F.Bahçe'li Yönetici Eboue'yle Dalga Geçti


F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle yerde kalmasını alaya aldı.kjjk_12.jpg
F.Bahçe idari menajeri Hasan Çetinkaya, Beşiktaş-Galatasaray maçında Eboue'nin tribünden gelen yabancı maddeler nedeniyle uzun süre yerde kalmasını twitterdan şöyle değerlendirdi:"Fildişi Sahilli futbolcuların kaba etine su gelince kafalarında acı hissetmeleri çok garip :) Anatomilerini incelemek lazım!?!"Hasan Çetinkaya'nın bu imalı sözleri de önümüzdeki günlerde gündemi meşgul etmeye aday bir yaklaşım olarak değerlendirildi.ne şerefsiz insanlar var ! :mad:
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtisen gel ben senin kaba etine bir dokunayım bakalım neler hissedeceksin şerefsiz.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiSunların ugrastıkları seye bak,cocuklar güler halinize!Onu atanlara laf yok,sanki suclu Eboueymis gibi gel ona laf söle!
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtibütün fenerlilerin aynı zihniyete sahip olması, hepsinin aynı genden gelir gibi aynı şeyi konuşması tuhaf doğrusu.gerizekalı olmalılar.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiİki lafı bir araya getiremeyenlerin yönetici olduğu yerde farklı söylemler beklemek abesle iştigal'dir...
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiBu adamda ırkçılık yapıo resmen , valla Ebuenin yerinde olsam AİHM ye gider en büyük cezaları almalarına en büyük tezminat davasını açardım , şerefsizler
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtio değilde adamların başkanları şikeden içerde yatıyo ne yüzle konuşurlar anlamıyorum :d
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiYakında Şike Operasyonu kapsamında bunuda kapsarlar içerden tweet kasar sonra.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçti"Fildişi Sahilli futbolcuların kaba etine su gelince kafalarında acı hissetmeleri çok garip Anatomilerini incelemek lazım!?!"İncelerken dikkat et sana birşey olmasın yönetici bozuntusu.Malum yüzüne filan değer.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtieboue nin uzun etide hasan çetinkaya nın canını acıtmış demek zamanında
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtiZencilerin anotomilerine çok meraklı arkadaş.Daha yakından incele bence, Eboue de senin kaba etini genişletsin.
 
Cevap: F.Bahçeli yönetici Eboue'yle dalga geçtikendi kıcıyla dalga gecsin. siyahi oyuncuların kaba etine cok meraklıdır gerci fener insanları, sasırılacak bir durum yok :ka21:
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt