Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din | - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din |

Cevap: Evrendeki Gerçeklikler | Bilim - Din |

harun yahyayı bırak simdi alttaki KURAN AYETLERİDİR VE HER YERDE AYNIDIR.özür dilicenmi? yoksa resimli olarak tek tek koyimmi?

Göklerle Yerin Ayrılması

O inkar edenler görmüyorlar mı ki, (başlangıçta) göklerle yer, birbiriyle bitişik iken, Biz onları ayırdık ve her canlı şeyi sudan yarattık. Yine de onlar inanmayacaklar mı? (Enbiya Suresi, 30)

Ayrıca Kanıtlar Kur'an-ı Kerim'dendir...

Zariyat Suresi 47.Ayeti kerimesini bi oku...

Büyük Patlamayı anlatır...

Kısaca...

Kur'an-ı Kerim'in ilk Ayeti nedir Bilirmisin...?

İkra bismirabbikellezi alak...

Ne demektir bilirmisin...?

Oku...

Yaradan Rabbinin Adı ile...

Bu bile Dinin Bilime bakışını özetlemeye yeter...

Çünkü...

İlim İlim ilmektir...

İlim kendin bilmektir...

Sen kendin bilmezsen bu nice okumaktır...

Kurani bir cok muslumandan daha iyi bildigime,daha cok okuduguma emin olabilirsiniz.

Kuranin ilk ayeti okudur;ama bu ilim yapin anlaminda degildir kesinlikle.Oradaki oku sadece kurani oku anlamindadir,o kadar.

ya beyler adam inanmıyorum diyo bizene saygı duyarız sadece ispat edin demiş bizde ispat ettik işte

Kurani bir cok muslumandan daha iyi bildigime,daha cok okuduguma emin olabilirsiniz.

Kuranin ilk ayeti okudur;ama bu ilim yapin anlaminda degildir kesinlikle.Oradaki oku sadece kurani oku anlamindadir,o kadar.

Arkadaş,demin inanmıyorum dedin,şimdid de kuranı herkesten iyi bilirim diyorsun.Biryerde dur lütfen

Hhaoahahah yahu şu ateistlerin kuranı sizden daha iyi biliyorum lafları ve müslümanları küçük görmeleri yokmu beni öldürüyor :D kendileri bi b.k muş gibi

Niye Anlam veren senmisin...?

O kadar Alim Okumayı öğrenmeyi anlamışken sen nasıl o anlamda değil diyebilirsin...?

Üst Alt