F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

Son maçta 2 şampiyonluk kaçıran takıma şikeci diyenler nasıl insanlardır? insan mıdırlar acaba?

Sen satmadığını ispatlayamazsın, bende sattığını, sadece fikir yürütebiliriz, abartmaya gerek yok bence.

O zaman bende "Senin eskiden erkeklerle homoseksuel iliskilerde bulundugunu soylerim. Ne sen yapmadigini ispatlayamazsin, ne ben yaptigini. Sadece fikir yurutebiliriz, abartmaya gerek yok bence" diyeyim..

Nasil?

Cuvaldizin ucu sana degince sinirlerin gerildi mi?

Birde kendini 70 milyon insanin onunde bu tur bir seyle suclanildigini dusun..

kayseri_afis_satmayacagiz.jpg

sattılar :D

offf ortalık kaynamış yine. :Dfenerli kardeşler bazılarınız daha 4.,5. mesajını atıyo. fenere laf söylüyoz diye gelip ortalığı karıştırmayın tabiki laf atıcaz :)ama yanılyoda olabilirim .sadece artık ortam gerilmesin ya :(.

msj sayım 273. siteye uyeligim 2 sene oluyor. Fenerbahçeli oldugumu da ilk günden beri cümle alem bilir.

Ancak dün Taurasi'ye yargısız infaz yapanlar bugun ne dıyecekler ?

Bugun Fener şike yapıyor dıyenler kaçan şampiyonluklarda nıye yapmadı bunu sormaktan acizler mi?

Ortada bir komedi var. Buna alet olmaya gerek yok. Dürüst olalım yeter. O zaman ortalık da gerılmez.

O zaman bende "Senin eskiden erkeklerle homoseksuel iliskilerde bulundugunu soylerim. Ne sen yapmadigini ispatlayamazsin, ne ben yaptigini. Sadece fikir yurutebiliriz, abartmaya gerek yok bence" diyeyim..

Nasil?

:D Ben ne diyorum, sen ne diyorsun, 70 milyon beni izleyemez ama maçı izliyoruz çok şükür, kel alaka cevaplara gerek yok , bana göre art niyetli bir hata yaptı sana göre yapmadı bunun ispatını yapamayız diyorum ama bana göre şaibe.

:D Ben ne diyorum, sen ne diyorsun, 70 milyon beni izleyemez ama maçı izliyoruz çok şükür, kel alaka cevaplara gerek yok , bana göre art niyetli bir hata yaptı sana göre yapmadı bunun ispatını yapamayız diyorum ama bana göre şaibe.

Insan karsisindakileri hep kendi gibi zannedermis diyorum ve sana bir daha yazmiyorum..

Insan karsisindakileri hep kendi gibi zannedermis diyorum ve sana bir daha yazmiyorum..

Kısır döngüden öteye gitmez bu, ayrıca Volkan Babacan'ı neden koruyorsun ki bana? yapmış veya yapmamış ben şüphemi dile getirdim diyelim ki adam art niyetli (bunu hiç bir zaman bilemeceyeğiz tabi) birde böyle düşün bakalım.Dediğim gibi sana göre öyle bana göre böyle ben adamı karalamıyorum irdeliyorum sadece ve kendimce bir kanıya varıyorum her kıllanan adam şerefsiz olacaksa işimiz var.

Kaleci hataları umarım kasıtlıdır çünkü bu yıl Fenerbahçe'nin gerçekten şike yaparak şampiyon olmasını istiyorum. Durduk yere dünya laf ediliyor, hiç değilse cidden şike yapalım da konuşulanlar boşa gitmesin. Ortalığı karıştıranların kudurduğunu görmek apayrı bir keyif olacak. Cidden şampiyonluk sevincim daha da katlanacak. Önceden sinir olurdum ama şu an çatlasınlar ve daha beter konuşsunlar diyorum sadece.

Tabi bir şeyin altını çizmem lazım, ortalığı karıştıranlardan kastımın Hıncal Uluç, Erman Toroğlu, Serhat Ulueren ve benzeri tetikçiler ile başta BJK olmak üzere bir kaç kulübün yöneticileri olduğunu belirteyim de rakip taraftarlara söylüyormuşum gibi algılanmasın. Taraftarlar medya ve yöneticilerin istediği gibi manipüle ettiği piyonlardan başka bir şey değil. Bir takım yönetici veya gazeteciler çıkıp ortaya iddia atar, insanlar da peşinden gider. Fenerbahçeliler için de aynısı geçerli, aynı şekilde bizler de birileri tarafından manipüle edilip rakipler ile ilgili haklı haksız iddialarda bulunuyoruz çünkü.

2000-01'den zevkini alamadın mı yani? Illa bir daha mı olsun istiyosun?

Bak sana bisey diycem. Fenerbahce neden Avrupa'da tarihinin geneli boyunca rezil oldu biliyomusun? Ligde güclü olmadıgı halde bir sekil mac kazanıp haksız yere sampiyon oldugu icin. Ligde harbiden saglam takım olup bileginizin hakkıyla söke söke sampiyon olsaydınız Avrupada da estirirdiniz. Mesela o Appiahlı kadro, cok iyiydi. Akabetinde ceyrek final oynadınız zaten. Ama 2000-2001 senesinde, yani bizim üst üste 5. sampiyonlugumuzu masa altı oyunlarla aldıgınızın akabetinde guruplarda ilk ve tek sıfır ceken kulüp ünvanını tarihe yazdırdınız. Buda baskanınızın dedigi gibi "tesadüf" mü oluyo?

önder turacı fener'e karşı oynamayacak diye madde koyanlar niye volkan babacan için aynı maddeyi koydurtmadılar!

Yeni duyum aldım pazar gününkü Beşiktaş maçını da satıın almışız

1-3 skorda belli:)

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!mı?

Volkanın yediği golde kamara arkası herşeyi açıklıyor...

Bunlar alışılmış şeyler

Allah Trabzonspor ile Bursaspor'a yardım etsin işalllah geçen sene olduğu gibi denizlide olduğu gibi

İlahi adalet tecelli eder...

aynen lig tv kamera arkasında pozisyonu gösterdi. bundan daha öte komedi olmaz..

Nasil?

egitim şart...

ben macı ızlerken kayserı bu olamaz dıye dusundum ben dusuncemı dıle getırınce cevremdekı 3-5 ınsanda konusmaya basladı bole ıs olmaz falan dıye.kayserı el frenı cekık gıbı oynadı macta.ben macın temız olduguna ınanmıyorum

Ancak dün Taurasi'ye yargısız infaz yapanlar bugun ne dıyecekler ?

Bu soru çok saçma olmuş. Her 2 numunesi de pozitif olarak açıklanmış birine laf söylüyorsam bu yargısız infaz mı olur? Eğer bu konuda birilerine laf söylemek istiyorsan, bu ancak Hacettepe Doping kontrol merkezi olur. Yoksa daha önce böyle diyordunuz bak şimdi temiz çıktılar deyip millete bugün ne diyeceksiniz diye sormak pek akıl karı değil. Ne yani bu konuda Hacettepe'ye mi güvenecektim, yoksa daha önce de 1 oyuncusunda doping çıkmış takımın yöneticilerine mi?

Üst Alt