Evrim Nedir? Ne Değildir? Evrim Hakkında Herşey - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Evrim Nedir? Ne Değildir? Evrim Hakkında Herşey

Gideyim yatayım yav elimde tablet balkonda kahkaha atıp duruyorum deli sanacaklar önce yiğitin efsane capsi sonra da hayrinin mesajı fazla geldi. Bu mesajı niye yazma gereği duyduysam.

Olgudur. kuvvetli deliller ve bilimsel gözlemlerle desteklenerek ortaya çıkarılan bilgiler topluluğuna da evrim olgusunun teorisi denir.

Abi sen evrim ipne midir deyince şöyle gogılde bir gezindim.Evrim değil de ipne maymun buldum(Seninle aynı sebepten bu mesajı yazma gereği duydum sanırım)
Forum şehidi sato ile evrim teorisi tartışmalarının felsefi boyutunu tartışıyorduk hiç unutmam... Ben de ondan öğrenmiştim, meğer hayvanlarda da ipnelik varmış baya baya. Bak lezbiyenlik yok ama sadece gaylik var.

Forum şehidi sato ile evrim teorisi tartışmalarının felsefi boyutunu tartışıyorduk hiç unutmam... Ben de ondan öğrenmiştim, meğer hayvanlarda da ipnelik varmış baya baya. Bak lezbiyenlik yok ama sadece gaylik var.

gaylerle iyi gecinin derim.

hem bayan ve hem erkek gorusu olan homolar onumuzdeki 20-50 yil icinde devlet baskanlari, CEO vs olacaklar.
Ezilmis azinlik olmalarina ragmen, kabul gordugu yerlerde muzik, sanat, tip vs branslarda surekli one cikiyorlar ve bence bu sonradan olacaklarin gostergesi.

gaylerle iyi gecinin derim.

hem bayan ve hem erkek gorusu olan homolar onumuzdeki 20-50 yil icinde devlet baskanlari, CEO vs olacaklar.
Ezilmis azinlik olmalarina ragmen, kabul gordugu yerlerde muzik, sanat, tip vs branslarda surekli one cikiyorlar ve bence bu sonradan olacaklarin gostergesi.
Yani sonuçta ne demek istiyon ersincan;
Meydan gaylere kalınca evrimleşip birey üreme sistemli 3. cinsiyetin yaratılışının beşiği olacak gibi bi yere mi varacak bu dediğin..;D:asd::asd::asd:

eksik ve çeldirici bilimle insanların evrim yalanıyla dinsizleştirme ve bunun adına da entellektüel değişim denmesi yıllardan beri süregelen bir moda zaten . nasıl akıl tutulması yaşanıyor anlam veremiyorsun . isteyen açar araştırır. konuya bir sürü link dökmek kirletmek anlamsız .hatta bunlara da gerek yok kendi vücuduna kainata tarafsız nazarla bakan birinin gözünde komik gelir. yazık ki bu konu hala ısıtılıp ısıtılıp sürülüyor.

Yani sonuçta ne demek istiyon ersincan;
Meydan gaylere kalınca evrimleşip birey üreme sistemli 3. cinsiyetin yaratılışının beşiği olacak gibi bi yere mi varacak bu dediğin..;D:asd::asd::asd:

Hermafrodit

Ne huriye ne nuriye ihtiyac duymadan kucuk homolar uretebilecekler
Sayilari cogaldikca biz azinlik olabiliriz
Ben tedbirli olun sokakta gordugunuz travestilere selam sabahinizi eksik etmeyin derim Tamer ustadim

eksik ve çeldirici bilimle insanların evrim yalanıyla dinsizleştirme ve bunun adına da entellektüel değişim denmesi yıllardan beri süregelen bir moda zaten . nasıl akıl tutulması yaşanıyor anlam veremiyorsun . isteyen açar araştırır. konuya bir sürü link dökmek kirletmek anlamsız .hatta bunlara da gerek yok kendi vücuduna kainata tarafsız nazarla bakan birinin gözünde komik gelir. yazık ki bu konu hala ısıtılıp ısıtılıp sürülüyor.

Dinsiz olunca ne oluyor?

Baktım komik gelmedi. 1-2 link döküp hak yola dönmemi sağlar mısın kurtar beni bu entellektüel dinsizlerin elinden..

Üst Alt