F.Bahçe Stoch için Teklifleri Değerlendiriyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe Stoch için Teklifleri Değerlendiriyor

Cevap: F.Bahçe Stoch için Teklifleri Değerlendiriyor

Beyler takmayin kafanizi su gitmeli bu gitmeli diye . FB bu sene ligde olacak ligin yarisinda dusecek bu senesi zaten bosa gitmis olacak . Gecen sene aldigi yayin geliri sampiyonluk primi vs geri alinacak . Bu seneden para kazanamamis olacak . Ve seneye Bank Asya'dan cok cuzi bir para elde edecek . Yani su an keske kimse gitmese nasi olsa bu sene sonu gider ve FB daha cok zarar eder . Tahmin ediyorum Emre'yi Volkan'i Gokhan'i hatta becerebilirlerse Alex'i bile yollamak isteyeceklerdir . Yollamasalar bile ozellikle Emre'nin Alex'in ve Volkan'in 3 sene sonraki hali ne olur mechul . Ki zaten kalmazlar o kadar bu sene bilemedin seneye ucaaar giderler .

fener stochun eksikliğini bank asyadan şehmuzu alarak giderecekmiş :asd:

Stoch'a futbolcu değil diyen var bizim Stoch gibi futbolcumuz bile yok adam daha 21 yasında muthisde potansiyel var herifte umarım gider.

UEFA bunarı zamanında uyarmış, önemsememişler. TFF yalvarmış Aziz ve Şekiple bağınızı kesin, UEFA yakacak sizi demiş, inanmamışlar.

Şimdi ciddiyetini farketti gerizekalılar

la dur ya seneye şampiyonlar ligine giderdiniz belki :( hemen gitme öyle...şampiyonlar liginde oynamak için gelmiştin oysa ki...geçen sene young boys bu sene de oldboys :D :D :D yazık lan

ulan bu sene de feneri yenemezsek artık yuh dicem

Arda gittiğine göre takımda Fener'den etkilenecek o psikolojiyle oynayacak oyuncu kalmadı Arda maçta uyuyor kaptan olarak herkeze örnek oluyordu maçta

Bu sefer yeneriz heralde diyorum Fener'in her sene Türkiye Kupasını alırız dediği gibi

Sonunda şikenin kanıtlanacağını ve düşeceklerini biliyorlar.Hazırlıklar şimdiden başlamış...:D

volkan

gökhan bilica serdar caner

topuz emre selçuk uğur

alex semih

:lol: defansa ve kanatlara bak :lol:

Gg gider bakmayın konuşmalarına. Ya seve seve yada neyse ondan işte :) Niang'ı sevsen durmazi dia'da gider :) bence bi dia operasyonu yapsak fena olmaz. Yerlilerden emre süprizini bekliyorum kaçar gider yunanistan'a ve bi ihtimal topuz gitmek ister.

onu ben de sağlam birisinden işittim. "Mehmet Topuz önce Yunanistan'da birinci ligde bir takıma kiralanacak; sonra Rusya'ya satılacak ve akabinde de BJK onu alacak" diyorlar..

Gg gider bakmayın konuşmalarına. Ya seve seve yada neyse ondan işte :) Niang'ı sevsen durmazi dia'da gider :) bence bi dia operasyonu yapsak fena olmaz. Yerlilerden emre süprizini bekliyorum kaçar gider yunanistan'a ve bi ihtimal topuz gitmek ister.

onu ben de sağlam birisinden işittim. "Mehmet Topuz önce Yunanistan'da birinci ligde bir takıma kiralanacak; sonra Rusya'ya satılacak ve akabinde de BJK onu hülle yaparak alacak" diyorlar..

Dikkat ettiyseniz Basketbol'da hiç yaprak dökümü olmuyor :) Neden acaba... Çok yaşa Ülker mi :)

Üst Alt