F.Bahçe'den Açıklama: "Arıboğan ve Helvacı TFF'den İstifa Etmeliler" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'den Açıklama: "Arıboğan ve Helvacı TFF'den İstifa Etmeliler"

Cevap: F.Bahçe'den Açıklama: "Arıboğan ve Helvacı TFF'den İstifa Etmeliler"

"Ülkesini satan" "içimizdeki İrlandalılar" gibi zırvalarla kendinizi kandırmaya devam edin.Ne kadar saf taraftarı yanına çekip inandırırlarsa o kadar işlerine gelir Fener yönetiminin.

Bu dava Milli bir dava değil.Bu Fenerin ve yandaş kulüp başkanları,Td.lerinin pisliği,haysiyetsizliği,onursuzluğunun davasıdır.

Aslinda bu bir milli davadir!!!

Turkiyeyi Dunyaya rezil eden Turk Futbolunu Kaosa surukleyen serefszilerin davasidir

Aziz Yildirim ve Onun timsalinda Tum Yonetimler Onlara Alkis Tutan taraf cikan Tum taraftarlarin CIRKEFIDIR!!!!

zeytinyagindada uste cikmaya calismayin!!!!!

Valla bir kardes sitesinden alintidir.

Yorum begendim paylasmak istedim.

Sahibi ise Ufuk Sezekkaplan renktasimiz
.

Ali Koç'un tekrar canlanması önemli. Çok çok iyi hatta.

FB ilk şike patladığında, ilişkileri yumuşak tutan Özdemir ile giderken, AY içeriden en büyük taktik hatasını yapıp Özdemir'i kenara çekti ve 1.5 ay Ali Koç kulübe geçici (örtülü) başkanlık yaptı. Ancak aileden şımarık ve başarısız olan Ali Koç, aşırı egoyu da kontrol edemediği için hem hem yargı, hem siyaset, hem UEFA hem de kamuoyu nezdinde FB'yi en itici noktaya getirmeyi başardı. Hatta Ali Koç'un son günlerinde artık MAA gibi amorf (her şekle giren) bir adam bile artık FB'yle ilişkiyi kopartmak zorunda kaldı.

Dipnot: Evet, Ali Koç maalesef her ultra zengin ailelerinin 3.neslinde görülen, egosu yüksek, dışarıda işletme öğrenimi görmüş, pedikürden fırlayıp kokteyle koşan ama yarım akıllı adam örneklerindendir. Cebine 1 milyon dolar koy, kuruyemişçi işletemez. O sebeple de bu ailelerde bunlara perakende birimi, vakıf, varsa aile üniversitesinin mütevelli heyeti gibi yalandan işler verilir ki, dedenin 1930'larda kıçında ter akıtarak kurduğu ve onun müdürleri tarafından ayakta tutulan müesses nizam yıkılmasın.

AY kötüdür şudur budur ama aptal değildir, hemen durumun farkına varıp şeker koması yalanıyla çıktığı hastanede Özdemir'le irtibat sağladı ve ne yapıp edip onun dönmesini sağladı. NÖ sessizce direksiyona geçti, siyasilerle ilişkiyi derledi, kamuoyundaki baskıyı kısmen nötralize etti, terbiyesiz yönetici demeçlerinin, yerli yersiz antu gösterilerinin önünü kapattı. Bu sayede politically correct davranış biçimi ile hiç değilse minimum zarara oynamayı benimsedi.

Ali Koç zart diye kendiliğinden ortaya çıkamaz. Benim görüşüme göre, özellikle FB gibi horozun çok olduğu bir camiada onun gibi yarım akıllı bir adama yek adam insiyatifi kullandırmazlar. Piyondur ve ötesine geçemez.

Ben bu çıkışı, tahliye olacağı için açıkça kandırılan ve psikolojik olarak bir kez daha bozguna uğratılan AY'nin üçüncü kez direksiyon değişikliği gibi yorumluyorum. Daha tam emin değilim ama yeni bir sertleşme kararı aldılar gibime geliyor. Bunun da nedeni AY'nin içeriden çıkamayacağı haberi geldi ve belki de Mecnur Odyakmaz tarafından satıldığı için pozisyonu kötüleşti.

