ezel.png

Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere'nin Rol Aldığı Bu 2'linin yanı sıra Tuncel Kurtiz,Yiğit Özşener,Salih Kalyon,Sedef Avcı,Bade İşcil,Güray Kip,Barış Falay gibi iddaalı ve güçlü isimlerin yer aldığı dizi Show Tv'de gösterime girdi.İlk 3 haftada Reytinglerde Kurtlar Vadisi'nin Rekorunu Kırıp Zirveye Yerleştiler.Her Pazartesi Saat 20.00'de Show Tv'de.Bence Harika Bir Dizi.Görüşleri Burada Paylaşalım.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: EzelSadece Tuncel Kurtiz'in sesini dinlemek için bile izlenmesi gereken dizidir. O nasıl bir ses nasıl bir karizmadır arkadaş, Hugo Weawing bile gölgesinde kalır kesinlikle.Ramiz Dayı'nın sesinden:

Oysa herkes öldürür sevdiğini, kulak verin bu dediklerime. Kimi bir bakışıyla yapar bunu, kimi dalkavukça sözlerle. Korkaklar öpücük ile öldürür, yürekliler kılıç darbeleriyle. Kimi gençken öldürür sevdiğini, kimi yaşlıyken. Şehvetli ellerle boğar kimi, kimi altından ellerle. Merhametli kişi bıcak kullanır. Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur. Kimi yeterince sevmez, kimi fazla sever, kimi satar, kimi satın alır. Kimi gözyaşı döker öldürürken, kimi kılı kıpırdamadan. Çünkü herkes öldürür sevdiğini ama herkes öldürdü diye ölmez...
 
Cevap: EzelBence değil. Hatta dizinin tek falsosu cansu dere. Ama olsun, cengiz falan da çok iyi oynuyor kapatıyor o açığı.Kurnaz ve Masum.bu dizi de 2 vasfıda taşıyabilecek yüz hatları ve mimikleri güçlü bir oyuncu gerekliydi ve Cansu Dere 2 vasfı da başarıyla taşıyabilen nadir Türk oyunculardan.Ayrıca seçmelerinin bir başka sebebi de Kenan İmirzalıoğlu ile çok iyi anlaşabiliyor olması.Hem oyunculukta hem dış hayatta.Bence tam yerinde olmuş.
 
Cevap: EzelKurnaz ve Masum.bu dizi de 2 vasfıda taşıyabilecek yüz hatları ve mimikleri güçlü bir oyuncu gerekliydi ve Cansu Dere 2 vasfı da başarıyla taşıyabilen nadir Türk oyunculardan.Ayrıca seçmelerinin bir başka sebebi de Kenan İmirzalıoğlu ile çok iyi anlaşabiliyor olması.Hem oyunculukta hem dış hayatta.Bence tam yerinde olmuş.

Valla ben suratına ne zaman baksam aynı ifadeyi görüyorum:). Tabii görüşler farklı olabilir. Görüşlerin tartışılmayacağı bir sahne göstermek gerekirse;YouTube - Ezel - Oscar Wilde nin Å￾iiri - Tuncel Kurtiz'in sesinden...
 
Cevap: EzelKenan İmirzalıoğlu'nun olduğu herşey izlenir ki bu dizi senaryo ve diğer oyunculuklar olarakta mükemmel bir dizi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt