Ezel - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dikkat edilmesi gereken 1 husus.

LD9doG.png
Boş?

1 bölumle dizinin senaryosuna laf attın yani. Bence haksizliķ etmişsin türkiye standartlarında iyi bi senaryosu var sırf tuncel kurtizin oyunculuğu ve diyalogları için bile izlenir

Evet attim yeterince sey goruluyor 1 bolumde zaten ilk bolumuydu

Ben dizi izlerken Turkiye standartlari, global standartlar gibi ayrimlara gitmiyorum. Iyi dizi vardir, kotu dizi vardir. Ezel kotu bir dizidir.

Tuncel Kurtiz'i cok severim ama sirf bir oyuncu bir yapimi izletmeye yetmiyor (aynisini Cukur'da da gorduk).

1 maçta oyuncuyu göklere çıkaran, 1 maçta oyuncuyu yerin dibine sokan GSC temsili.

Ben Konyali degilim bir dizinin iyi ya da kotu oldugunu anlamam icin tanesi 90 dakikadan 71 bolume bakmam gerekmez

Bu 6390 dakika eder yani omrumden 106.5 saati bir dizi hakkinda kaniya varmaya harcamam gerekir

Zaman cok daha kiymetli o saati tercihen GSC'de oldururum

Evet attim yeterince sey goruluyor 1 bolumde zaten ilk bolumuydu

Ben dizi izlerken Turkiye standartlari, global standartlar gibi ayrimlara gitmiyorum. Iyi dizi vardir, kotu dizi vardir. Ezel kotu bir dizidir.

Tuncel Kurtiz'i cok severim ama sirf bir oyuncu bir yapimi izletmeye yetmiyor (aynisini Cukur'da da gorduk).

Ben Konyali degilim bir dizinin iyi ya da kotu oldugunu anlamam icin tanesi 90 dakikadan 71 bolume bakmam gerekmez

Bu 6390 dakika eder yani omrumden 106.5 saati bir dizi hakkinda kaniya varmaya harcamam gerekir

Bir bölüm ile dizi bırakacak olsaydım mesela Breaking Bad dizisini izlememiş olurdum. Hatta sadece bir bölüm değil ilk bir buçuk sezon bile Breaking Bad dizisini bıraktırır. Bir çok kişi de tanıyorum bu yüzden Breaking Bad dizisini izlemeyi bırakan.

Bir bölüm ile dizi bırakacak olsaydım mesela Breaking Bad dizisini izlememiş olurdum. Hatta sadece bir bölüm değil ilk bir buçuk sezon bile Breaking Bad dizisini bıraktırır.

Evet dogru ama umut veren elementler var

Ezel sadece arabesk bir Monte Cristo Kontu, bunu da ilk bolumden belirtiyor

Ayrica tam bolum olmasa da "efsane" sahnelerine cok denk geldim internette

Irkçı bir yorum olmuş, Konyalı olmam ile Ezel sevmem arasında ki ilişkiyi açıklarsan memnun olurum.

Konyali oldugundan mutevellit bir seyin iyi yahut kotu oldugu hususunda karar vermen icin tamamina maruz kalman gerekiyor

Baska bir deyisle sezgilerin zayif

Hayırdır sürekli bir laf sokma çabası senin seviyene düşersem senden iyi sokarım lafı da başka şeyi de onu da belirteyim. Bir derdin varsa özelden yazabilirsin ve ya sosyal medyadan ulaşabilirsin gerçek adımdır.

Üst Alt