evren göz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

evren göz

Ne dedi bugün bilmiyorum ama ben bugüne kadar bi yamuğunu görmedim iyi niyetli birine benziyor niye bu kadar nefret ediliyor

Evren Göz takip ettiğim kadarıyla iyi bir insan, iyi Galatasaraylı. Öyle mamalananlar gibi değil. Ancak iyi bir muhabir de değil benim görüşüm. Biraz saf bir arkadaş.

Beter olun sevgili GSC Forum üyeleri.

NTV Spor’da çalışan bir muhabir. Ne bekliyordunuz!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

off mustafa off.
senden beklıyordum boyle bısey aslında.
demirkol ve uğurmeleke zamanında ben ve diğer renkdaşlarımızı çok kontrpiyede bıraktı.

Abi ne diyeyim! Adam çöldeki vaha. Yer yer saçmaladığı noktalar elbette oluyor. Ama genel anlamda Türk Futbolunun yapısı ve işlerliği hakkında harika ve altına imza atılacak tespitleri oluyor.

Abi ne diyeyim! Adam çöldeki vaha. Yer yer saçmaladığı noktalar elbette oluyor. Ama genel anlamda Türk Futbolunun yapısı ve işlerliği hakkında harika ve altına imza atılacak tespitleri oluyor.
bende ızlerdım onceden spor servısını falan reys. yabancı sınırını cok sert elstırırdı. yabancı sınırı gelsın hem yerlı oyuncular ucuzlar vs derdı
sonra yabancı sınırı 14 oldu ıste buıyuklerden bırıde ıyı paraya yerlı bı oyuncu almıstı sanırım ya da fiyatı yuzunden alamadı neyse. çıktı bukezde demezmi yıllardır basımızın etını yedıler yabancı sınırı kalkarsa yerlı oyuncular ucuzlasır vs dıye bak ıste harcanan istenen paralar ortada dedı. fuat akdağ onu sen demiştin diyince bidahada izlemedim reys.

Kendini nimetten sayıyordu, topçu gibi triplere falan giriyodu. Halı saha sonrası röportajlar falan. Şimdi de kendini otorite sanıp seçim yargısı yapmaya kalktı. E sonuç ne mal oldugu ortaya çıktı tabi

bende ızlerdım onceden spor servısını falan reys. yabancı sınırını cok sert elstırırdı. yabancı sınırı gelsın hem yerlı oyuncular ucuzlar vs derdı
sonra yabancı sınırı 14 oldu ıste buıyuklerden bırıde ıyı paraya yerlı bı oyuncu almıstı sanırım ya da fiyatı yuzunden alamadı neyse. çıktı bukezde demezmi yıllardır basımızın etını yedıler yabancı sınırı kalkarsa yerlı oyuncular ucuzlasır vs dıye bak ıste harcanan istenen paralar ortada dedı. fuat akdağ onu sen demiştin diyince bidahada izlemedim reys.

çay ve simid eşliğinde Spor servisi ardından 1-0-2 programı ve mert aydın. :moody: #Onceuponintimeinntvspor

Üst Alt