Ezikliğin Şifresi Nedir Diye Sormuşlar Dostlar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ezikliğin Şifresi Nedir Diye Sormuşlar Dostlar

fb bunları gündeme getirip peşine düşerek camia motivasyonunu ve odağını yanlış yere kaydırarak sportif açıdan kendine zarar veriyor. Ts 2011 şampiyonluğu davasına yıllarca berbat sezonlar geçirdi sırf ağladığı için, Şunlara kafa harcayana kadar sportif ve idari problemlerini çözmeye odaklanmaları lazım. fb nin 1-2 yıl içerisinde küme düşmesi şahsen beni şaşırtmaz. O zamanda anlatıp dururlar bu masallarını.
küme düşseler bile yine de bunlarla tatmin ve mutlu olanların oranı yüksek olur bence,çünkü sonuçta bizden fazla şampiyonlukları olduğuna inanmaları bizi geçtiklerini düşünmeleri mutlu eder baya bi fb taraftarını.bana bizzat fbli arkadaşım gs yi yenmek beni şampiyonluktan daha çok mutlu ediyor dedi,şok oldum.

Bunun konusunu açıp herkesin haberdar olmasını sağladığın için tebrik ederim.

Sizin gibiler yüzünden herkesin dilinde olacak.

Anlamadim sitemini. Adamlar kendi twitter hesabından paylaşıyorlar ve kendi magazalarinda shirt satiyorlar. Gozumuz kapali oturacak halimiz yok ki burada. Bu konunun birbaska amaci ilerde gercekten fener bu konuda TFFye basvurursa bizimde hazirlikli olmamiz ve karsi atağa gecebilmemiz. Neden boyle yazdin anlayamadim

TFF baskaninin eski fenerbahce yonetiminden biri olduğu bir yerde, fenerin mental dünyasını göz önüne alarak, gercekten bu komik olayi belirli mecralara tasimak isteyebilirler.

Sonuc bakimindan iki yol ile devam edeceklerdir. Ya istediklerini alip kaos ortami olusacak (ki bu olasilik hic te kucuk degil ulkemizde). Ya da ret cevabi alip butun olayi bizim uzerimize oynayip yıkacaklar: hakemi, federasyonu Galatasarayi destekliyor palavralari ile.

Anlamadim sitemini. Adamlar kendi twitter hesabından paylaşıyorlar ve kendi magazalarinda shirt satiyorlar. Gozumuz kapali oturacak halimiz yok ki burada. Bu konunun birbaska amaci ilerde gercekten fener bu konuda TFFye basvurursa bizimde hazirlikli olmamiz ve karsi atağa gecebilmemiz. Neden boyle yazdin anlayamadim
Konusunu açmasan belki insanların haberi dahi olmayacaktı, adamların amacı gündem oluşturmak sen de buna katkı sağlamış oldun.

fenerbahce_1568-jpg.56423

lmao.gif

lKpaQmb.gif

1508879881757.jpg

herkes lig tüm ülkeyi kapsamıyordu yereldi diye bahsediyor. ama şampiyonada şampiyonluk sayılabilmesi için o şampiyonanın profesyonel mi yoksa amatör mü oynandığına bakılır. bir bakıma gsnin kazandığı türkiye kupaları da sayılamıyor. lig amatör oynandığı için fenerbahçe profesyonel 1. futbol ligi şampiyonudur diyemiyoruz. aslında sayılıyor şampiyonluk ama amatör liglerde diye sayılıyor. onu profesyonel olarak tescil ettiremeyiz zira hukuksuz bir yaklaşım olur. aynı şekilde gs basket takımı da feneri geçer bu yolla lakin bu hukuksuz olur. eğer profesyonel olarak ligler oynanmış olsaydı birden fazla şampiyon çıksa dahi her biri şampiyon olarak tescil edilebilirdi.

yani kısacası bunun dünyada hiç bir örneği yok, amatör bir ligin hiç bir ülkede prof. şampiyonluk olarak sayıldığı bir örnek daha yok. ama bu yolda bir ilk olursak da ben hiç şaşırmam

Konusunu açmasan belki insanların haberi dahi olmayacaktı, adamların amacı gündem oluşturmak sen de buna katkı sağlamış oldun.

Anliyorum. Lakin bizim kendi capimizda bir kontra hazırlık yapmamiz gerekli diye dusunuyorum. Cunku bu karşı camiayi taniyorsak eger gercekten bu rezil durumdan bir sonuc elde etmeye çalışacaklarını dusunuyorum. Admin sizsiniz. Eger buraya uymadigini dusunuyorsaniz herzaman konuyu silebilirsiniz tabi. Saygiyla karsilarim. Tek amacim bu rezil durumu sizinle paylasip kendimizi hazirlamakti.

konu sahibini bilmiyorum ama

klid.

@Musap Aydinli

Rezil durumu paylasip, karşı camianin bu boş mevzu uzerinden nemalandigini; ve tanıdığımız bu camianin bu rezilligi gercekten gerekli mecralara tasiyip burdan sonuc elde etmek isteyeceğini dusunerek paylastim. Ki bizimde bir karşı tezimiz olsun ve buna bir hazirlik aşaması başlasın.

Eger foruma uymazsa eger tabiki konu kilitlenebilir. Lakin Mahir renktasin 40+ yaşındaki kadin Hollywood aktorlerinin konularini açtığı yerde bu konunun kilitlenmesini tuhaf karsilarim. Burada Mahir renktasi saygıyla selamliyorum. Kendisini forumda zevk ile takip ediyorum. Bu ayri :) @Mahir Koç

Rezil durumu paylasip, karşı camianin bu boş mevzu uzerinden nemalandigini; ve tanıdığımız bu camianin bu rezilligi gercekten gerekli mecralara tasiyip burdan sonuc elde etmek isteyeceğini dusunerek paylastim. Ki bizimde bir karşı tezimiz olsun ve buna bir hazirlik aşaması başlasın.

Eger foruma uymazsa eger tabiki konu kilitlenebilir. Lakin Mahir renktasin 40+ yaşındaki kadin Hollywood aktorlerinin konularini açtığı yerde bu konunun kilitlenmesini tuhaf karsilarim. Burada Mahir renktasi saygıyla selamliyorum. Kendisini forumda zevk ile takip ediyorum. Bu ayri :) @Mahir Koç
kusura bakma mahirin 40lik kadin duskunglunu unutmustum.

Üst Alt