Mecnur ve Serhat'e dikkat edelim bu arada. Geçen haftaki röportaj yalanlandıktan sonra Serhat'ın durumu hiç bozmadığının farkında mıyız? Çünkü danışıklı dövüş. Serhat devletin emniyet birimleri adına hareket etti orada. Geçmiş olsun AY, Mecnur gibi zamanında devlete çalışmış bir tetikçi ile ortaklık yapmak, ayıyla yatağa girmek demektir.

Konuya dönersek, üç vakte kadar çarşı karışır ama bence Kadıköy çarşısı karışır. Çok kısa bir süre sonra FB'nin iç savaşa gireceğini düşünüyorum, en büyük sorunları halının altına süpürerek gidiyorlar, kapıda hacizler, oyuncu alacakları ve dışlanmış idareci adayları var.

Sabah Emre'nin gideceği söylendi, akşam Ali Koç'un döndüğünü öğrendik. Basınç artıyor.

Play off yaklaştı . İyi seyirler.

süper yazı yazmış adam.

helal olsun valla.

Şurda yorum yazanlardan kaç kişi açıklamaları dinledi? Hiç diyebilirmiyiz?

İşine gelince milliyetçilik taslayanlar bugün ülkesini satanları koruyor..Taraf olun ama az mantıklı olun.iddanamenin açıklanmasıyla yapılan açıklamaların ne ilgisi var.

Uefa-TFF arasında yalanları ortaya dökmek için yapılmış bir basın topantısı.İçimizdeki irlandalıları ortaya döken bir açıklama..ama kendinizi tatmin etmek için sallayıp duruyorsunuz.Sallayın bakalım..

Olay o kadar basit ki yani bu ezik Ali Koç'un açıklamaları. 2 Yöneticiyi hedef gösterip dikkati oraya vermeye çalışıyorlar. Hiç sanmıyorum ki yapmış olsun bu 2 isim. Keşke yapmış olsalar ilerde plaket verilesi bir davranış olarak anılacak inanın. Ama ihtimal dahi vermiyor çünkü "dilil" yok diyen ümmetçi geveze boş bir adamın yönetimi altındalar.

Aklı sıra bu ezik Ali bu 2 ismi yangına atıp kaçıyor. Ulan UEFA bu ! Babanızın TFF'si değil. Özgener denilen korkağı nasıl asimile ettiyseniz aynısını Platini'ye yapacağınızı mı sandınız ey ulu ezikler ey malın ağa babaları ? Koca adam Corn geldi sizin rezilliklerinizin 2-3 kaydına bakıp "silin bu adamları" dedi ve CL'den men edildiniz "tarihte" bir ilk ! Bu adam niye tez karar verdi biliyor musun ? Büyükler çünkü, çünkü siz küçüksünüz. Dev aynasını çekti önünüzde. Bir b.k olmadığınızı anladığınız gün sizin için Bank Asya müziğinin çalınacağı gün olacak.

Bizi bitirme noktasına getirdiniz, Türk Futbolunu zaten bitirdiniz artık yeter lan. Gidin olm artık, alın tüm pisliğinizi ve lütfen "temizlenmeden" gelmeyin. Nedir bu temizlik ? Başta A.Yıldırım ve onun uşakları, sonra medyanız, sonra ezik yorumcularınız. Ondan sonrada dönün tarihinizde yatan "kocaman" şeye bakın yani kocaman rezaletlere !

Olay o kadar basit ki yani bu ezik Ali Koç'un açıklamaları. 2 Yöneticiyi hedef gösterip dikkati oraya vermeye çalışıyorlar. Hiç sanmıyorum ki yapmış olsun bu 2 isim. Keşke yapmış olsalar ilerde plaket verilesi bir davranış olarak anılacak inanın. Ama ihtimal dahi vermiyor çünkü "dilil" yok diyen ümmetçi geveze boş bir adamın yönetimi altındalar.

