın olsun.

Sen kızmısın tacize girsin

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haaa erkek olduğum için tacize girmez diyorsun yani?

Rahatsız ediliyorum şuan yetkili biri yok mu??

471398a165ee9f68fe0b369c4c6a9a54.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Haklı. Evren Göz akıllı adamdır aslında sormak için soru sormuş resmen.
Ülkedeki spor muhabirlerinin %90'ı gerizekalı.

Evren Göz: Galatasaray, Fatih Terim'in yanı sıra Transfer döneminde Flaş transferlere de imza atabilir. Bu transfer dönemi Galatasaray için hareketli geçecek.

Son düzenleme:
Komisyon transferleri rezil yönetimler başarısızlıklar derken şu noktada olmamız harika. Hala rüya gibi geliyor sene sonu daha da mutlu olmak dileğiyle :D

Sol bek. Sol açık ve en önemlisi orta saha da bir eksiklik var ama çözemedim tam ne olduğunu.
Onuda artık hoca düşünsün.
Belhanda yetersizliği olabilir bilemiyorum. Stoper tandemi toparlanır maicon ve Serdar ile bence. Şampiyonluk gelirse çok iyi stoper de gerekli diye düşünüyorum ama. Maicon oyunu kurmaktan vazgeçmesi gerekir acilen hemde.

Üst Alt