Ezel - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Ezel

Yavaaaaş, daha yeni başladı. :eek:

Biliyorum da malum türk dizilerinin sürekli yaptığı şey. Sonuçta konu belli, bu sezon adam gibi işlesinler. Baymasınlar diyorum. Yalan rüzgarına dönmesin. Sonunda sadece aşk-meşk mevzuu kalıyor doğal olarak. Ha, ellerinde varsa lost gibi uzun soluklu ve yaratıcı senaryo işlesinler canıma minnet:)

Biliyorum da malum türk dizilerinin sürekli yaptığı şey. Sonuçta konu belli, bu sezon adam gibi işlesinler. Baymasınlar diyorum. Yalan rüzgarına dönmesin. Sonunda sadece aşk-meşk mevzuu kalıyor doğal olarak. Ha, ellerinde varsa lost gibi uzun soluklu ve yaratıcı senaryo işlesinler canıma minnet:)

Ay Yapım ile Show Tv arasındaki sözleşme Ezel için minimumda 2 yıl olarak imzalanmış.Yani Ezel en az 2 yıl sürecek.Uzatıladabilir.

merak ediyorum bizim memleketten özgün senaryo yazacak bi adam çıkacak mı diye.adamlar monte cristo kontunu alıp dizi yapmışlar.

merak ediyorum bizim memleketten özgün senaryo yazacak bi adam çıkacak mı diye.adamlar monte cristo kontunu alıp dizi yapmışlar.

Bizim memlekette su ana kadar en iyi senaryo sahibi dizi"çemberimde gül oyadır" sonrası dediği gibi çakma senaryolarla ekran karşısında.Dawson Creek,grey's anatomy, Medium yakında lost'un da çakması yaparlar diye korkuyorum...

Kenan'a bu rol yakışmıyor ya,o böyle Acı Hayatta ki gibi daha arabesk modlara uygun bir adam sanki,parayı bulunca karı kızı da bulunca,bu adam acı çekmeyince izleyesim gelmiyor,tamam anne baba hasreti çekiyorda,bir yandan da o kızı götürüyor,niyeyse Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı her dizinin müptelası olurdum senayoya bakmaksızın,Nejat İşlerle aynı saate çakışınca bir tercih yaptım,daha samimi bir dizi Kapalıçarşı'yı izliyorum,keşke biri Salı günü olsada ikisinide izlesem,arkadaşlar hep övüyor diziyi güzel bir dizi gerçekten,kumarı severiz biz ondan çok izlenmesi normal.

Koyim yok lostmus yok pirizin birekmis yalan ulan hepsi Ezel bomba :D Saka bir yana cidden yabanci dizilerle kapisacak kadar kaliteli bir yapim..

Ozet gecin hele nasil bir dizi bu ne anlatiyor, ve en onemlisi karakterlere seslendirme yapilmis mi?

Şiddetle tavsiye ediyorum hocam. Bu topraklar böyle yapım görmedi. Çekim teknikleri süper zaten, flashbackler, simgelemeyi kullanma falan. Hatta şöyle bir sahne vardı simge kullanmaya örnek geberdim orada;

İki kadın tuvalette konuşuyorlar, bir yandan da makyaj yapıyorlar. X Y'ye dert yanıyor, tavlayamıyorum bir türlü adamı diye.

Y "tavlarsın yaa" deyince X "Nerden biliyorsun" diyor. Bunun üzerine Y bir elinde yarım açık bir ruja çok hafif bir vurgu yapılmış şekilde

"Eee, şekerim sonuçta o bir erkek" diyor:D
Anneme ablama baktım birşey anlamamış normal seyrediyorlar ama o an dedim adamlar harbi yapmış diziyi. Ama yeni bölümlerden izlemeye başlama, internetten ilk bölümlerini izle önce benim tavsiyem. Hakikaten çok kaliteli bir dizi. Oyunculuklar, diyaloglar hiçbiri zorlama değil. En önemlisi adamların elinde senaryo hazır. Her hafta nasıl bir mallık çıkaralım diye uğraşmıyorlar çok belli bu. Hatta ilk 3 bölümde anlattıkları olayı klasik bir Türk dizisi halinde yayımlasalar rahatlıkla 20-25 bölüm giderdi. O kadarını söyleyeyim.

Üst Alt