F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!

Yazdığı yazılarla olay adam haline gelen Hıncal Uluç, Fenerbahçe-Kayserispor maçı hakkında ortaya attığı bomba iddiayla bir kez daha gündemde..

Sabah Gazetesi'nde yayınlanan röportajında Hıncal Uluç, kendisine sorulan Fenerbahçe ile ilgili bir soruya öyle bir cevap verdi ki, spor camiası bu sözlerle çalkalanacak gibi görünüyor.

Uluç, "Fenerbahçe, Kayserispor'u 2-0 mağlup ederek ligde galibiyet serisini 5 maça çıkardı. Özellikle ikinci yarıda bir toparlanma görünüyor. Fenerbahçe adına bir çıkıştan bahsedebilir miyiz?" şeklindeki soruya bakın nasıl cevap veriyor..

"Kabul etmiyorum. Israrla ve inatla kabul etmiyorum. Kayserispor kadar kötü bir Kayserispor hayatımda görmedim. Maçın 15. dakikası mıydı neydi, Lig TV kaybedilen topları yazdı ekranın üstünde, ondan sonra o istatistiği unuttu. Maçın sonunda da ben merak ediyorum. Kayseri'nin kaybettiği toplar kaç tane? Santraya kadar topu iyi getiriyorlar. Santradan itibaren ya taca atılıyor ya Fenerlilere atılıyor top... Şike gibi!..

Santranın ötesinde birbirlerine pas atmamakta, yeminli gibiler. Ama ısrarla da birbirlerine pas atmaya uğraşıyorlar. 18'in içine giriyorlar, 4 kişi şut pozisyonunda, topu kaptırana kadar kimse şut atmıyor. Daha nereye gideceksin!.. Kaleciyi de geçip öyle mi vuracaksın topu içeriye! Nitekim öyle de yaptılar. Kaleye giden topa ofsayttaki adam kafa vurup, golü iptal ettirdi.

Ama tam böyle Erman (Toroğlu) hocanın çok sevdiği bir tabir var. '370 dakika oynasa gol atamayacak bir Kayseri vardı sahada!'

Fenerbahçe ne yaptı: İki net kaleci hatasından, iki gol... Birinci golün asistini yaptı Volkan Babacan. İkinci golde de topu içeri yumruklamak hünerini gösterdi. Ben böyle kalecilik görmedim. Volkan Babacan Fenerbahçe'de oynarken Fener'e bu kadar yararlı olmamıştır.

Şimdi karşında rakip yok. Karşında berbat bir kaleci var. Buna rağmen maçı ancak 2-0 kazanabiliyorsun! İkinci yarıda Kayserispor bütün defans güvenliğini bırakıp saldırırken 1'e 3, 2'ye 4 yakaladıkları savunmaya dahi gol atmayı başaramayan, beceremeyen hatta pozisyona giremeyen Fenerbahçe'nin 'iyi olduğunu' bana kimse söylemesin."

Kaynak: İnternethaber

:sopa:

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!mı?

Şike yapıldığını falan sanmıyorum ama şu gerçek Kayserili oyuncular gol atmamak için insan üstü bir çaba sarf ettiler.İzlerken inanamadım 2'ye 1 kaleciyle karşı karşıya pas vermeyip çalıma giren adamlar falan vardı.Mustafa Sarp bile yapmaz lan onu.

Keşke hakemleri de kalecileri de gerçekten satın alarak şampiyon olsak. Samimi söylüyorum böyle şampiyon olmayı çok istiyorum, haklı şampiyonluktan daha da fazla sevinirim şikeyle gelen şampiyonluğa. Hiç değilse konuşulanlar boşa gitmemiş olur.

Keşke hakemleri de kalecileri de gerçekten satın alarak şampiyon olsak. Samimi söylüyorum böyle şampiyon olmayı çok istiyorum, haklı şampiyonluktan daha da fazla sevinirim şikeyle gelen şampiyonluğa. Hiç değilse konuşulanlar boşa gitmemiş olur.

Aykut,u bir takıma kiralamış olsak oda oynadığımız maçta 2 tane abuk gol yese sizde bizden fazlasını derdiniz azını demezdiniz emin ol.Neyse boşver şampiyon olursanız tebrik ederim şimdiden.

Volkanın yediği golde kamara arkası herşeyi açıklıyor...

Bunlar alışılmış şeyler

Allah Trabzonspor ile Bursaspor'a yardım etsin işalllah geçen sene olduğu gibi denizlide olduğu gibi

İlahi adalet tecelli eder...

Volkan zaten iyi kaleci değil. İyi kaleci olsa Fenerbahçe'de devam ederdi. Keza yine iyi kaleci olsa Süleymanu'nun yedeği olmazdı.

Süleymanu şanssız bir şekilde sakatlanmasa, Volkan kaleyi korumayacak, tüm bunlarda konuşulmayacaktı.

İşin aslı şu ki; Bu tarz haberlerle suyun rengi bulanıyor. Ben her zaman Fenerbahçe lehine yapılan hakem hatalarının diğer takımlara nazaran hep artı da olduğunu düşünen biriyim. Fakat şikeydi, oydu buydu derken, bu nokta gümbürtüye gidiyor. Bu yönde yaratılan gündem Fenerbahçe'nin işine yarar :) Ki yaramıştır.

Şike yoktur yalnız dediği bazı yerlere katılıyorum.Çok kötüydüler son paslarda ve atılmayacak en kötü yerlere attılar her pası..

