F.Bahçe'den Topal Sürprizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'den Topal Sürprizi

Fenerbahçe’nin Valencia’da forma giyen milli futbolcu Mehmet Topal için teklifte bulunduğu iddia edildi

İspanyol Cadena Ser’in haberine göre, Ocak ayında Valencia’dan ayrılması beklenen Mehmet Topal’ın taliplileri arasında Fenerbahçe’nin de olduğu ve 25 yaşındaki oyuncu için Sarı Lacivertlilerin teklifte bulunduğu ifade edildi.

Haberde, Premier Ligde oynamayı hayal ettiğini açıklayan Mehmet Topal için Manchester City, Chelsea ve Aston Villa’nın da teklifte bulunduğu belirtildi.

m.milliyet.com.tr

Cevap: F.Bahçe'den Topal sürprizi

Mehmet Topal,Arda,Hasan Kabze gibi bidzen avrupaya giden oyuncuları, tüpcü medya Fenere ve BJK ye transfer etmeye baslarlar artık;)

milliyetten haber paylaşılmasın artık sırf sinir dangalaklık başka şey degil

Abi basıma ne geldiyse bu fıkralar yüzünden geldi:)Renkdasımın biri agza alınmayacak seyler sölemis ona birsey yok, bana 1 hafta ceza!Simdi Modlardan bazıları cıkar der bu cocuk mazlum edebiyatı yapıyor diye;)

Sen nasılsın abi,özledim seni:)

Hahaha ulan ne adamsınız fıkradan ceza alıyorsunuz :D İyiyim kardeşim sağol bir haftadır ilk kez güldürdün beni sağol. Bende seni özledim kardeşim. Hoş geldin.

Abi basıma ne geldiyse bu fıkralar yüzünden geldi:)Renkdasımın biri agza alınmayacak seyler sölemis ona birsey yok, bana 1 hafta ceza!Simdi Modlardan bazıları cıkar der bu cocuk mazlum edebiyatı yapıyor diye;)

Sen nasılsın abi,özledim seni:)

Bilmelimiyiz yoksa;)

:D

Saka bir yana Mesut iyi cocuktur, cok iyi anlastıgım birkac kisiden biri forumda:)Mesut MODUM gör burayı:D

Ulen Emre Dk da 2 fıkra paylaşabilme kabiliyetine sahipsin bakıyorum da. Hadi geçmiş olsun. aziz gibi hissettin mi len kendini cezalıyken :) Bu arada saçma sapan bir haber olmuş Topal ı chelsea nin istediğini herkes biliyorken kalkıp fenere mi gelecek bank asyada oynamak için? :) güldürmeyin beni Alla sen :)

Ulen Emre Dk da 2 fıkra paylaşabilme kabiliyetine sahipsin bakıyorum da. Hadi geçmiş olsun. aziz gibi hissettin mi len kendini cezalıyken :) Bu arada saçma sapan bir haber olmuş Topal ı chelsea nin istediğini herkes biliyorken kalkıp fenere mi gelecek bank asyada oynamak için? :) güldürmeyin beni Alla sen :)

Sagol:)Aziz gibi olmasada:DTelif hakkı elinden alınmıs bir yazar gibi hissettim kendimi:D

Üst Alt