F.Bahçe’nin küme düşürülmesine sıcak bakmıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe’nin küme düşürülmesine sıcak bakmıyor!

Cevap: F.Bahçe’nin küme düşürülmesine sıcak bakmıyor!

Lan artık Fener'in derdini bıraktım, kendi derdime düştüm, Fener'e ceza verilmezse ve şike yaptıkları ıspatlanırsa UEFA hepimizin ağzına s...cak :eek: olan bize de olacak

Yeterli delil mi yok ? :asd: hahahahaaah. Ne gerekiyor delil saymak için, aziz'in çıplak resimlerimi ?

niye düşmesini istesinler ki diğer takımlar en kötü futbolcuları 200er bin euro alıyo yöneticileri her maç belli miktar para alıyor neden istesinler di mi ama ?

şerefsizler ya

Lan artık Fener'in derdini bıraktım, kendi derdime düştüm, Fener'e ceza verilmezse ve şike yaptıkları ıspatlanırsa UEFA hepimizin ağzına s...cak :eek: olan bize de olacak

Olsun önemli olan Fenerbahçe. Fenerbahçe ligde kalsın da ne olursa olsun. Fenerbahçe olmadan lig olmaz. Ebedi dostluk varmış. :eek:

çıkıp bizimkilerden biri fenerbahçe kalsın biz gidelim diyecek diye korkuyorum vallahi.

türk medyasında yunanlılara komşi deme hevesi var ya ermenilere de adamlar orda insanları katleder bizimkiler hala komşu şunu yaptı diye manşet atar bu millete uydun bi söz var deveyi diken insanı s.ken yaranır... 4S kuralını biliyoruz seveni sevmez bu millet şey yapanı şey işte üstünden geçeceksin ama iyice geçeceksin kulun kölen olur

Fenerbahçe düşürülmezse ve şampiyonluğu elinden alınmazsa, ''marka değeri'' lafını ilk edene küfür ederim. Katar'dan bile daha dandik bir lig oluruz.

Bu işe karışanlar hakettiği cezayı almazda ligde kalırsa, zaten bi lig özelliği taşımaz Türkiye..

Bazı insanların parayla hırslarını giderip parayla şampiyon olup parayla saygı gördüğü kısaca paranın hakim olduğu bi lig olur..

Nerde heyecan nerde rekabet..

Aa bu rakip dişlii hallederizz konuşmalarını değil kazanmak için dua ettiğimiz bir lig olsun istiyoruz.

Eğer TFF 'de güvenoyu almak istiyorsa bundan daha iyi fırsat mı olur?

İnşALlah Uefa gelir..Men ederde..Biraz olan Futbol kaliteside tamamen gider.

sporda şiddet yasasında şike yapan takım küme düşürülük demiyor mu tff uymak zorunda şimdi uymazsa yarın başkasına laf söyleyemez fenere yasa uygulamadın bize nie uyguluyorsun die

Fenerbahçe düşürülmezse ve şampiyonluğu elinden alınmazsa, ''marka değeri'' lafını ilk edene küfür ederim. Katar'dan bile daha dandik bir lig oluruz.

Şaibeli bir ligin marka değeri zaten olmaz...

Şu ters mantığı futbol ulemaları(!) neden yapamıyor anlamıyorum...

UEfa bırakmaz korkmayın, bitirecekler işi.

Üst Alt