F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail

Cevap: Fenerlilerin Cumhurbaşkanına yolladıkları mail

Samil Tayyar'in yazdigi mektubun yaninda osuruk gibi kalmis :D

Talimat da buyuk ihtimal dgisir. Isin en kolay kismi TFF talimatlari.

Bu bence biraz zor gibi. TFF'nin bagli bulundugu UEFA 0 tolerans politikasini 1. planda tutuyor ve sen tam su anda TFF olarak talimatlari degistiriyorsun. Adamin bir tarafindan kan almazlarmi?

Cevap: F.Bahçe'lilerin Cumhurbaşkanı'na Yolladıkları Mail

ayrıca işlerine gelmeyince bu operasyon siyasidir diyen şerefsizler şimdi milletvekillerinin siyaset adamlarının bi yerlerini yalayacak neredeyse böyle döneklik görülmemiştir

ulan AKP sayesinde yasa zaten geçti. AKP nin desteklediği hangi yasayı '' sayın '' cumhurbaşkanı imzalamadı ki? elbet bunu da imzalayacak!

Olayı getirip getirip AKP'e dayandırmanın mantığı yok. Zaten bu konuda çok kızgınım fakat Yasa tasarısını bizim klübümüz dahil tüm klüpler imzaladı en başta, sonra sadece iktidar değil muhalefetin alayı onayladı. Benim hala tek umudum C.başkanıdır, eğer imzalamazsa tekrar yasalaştırmaya uğraşmazlar mecliste. Zaten danışıklı dövüş falanda olabilir, AKP topu Fenerlilerin baskısından kurtulmak için C.Başkanına atacak olabilir, siyaset bu 90 dakikalar bitmez.Her ne kadar bu yasa değişikliği Feneri ve içerideki fenerlileri olumlu yönde etkilemeyecek olsa da bu yasanın çıkmaması ve Fenerlilerin yine son dakikada timsaha yatması burada şenlik havası estirir, internet geyiklerine yeni malzemeler vs... :D Bu yüzden tepkimizi ne kadar iletirsek o kadar iyi diye düşünüyorum.

Cevap: Fenerlilerin Cumhurbaşkanına yolladıkları mail

Bu bence biraz zor gibi. TFF'nin bagli bulundugu UEFA 0 tolerans politikasini 1. planda tutuyor ve sen tam su anda TFF olarak talimatlari degistiriyorsun. Adamin bir tarafindan kan almazlarmi?

Sanmam. Uzerinde yasadigimiz bu cografyada her sey mumkun. Guya AKP de yasayi gecirmeyecekti. Esip gurluyordular. Ama ne oldu?

Olayı getirip getirip AKP'e dayandırmanın mantığı yok. Zaten bu konuda çok kızgınım fakat Yasa tasarısını bizim klübümüz dahil tüm klüpler imzaladı en başta, sonra sadece iktidar değil muhalefetin alayı onayladı. Benim hala tek umudum C.başkanıdır, eğer imzalamazsa tekrar yasalaştırmaya uğraşmazlar mecliste. Zaten danışıklı dövüş falanda olabilir, AKP topu Fenerlilerin baskısından kurtulmak için C.Başkanına atacak olabilir, siyaset bu 90 dakikalar bitmez.Her ne kadar bu yasa değişikliği Feneri ve içerideki fenerlileri olumlu yönde etkilemeyecek olsa da bu yasanın çıkmaması ve Fenerlilerin yine son dakikada timsaha yatması burada şenlik havası estirir, internet geyiklerine yeni malzemeler vs... :D Bu yüzden tepkimizi ne kadar iletirsek o kadar iyi diye düşünüyorum.

Ya kime getirelim ?

Obama ile A.B.D. demokrat partisine mi ?

Kulüpler birliği denen şarlatan yuvası ya da kulüp başkanları neyi imzalarsa imzalasın.

Yasayı sen yapıyorsun.

Teklif aşamasında Başbakanın ve Bülent Arıç'ın açıklamalarını hatırlıyor muyuz acaba?

Aaa pardon, onlar mecliste 5-10 milletvekiline sahip küçücük bir partinin liderleriydi değil mi?

onu bunu bilmemde tahminlerimizin hepsi tutuyor , metristeki yaratıkları dışarı salacaklar , küme düşürmeyi de kaldırıp feneri kurtaracaklar

ben tek bir siyasi parti adı vermeyeceğim , bu yasayı değiştirmek için destek veren tüm milletvekillerine yazıklar olsun

Cumhurbaşkanı yasayı onaylayacak...

Keşke terse yatsak ama maalesef onaylayacak...

Ama şöylede bir durum var...

Şike serbest değil cezası az olacak...

Aziz'in içeriden çıkacağını düşünenlere hatırlatma...

Aziz Yıldırım ve ekibi şike ile beraber silahlı çete'den yargılanıcaklar...

yani bu şu demek şike'den üç alacaksa silahlı örgüt'den daha fazla alacak...

biri bu gerizekalılara anlatsın...

Cumhurbaşkanı yasayı onaylayacak...

Keşke terse yatsak ama maalesef onaylayacak...

Ama şöylede bir durum var...

Şike serbest değil cezası az olacak...

Aziz'in içeriden çıkacağını düşünenlere hatırlatma...

Aziz Yıldırım ve ekibi şike ile beraber silahlı çete'den yargılanıcaklar...

yani bu şu demek şike'den üç alacaksa silahlı örgüt'den daha fazla alacak...

biri bu gerizekalılara anlatsın...

sen gerçekten azizenin '' çetecilikten '' yargılanacağını düşünüyormusun? İnanıyormusun?

reisi bakana buradan sesleniyorum büyük ihtimal okumayacak onu da biliyorum ama yine de belirtmek istiyorum haram zıkkım olsun sizin iyi yanlarınızı savunduğum günler

buradan reisi cumhura sesleniyorum biliyorum büyük ihtimal sizinden bu mesajdan haberiniz olmayacak ama yine de belirtmek istiyorum haram zıkkım olsun bundan iki ay önce herkes cezasını çekecek derken asil duruşunuzu takdirle karşılamam ve millete anlatmalarım

yazıklar olsun

bu yasanalari goruyorumda

Iyiki Corner reyiz geldide bu serefsizlere cakti gitti

angutlari Sl biraklmadilar

Olaylar olduguinda hukumetle birlikde her kesin kiviracagini ianaiyordui

Ne Demek Tesvik suc sayilmayacak?

Şikenin alt sınırı 1 yıla inince Aziz atıyorum 13 maçta şike yaptıysa hepsi için 1 'er yıldan 13 yıl gibi bir ceza alacak galiba.

hangi cumhurbaşkanına ?

Türkiye Cumhuriyetininkine mi ?

yoksa fenerbahce cumhuriyetininkine mi ?

Üst Alt