Aklı sıra bu ezik Ali bu 2 ismi yangına atıp kaçıyor. Ulan UEFA bu ! Babanızın TFF'si değil. Özgener denilen korkağı nasıl asimile ettiyseniz aynısını Platini'ye yapacağınızı mı sandınız ey ulu ezikler ey malın ağa babaları ? Koca adam Corn geldi sizin rezilliklerinizin 2-3 kaydına bakıp "silin bu adamları" dedi ve

Buraya kadar okuyabildim kusura bakma..

4.sayfadaki yazıma cevap verirsen sevinirim. Uefa mı yalancı yoksa lütfü mü?

lütfi ve uefanın yalancı olup olmadıgı gibi şeyler yan unsur. sizin klüp şerefsiz bir klüp. neden cıkıp biz şike yapmadık diyemiyorlar. şike yasası neden düşürülmeye calışılıyor. siz ne iciyorsunuzda bu duruma geliyorsunuz:D

İlk cümlem yeterli cevabı veriyor.

Sen "şike yaptınız mı ?" sorusuna cevap ver bıdıbıdıları, hedehedeleri açıklarısz sana. Ne diyorum bak "keşke yapmış olsalardı" bay dilil ve çetesi. Şike yaptınız mı ?

haha oldu cüneyt kaptanda istfia etsin istediğiniz gibi at sürün

aziz yıldırım istifa demedikçe sürüneceksiniz daha

lütfi ve uefanın yalancı olup olmadıgı gibi şeyler yan unsur. sizin klüp şerefsiz bir klüp. neden cıkıp biz şike yapmadık diyemiyorlar. şike yasası neden düşürülmeye calışılıyor. siz ne iciyorsunuzda bu duruma geliyorsunuz:D

Yanlış anlama bişey sorucam.Bu yasa gündeme geldikten sonra, bu konuyla ilgili bir hukukçuyu dinlendinmi?

Ben genelde su ve çay içerim sen ne kullanıyorsun :)

İlk cümlem yeterli cevabı veriyor.

Sen "şike yaptınız mı ?" sorusuna cevap ver bıdıbıdıları, hedehedeleri açıklarısz sana. Ne diyorum bak "keşke yapmış olsalardı" bay dilil ve çetesi. Şike yaptınız mı ?

HAYIR.

Soruma da cevap vereydin iyiydi.

Bide şu alıntıların nasıl mesajıma geleceğini söylersen çok yardımcı olmuş olursun.

Şurda yorum yazanlardan kaç kişi açıklamaları dinledi? Hiç diyebilirmiyiz?

İşine gelince milliyetçilik taslayanlar bugün ülkesini satanları koruyor..Taraf olun ama az mantıklı olun.iddanamenin açıklanmasıyla yapılan açıklamaların ne ilgisi var.

Uefa-TFF arasında yalanları ortaya dökmek için yapılmış bir basın topantısı.İçimizdeki irlandalıları ortaya döken bir açıklama..ama kendinizi tatmin etmek için sallayıp duruyorsunuz.Sallayın bakalım..

cikcikciik

Yanlış anlama bişey sorucam.Bu yasa gündeme geldikten sonra, bu konuyla ilgili bir hukukçuyu dinlendinmi?

HAYIR.

Bide şu alıntıların nasıl mesajıma geleceğini söylersen çok yardımcı olmuş olursun.

Midesiz bir camiaya göre güzel içecekler. Afiyetler.

Bank Asya diyorum... Beter olun. Niye mi ? Azizenizi koruyup olayı bize getirdiğiniz için, ülke futbolunu 5 paralık ettiğiniz için. Gerçi huyunuz.

HAYIR.

Bababa antu mu sandın la burayı? Alıntılar p.m'sine gelcekmiş efem, niyet belli saldırmaya girmiş nerden vuruyolar onu görecek amcam. Burası barışcıl bir forum mesajınıza alıntı geleceğini düşünüyorsanız takip edersiniz.

Şike yapmadık demişsiniz ama fenerli FFF başkanı bile şike yapmışsınız demiş, ne iş? Sattımı şimdi MAA fenerbahçeyi, hemde makam ve mevki için :D

Katilinin dini cinsiyeti milliyeti olmaz katil her yerde katildir. Ve aziz yıldırım köpeği türk futbolunun katilidir. Hiç durmayacağız heryere şikayet edeceğiz ta ki o it cezasını çekene kadar Mr.Bird

Midesiz bir camiaya göre güzel içecekler. Afiyetler.

Bank Asya diyorum... Beter olun. Niye mi ? Azizenizi koruyup olayı bize getirdiğiniz için, ülke futbolunu 5 paralık ettiğiniz için. Gerçi huyunuz.

Seninle anlaşamıcaz neyse.Tartışmadan uzak geçiştirme cevaplar.. İyi forumlar..

Bababa antu mu sandın la burayı? Alıntılar p.m'sine gelcekmiş efem, niyet belli saldırmaya girmiş nerden vuruyolar onu görecek amcam. Burası barışcıl bir forum mesajınıza alıntı geleceğini düşünüyorsanız takip edersiniz.

Şike yapmadık demişsiniz ama fenerli FFF başkanı bile şike yapmışsınız demiş, ne iş? Sattımı şimdi MAA fenerbahçeyi, hemde makam ve mevki için :D

Bu forum formatındaki tüm forum sitelerinde alıntıya mesaj gelir de ondan sordum.Buyurmak ne haddime estafurullah..

Eski yorumlarıma bakabilirsin saldırmaya falan niyetim yok..Sakin olabilirsin :)

Maa nın bıyığına osurayım :)

Seninle anlaşamıcaz neyse.Tartışmadan uzak geçiştirme cevaplar.. İyi forumlar..

Şike yaptınız mı ? Azize'ye tapıyor musun cevapla bende tartışacağım seninle. Akademisyen ayağıyla teori kasma burada. Cevap ver. Adam gibi çık söyle evet ya da hayır ona göre tartışacağım "karşımdaki adam mı" diye bekliyorum cevabını.

Bu forum formatındaki tüm forum sitelerinde alıntıya mesaj gelir de ondan sordum.Buyurmak ne haddime estafurullah..

Eski yorumlarıma bakabilirsin saldırmaya falan niyetim yok..Sakin olabilirsin :)

Sen bir arkadaşa diyorsun ki;"sen geçiştirme cevap vermişsin"

Daha sonra benim sorularıma cevap vermiyorsun, bir olay tartışılacaksa sende sorulan sorulara cevap vereceksin ki tartışma olsun. Yoksa antu forumunda 6 ay boyunca bu cimbomlulara ne sorsak konusu altında oylanan ve en çok oy alan soruyu getirip sormak maharet değil.

Şimdi bir soru soracaz sona burda sonra antuya gidip 6 ay daha gelmiyeceksin, boşuna vaktini almayalım bence okumakla yetin Mr.Bird.

Şike yaptınız mı ? Azize'ye tapıyor musun cevapla bende tartışacağım seninle. Akademisyen ayağıyla teori kasma burada. Cevap ver. Adam gibi çık söyle evet ya da hayır ona göre tartışacağım "karşımdaki adam mı" diye bekliyorum cevabını.

şakamı yapıyorsun tabikide HAYIR.. Aziz Yıldırım'a tapmak diye bir tabir olamaz. O Allah'a mahsustur. Ama Aziz Yıldırım'ın her daim arkasındayız.

Adamlığımı bu soruların cevabıyla tasvip edeceksen kusura bakmada adamlık kavramının ne olduğunu biraz daha araştırman lazım..Sana ve forumdakilere karşı gayet saygılıyken,bana karşı saygısız tutumun 'adamlığını' zedeliyor. Buyur burdan yak.

Üst Alt