# Eyong Tarkang Enoh - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eyong Tarkang Enoh

Cevap: # Eyong Tarkang Enoh

O değilde Dün gece bir maç seyrettim u20 yarı final maçı Gana-macaristan Ganada bir oyuncu var 9 numara ismini hatırlamıyorum uykum vardı ne adam ya onun kesinlikle izlenmesi lazım daha 18 yaşında Recvaito hullye mi ne orada oynuyormuş :) Aynı Xavinin Stilinde. Takımı biliyorum ama ismini yazamadım kusura bakmayın...

O değilde Dün gece bir maç seyrettim u20 yarı final maçı Gana-macaristan Ganada bir oyuncu var 9 numara ismini hatırlamıyorum uykum vardı ne adam ya onun kesinlikle izlenmesi lazım daha 18 yaşında Recvaito hullye mi ne orada oynuyormuş :) Takımı biliyorum ama ismini yazamadım kusura bakmayın...

Bu Afrika pazarında kumaşı çok iyi oyuncular var

Orası kesinlikle takip edilmesi lazım

enoh gelirse orta sahamız inanılmaz dinanizm kazanır vede takımın en büyük eksikliği giderilmiş olur...

Bu adamı alabilseydik süper olurdu ama almak çok zor,ayrıca yönetimin böyle bir oyuncudan bile haberi yoktur.

Tobinin yerine alırız ve m.topalın yanında oynar.

Takımı bu kadar fazla Afrika kökenli oyuncuyla doldurmak da fazla bence,benim de çok beğendiğim bir oyuncudur ama bu adamlar bu sene Afrika Kupası'na gidecekler,yani alınsa bile en az 2-3 hafta uzak kalabilir takımdan.

ön libero alacaksan afrikalı kardeşlerimizden alacaksın abicim kanun olsaydı keşke bizim kulupte :D

Bazı arkadaşlar gana demişken hatırlatayım aldılar kupayı :) uzatmalarla beraber yaklaşık 80 85 dk da 10 kişi oynamalarına rağmen.

Takımı bu kadar fazla Afrika kökenli oyuncuyla doldurmak da fazla bence,benim de çok beğendiğim bir oyuncudur ama bu adamlar bu sene Afrika Kupası'na gidecekler,yani alınsa bile en az 2-3 hafta uzak kalabilir takımdan.

Afrika kupası yok bu sene. Dünya kupası var yazın Afrika kupası nereden çıktı?

Düzeltme: Varmış bu sene Afrika kupası. Dünya kupasıyla aynı sene olması çok saçma ama sanırım 2016 dan sonra düzenlemeye gidilecekmiş.

Afrika kupası yok bu sene. Dünya kupası var yazın Afrika kupası nereden çıktı?

Düzeltme: Varmış bu sene Afrika kupası. Dünya kupasıyla aynı sene olması çok saçma ama sanırım 2016 dan sonra düzenlemeye gidilecekmiş.

su fotoyu her gordugumde su zlatan neden sacları uzatıyor diyorum :boohoo:

hic yakismiyor uzun sac

eyong anoha gercekten talipsek vede onu alırsak bu yılın en iyi transferi olur (bu kadarda eminim)

Üst Alt