evren göz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

evren göz

twitterda takip ettikleri asamoah g.saray'a hayirli olsun yaziyor sonra bu canli yayina cikip aynisini bozuk plak gibi tekrarliyor veya twit atiyor

her transferde böyle. önden bir transfer bilmisligi yoktur

saçma görüşüne saygı duyarım ama böyle aslı astarı olmayan tamamen kendi ütopik dünyasından uydurduğu şeylerle konu açmasını doğal karşilayamam.Yaptığı eleştiri de değil.
Bu sorumun cevabını karşılamıyor.Uydurduğu şeylerle konu açıyor ve sen bunu doğal karşılamıyorsun diye rütbesine laf edip forum üst yönetiminde dayıcılık işlemiş diyemezsin.

Bu sorumun cevabını karşılamıyor.Uydurduğu şeylerle konu açıyor ve sen bunu doğal karşılamıyorsun diye rütbesine laf edip forum üst yönetiminde dayıcılık işlemiş diyemezsin.

uydurduğu şeylerle konu açıyorsa s.md olması çok normalse tamamdır,aldım cevabımı

ha ayrıca,

bu şahıs kendisine yöneltilen eleştirileri hazmedemeyip üyelerin açığını arayacak kadar güzel bi modmuş :D

neyse ben transfer nöbetime dönüyorum

Son düzenleme:
Harbiden bu adamın ben transfer tutturduğunu görmedim Setenin yanılmasına şaşırdım
Evren de İbrahim Seten den gördü kesin doğrudur diyip haber yaptı zaten

uydurduğu şeylerle konu açıyorsa s.md olması çok normalse tamamdır,aldım cevabımı

ha ayrıca,

bu şahıs kendisine yöneltilen eleştirileri hazmedemeyip üyelerin açığını arayacak kadar güzel bi modmuş :D

neyse ben transfer nöbetime dönüyorum
Sanırım uyarıdan bahsediyorsun.Tesadüf olmuş sadece bir üyeye dangalak demişsin uyarı yapılması gerekiyormuş o yapmış kasti bir şey yok.

Sanırım uyarıdan bahsediyorsun.Tesadüf olmuş sadece bir üyeye dangalak demişsin uyarı yapılması gerekiyormuş o yapmış kasti bir şey yok.

aynen kardeşim bir başka mod düzeltiyor diğeri 2 saat sonra uyarı veriyor.Bu ona yaptığım eleştiriyi kaldıramaması ve zoruna gitmesinden başka birşey değil şeker gibi s.mod :D

bu konu hakkında son postumdur.

Üst Alt