Kabul etmiyorum. Israrla ve inatla kabul etmiyorum. Kayserispor kadar kötü bir Kayserispor hayatımda görmedim. Maçın 15. dakikası mıydı neydi, Lig TV kaybedilen topları yazdı ekranın üstünde, ondan sonra o istatistiği unuttu. Maçın sonunda da ben merak ediyorum. Kayseri'nin kaybettiği toplar kaç tane? Santraya kadar topu iyi getiriyorlar. Santradan itibaren ya taca atılıyor ya Fenerlilere atılıyor top... Şike gibi!..

Santranın ötesinde birbirlerine pas atmamakta, yeminli gibiler. Ama ısrarla da birbirlerine pas atmaya uğraşıyorlar. 18'in içine giriyorlar, 4 kişi şut pozisyonunda, topu kaptırana kadar kimse şut atmıyor. Daha nereye gideceksin!.. Kaleciyi de geçip öyle mi vuracaksın topu içeriye! Nitekim öyle de yaptılar. Kaleye giden topa ofsayttaki adam kafa vurup, golü iptal ettirdi.

Ama tam böyle Erman (Toroğlu) hocanın çok sevdiği bir tabir var. '370 dakika oynasa gol atamayacak bir Kayseri vardı sahada!'

Fenerbahçe şampiyon olsun lan.Futbol zevki bitme noktasına geldi.Fener,in şampiyon olması bizim yönetimi olumlu yönde etkileyecekdir.

Oyle bir konusmus ki sanirsin Kayserispor bu ligin lokomotifi. Yillardir bu ligde firtinalar estiriyor. Fenerbahcede daha yeni toy bir takim adam resmen bunu izah ediyor ve diyor ki Fenerbahce asla ve asla iyi oynayamaz... Be adam sen nesin? Nasil bir insansin... Farkli yerlerinde gozlerin varda biz mi bilmiyoruz. Camurunda bu kadari pes yani...

Maci izlememistim, lakin ardindan arkadas CD'ye cekti ondan aldim Fenerbahce pres yapmis vs. olagan seyler...

Sen Kayserisporu hergun ust duzey oynarken mi goreceksin bole saniyorsan yaniliyorsun. Al senin yildizlar kadron Besiktas... Ne yapiyor??? Anlam veremedigim olay su

Neden Trabzonspor sike yapmadi, gecen yil neden Bursaspor sike yapmadi?

Fenerbahce ne zaman liderlige yaklassa bir sikedir gidiyor...

Bu ligde gercekten sike yapiliyorsa birgun bu sikenin ortaya cikmasini dilerim...

Ama bu sikenin ortaya cikmasi icin oncelikli hedef Fenerbahce olmamalidir... Anadolu takimlari olmalidir...

Şike yapılmadı ancak kötü niyetli şer..siz bir kaleci ve onu oynatmayı akıl eden genelde kurnaz geçinen fakat aptalın teki olan bir anadolu klübü vardı sahada.

Varsa bir adaletsizlik o adalet tecelli eder illaki.Geçen yıl büyük bir rezillik yaşadılar varmış demek ki bir sıkıntı.Bu yıl da sıkıntı yoksa tebrik te ederiz.

Aykut,u bir takıma kiralamış olsak oda oynadığımız maçta 2 tane abuk gol yese sizde bizden fazlasını derdiniz azını demezdiniz emin ol.Neyse boşver şampiyon olursanız tebrik ederim şimdiden.

Aykut'a gerek yok. Yıllardır Abdullah Avcı için neler dediklerini görüyoruz zaten.

Cevap: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı mı?

Ligin son maçında belli olur ,yapıldımı,yapılmadımı?

Bkz:İlahi adalet.

fenerliler zamanında Haluk Ulusoy'u az konuşmadılar. O zamanlar bize şikeci diyorlardı. Şimdi kendilerine şikeci denilince "şampiyonluğa gidiyoruz diye çamur atıyorlar" diyorlar. Enterersan camia vesselam. Önce dürüst olun, dürüst. Anadolu'da önce adam ol sonra ne olursan ol diye bir laf var. Sizden şampiyon olsa ne olur olmasa ne olur?

Bariz yapıldığını düşünüyorum, kaleci çok iyi pas çıkardı, topa yatarken kolpalığını belli ediyordu.

fenerliler zamanında Haluk Ulusoy'u az konuşmadılar. O zamanlar bize şikeci diyorlardı. Şimdi kendilerine şikeci denilince "şampiyonluğa gidiyoruz diye çamur atıyorlar" diyorlar. Enterersan camia vesselam. Önce dürüst olun, dürüst. Anadolu'da önce adam ol sonra ne olursan ol diye bir laf var. Sizden şampiyon olsa ne olur olmasa ne olur?

Bilirsiniz arada ters köşe sorularım olur. Onlardan bir kaçı daha gelsin mi? :)

Fenerbahçeliler HU döneminde Galatasaray'ı şike ile suçlarken ne cevap veriyordun? Bugün yaptığının Fenerbahçelilerin o dönemler yaptığından en ufak farkı var mı? O dönem Galatasaray'ı suçlayan Fenerbahçeliler adam değilse bugün Fenerbahçe'yi suçlayan Galatasaraylılar da mı adam değil?

Buyrun sorularım halka açık olsun, isteyen cevap versin. Gelen cevapları görelim.

Üst Alt