Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

F.Bahçe'li Yönetici Eboue'yle Dalga Geçti


F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle yerde kalmasını alaya aldı.F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Beşiktaş-Galatasaray maçında Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle uzun süre yerde kalmasını twitterdan şöyle değerlendirdi:"Fildişi Sahilli futbolcuların kaba etine su gelince kafalarında acı hissetmeleri çok garip :) Anatomilerini incelemek lazım!?!"Hasan Çetinkaya'nın bu imalı sözleri de önümüzdeki günlerde gündemi meşgul etmeye aday bir yaklaşım olarak değerlendirildi.ne şerefsiz insanlar var ! :mad:
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtisen gel ben senin kaba etine bir dokunayım bakalım neler hissedeceksin şerefsiz.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiSunların ugrastıkları seye bak,cocuklar güler halinize!Onu atanlara laf yok,sanki suclu Eboueymis gibi gel ona laf söle!
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtibütün fenerlilerin aynı zihniyete sahip olması, hepsinin aynı genden gelir gibi aynı şeyi konuşması tuhaf doğrusu.gerizekalı olmalılar.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiİki lafı bir araya getiremeyenlerin yönetici olduğu yerde farklı söylemler beklemek abesle iştigal'dir...
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiBu adamda ırkçılık yapıo resmen , valla Ebuenin yerinde olsam AİHM ye gider en büyük cezaları almalarına en büyük tezminat davasını açardım , şerefsizler
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtio değilde adamların başkanları şikeden içerde yatıyo ne yüzle konuşurlar anlamıyorum :d
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiYakında Şike Operasyonu kapsamında bunuda kapsarlar içerden tweet kasar sonra.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçti"Fildişi Sahilli futbolcuların kaba etine su gelince kafalarında acı hissetmeleri çok garip Anatomilerini incelemek lazım!?!"


İncelerken dikkat et sana birşey olmasın yönetici bozuntusu.Malum yüzüne filan değer.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtieboue nin uzun etide hasan çetinkaya nın canını acıtmış demek zamanında
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiZencilerin anotomilerine çok meraklı arkadaş.Daha yakından incele bence, Eboue de senin kaba etini genişletsin.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtikendi kıcıyla dalga gecsin. siyahi oyuncuların kaba etine cok meraklıdır gerci fener insanları, sasırılacak bir durum yok :ka21:
 
Üst Alt