F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe -27 Puandan Başlayabilir

Cevap: F.Bahçe -27 puandan başlayabilir

Eğer biz şikeciler gibi sokaklara dökülseydik bizim yanımızda başka takımı tutan okadar çok insan katılırdıki halktan, temiz futbol isteyen bu yasalar bukadar kolay geçmezdi. Dikkatinizi çekerim meclisteki vekillerin yarısı bu oylamaya katılmadı. Üstelik yoğun baskıya rağmen!!! Bu saatten sonra bir yerden başlamamz gerekiyor ve kan emici sivrisineklerin yatağı olan bataklığı yani Federasyonu temizlemekle başlamalıyız işe.

Sadece maa ile bitmiyor iş.Meclistekilerde aynı şeyin laciverti.Onları nasıl istifa ettiricez?

Eğer biz şikeciler gibi sokaklara dökülseydik bizim yanımızda başka takımı tutan okadar çok insan katılırdıki halktan, temiz futbol isteyen bu yasalar bukadar kolay geçmezdi. Dikkatinizi çekerim meclisteki vekillerin yarısı bu oylamaya katılmadı. Üstelik yoğun baskıya rağmen!!! Bu saatten sonra bir yerden başlamamz gerekiyor ve kan emici sivrisineklerin yatağı olan bataklığı yani Federasyonu temizlemekle başlamalıyız işe.

Ya bunları bu kafayla ab s.tir eder.Nasıl bi mantıkları artık vekillerin?

Bu Federasyon şike yapan takımları düşürmezse, Galatasaray tepki olarak gitsin 1 sene Bank Asya liginde oynasın. Gurur duymazsam adam değilim. O zaman bakalım ne oluyormuş Türk futbolunun ekonomisi.

Yapamazlar beyler... Ama bizim de gs taraftarı olarak kamuoyu baskısını arttırmamız lazım. Protestoysa protesto, mailse mail, yürüyüşse yürüyüş... Buradan büyük gs taraftar sitesi yok benim bildiğim kadarıyla... Burda tecrübeli abilerimiz yöneticilerle toplantılar yapsınlar ve onların öncülüğünde artık faaliyete geçelim. Oturma ve boş boş bakma zamanı değil arkadaşlar..

Bu Federasyon şike yapan takımları düşürmezse, Galatasaray tepki olarak gitsin 1 sene Bank Asya liginde oynasın. Gurur duymazsam adam değilim. O zaman bakalım ne oluyormuş Türk futbolunun ekonomisi.

Bazı kişilerde der ki cok da tınn.Sizde azıcık onur,azıcık haysiyet,azıcık şeref,azıcık vicdan yoksa biz ne yapalım!

TFF'ye bir önerim var sadece kulüpleri değil menajerleride düşünelim oldu olacak ŞİKEYİ SERBEST BIRAKALIM

sitemiz ve uA bu tür safsatalara cevap vermelidir,en azından susmadığımızı görsünler.. antu olsa 50 defa indeks yapmıstı,editörlerimiz duyarsız kalmaz umarım.

"Sike sahaya yansirsa yine küme düsürülme var" deniliyor. Simdi, Ibrahim Akin parayi aldi mi? aldi. Bu nasil sahaya yansimadi ben anlayamadim.

Sen çatır çatır şike yapacaksın birde küme düşmeyeceksin. Ha birde şampiyonluğun tescillensin diye şike yaptığın senelerden silinmeyecek o puanlarki gasp ettiğin o paralar geri alınmayacak. Zaten ne kadar sövsek. Seneye tüm maçlara dolar yeşili formalarla çıksınlar kendilerine yakışır.

Avrupa kupaları hakkımızı saklı tutarak Galatasarayın Bank Asyada oynama fikrine sıcak bakıyorum. Şikecilerle aynı ligde oynamaktan çok daha onurlu olur. Hem dünya üzerinde yer yerinden oynar, hemde 6 milyar dünyalıya inanılmaz bir Galatasaray sevgisi aşılamış ve reklam yapmış oluruz. Ayrıca bakalım ligin marka değerinden bahseden şikeciler birliği ne b.k yiyecek. Üstelik süperligden kaybettiğimiz geliri, şikeye karşı vermiş olduğumuz onurlu mücadeleyle dünya üzerideki satışlarımızdan katkat fazlasıyla geri kazanırız. Hodri Meydan diyorum.

Avrupa kupaları hakkımızı saklı tutarak Galatasarayın Bank Asyada oynama fikrine sıcak bakıyorum. Şikecilerle aynı ligde oynamaktan çok daha onurlu olur. Hem dünya üzerinde yer yerinden oynar, hemde 6 milyar dünyalıya inanılmaz bir Galatasaray sevgisi aşılamış ve reklam yapmış oluruz. Ayrıca bakalım ligin marka değerinden bahseden şikeciler birliği ne b.k yiyecek. Üstelik süperligden kaybettiğimiz geliri, şikeye karşı vermiş olduğumuz onurlu mücadeleyle dünya üzerideki satışlarımızdan katkat fazlasıyla geri kazanırız. Hodri Meydan diyorum.

Kusura bakma ama bankasyayıda aynı tff tönetmiyormu?Biz tamamen çekilmeliyiz bence.

Atilla Türker imzali haber, yalan. Adamlar iyiden iye baski yapmaya calisoyr. MAA ekmegine yag sürüyorlar. Istedikleri kadar madde degistirsinler, Fenerbahce minimum -36 puanla baslamali yada kümeye düsmeli. O kadar macda sike yapmislar bunlar halen yok söyle yok böyle diyor.

Üst Alt