# Ezequiel Garay | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ezequiel Garay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'dan Garay atağı

Galatasaray, Real Madrid’de şans bulamayan Arjantinli stoperin peşinde olduğu bildirildi.

galatasaraydan_garay_atagi_1.jpeg

Elmander, Tomas Ujfalusi, Selçuk ve Ceyhun Gülselam'ı kadrosuna katan Galatasaray'ın, Real Madrid'de top koşturan Arjantinli stoper Ezequiel Garay'ın peşinde olduğu belirtildi.

SADECE 8 MAÇTA OYNADI

Milliyet gazetesinin haberine göre; Real Madrid'e 2 yıl önce 10 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Racing Santander'den transfer olan, ancak geçen yıl sadece 8 maçta şans bulabilen Garay'ı renklerine bağlamak isteyen Cim-Bom'un, İspanyol kulübüne teklif yaptığı kaydedildi. Real Madrid'in, Teknik Direktör Jose Mourinho'nun gözüne girmeyi başaramayan Arjantinli futbolcuyu kiralamak istediği ve bu nedenle sarı-kırmızılı kulübün teklifine çok sıcak baktığı vurgulandı.

REAL'DEN AYRILABİLİR

Copa America için Arjantin Milli Takımı kampında bulunan Ezequiel Garay bir süre önce yaptığı açıklamada uygun bir teklif gelmesi halinde bir yıllığına Real Madrid'den ayrılabileceğini dile getirmişti. Galatasaray ile İspanyol kulübü arasındaki görüşmelerin sürdüğü ve bu transferin önümüzdeki günlerde sonuçlanabileceği öğrenildi.

kralspor.ensonhaber

Cevap: # Ezequiel Garay

Gelmesini umduğum bir isim ancak gelme ihtimalinin çok düşük olduğunun bilincindeyim :).Belki bir ihtimal kiralanması formülü denenebilir.

Savunmaya böyle bir adam al, isterse kanatta Aydın oynasın şampiyon olursun. Fener bunun en iyi örneği.Stoperlerin yabancı olacak.

Bu adamı 2 senedir öneriyorum.

Real'e gelene kadar büyük beklenti vardı kendisinden. Orda kariyerini bitiriyor yedek klübesinde.

Yanlış zamanda yanlış transfer yaptı. Belki şimdi İspanyol Milli takımının beyinlerinden bir tanesiydi yoksa.

Bize gelmese bile Real'de durmasın.

Geeel geeeel :D Garay çok iyi olur dahada defansa takviye lazım diye kimse mırıldanmaz takviyeye bak :D

Garayı stopere alıp ujfalusiyi sağa kaydırabiliriz

Bu adamı 2 senedir öneriyorum.

Real'e gelene kadar büyük beklenti vardı kendisinden. Orda kariyerini bitiriyor yedek klübesinde.

Yanlış zamanda yanlış transfer yaptı. Belki şimdi İspanyol Milli takımının beyinlerinden bir tanesiydi yoksa.

Bize gelmese bile Real'de durmasın.

Ben kendisini Arjantin'li diye biliyorum, tabii yaniliyor da olabilirim..

'FM-zihniyetli' yorumlar yapmam, yalniz benim FM de tanidigim ve GS'e aldigim adamlar'in bize gelmesi yahut anilmasi ilginc valla. Mesela Cana, Vela simdi de Garay :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt