Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eylül Ayı Divan Toplantısı Gerçekleşti

9 milyon euro komisyon bencede normal ödedigimiz Maas ve bonservise göre

Fazladan komisyon ödenmemis olmasi güzel

Mesele sadece verilen 9M degil, bu bizim icin az bir para degil, bunun yaninda yapilan transferleri kendi basarilari gibi lanse etmeleri.
Eger bu sadece alinan oyuncularin menejerlerine verilen para ise yine ok dersin ama ben bu yönetime bu konuda pek güvenemiyorum.

Son düzenleme:
Yalnız bu çok normal menajer komisyonları minimum %10. 10 transfer yaptık ortalama vurduğumuzda transfer başına 900 bin euro gibi bir şey çıkıyor tabi böyle değil bazıları az bazıları daha fazladır.

Oyuncu başı bakmak yanlış olur eğer oyuncuların maaş sözleşmesine göre taksite bağlamışlarsa eyvallah ama gidip de direk 9 milyon euro ödenmişse sıkıntı var çünkü bu adamların sözleşme sonuna kadar kalacakları belli değil.

Yönetim kötü onu tartisan yok ama menajer komisyonu üzerinden vurmak yanlis olur

Ünal Aysal-Fatih Terim ilk sezonunda yapilan transferlerde menajerlere yine komisyon ödendi,fazla takilmamak lazim

Yalnız bu çok normal menajer komisyonları minimum %10. 10 transfer yaptık ortalama vurduğumuzda transfer başına 900 bin euro gibi bir şey çıkıyor tabi böyle değil bazıları az bazıları daha fazladır.
Bu yüzde on ne üzerinden hesaplaniyor?
Bonservis mi?
Oyuncularin maasi mi?
Maasi ise kac sezonluk maasi?
Arada bizim adimiza görevli olan menejerler var mi?

Maaş üzerindense rakam örtüşüyor çünkü 85 milyon euro garanti maaş verilecekmiş işte bonuslarla 89'u bulur o tüm sürelerde.
8.9 milyon euro mu neydi menajer ücretleri.

Ha dediğim gibi 4 yıla dağılım yapıldıysa bu rakam sıkıntı yok ama yapılmadıysa büyük sıkıntı var.

Bu 9M bütcede gider olarak mi lanse edildi?
Eger öyle ise dört yila yayilmis gibi görünmüyor, öyle olsa neden bütcede gider olarak toplam miktari lanse edilsin.

Oyuncularin maasi 4 yila dagildigina göre menajerlerin de ayni sekilde olmustur diye tahmin ediyorum

Oyuncularin 4 sezon bizde kalacaklarinin garantisi yok

% 10 menajerlerin genel olarak kabul ettiği rakamdır. Transferine göre %5 de olur %15 de. %5 pek olacak bir şey değil ama neyse. Menejerlik ücretine çok takılmayın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Florya'da Kasım Aralık gibi ihaleye çıkacağından yeni tesisin inşaatı ve açıklandığına göre spor salonu da bu sezon bitmeden inşaata başlanacak.

Son düzenleme:
Üst Alt