F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv

Cevap: F.Bahçeye Yardım Kampanyası l Show Tv

Biri de demiyor ki aga bu nedir.?

Neyin kafasındasınız lan program yapacak kadar alçalmak nedir.

120px-LetterL.svg.png
fenerbahce.jpg
120px-LetterL.svg.png

Acun zekidir şimdi programı bir show programına cevirir yardım yerine Taraftar kart satış programı gibi sunar ama para toplar sonra mazlum gösterir bunları

Ya bunlar ne parası topluyorlar böyle. Ne oldu da bu kadar para topluyorlar anlamadım ki.

Hem derler mahkeme sonuçlanmadan suçlu değilizdir. Hem de sanki mahkeme sonuçlanmış da mağdur olmuşlar gibi para topluyorlar.

Rezalet bu yahu.

Bir CL ne gidemedi diye bunlar mı olacak. Ulan sen zaten devamlı CL ne gidemeyen bir takımsın.

Bizimle hangi konuda dalga geçtilerse hepsi başlarına geliyor,Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunun göstergesidir bu.

bu yardımın amacı farklı arkadaşlar sunu sölemeye çalışıyoruz fenerbahce düşmanlarına biz kendi ayaklarımızın üzerinde durabiliriz ama lakin siz biz olmassak geberirsiniz ... (antu)

Biz olsak dilenci olyorduk.Nasılda kıvırıyorlar.ahahahah:asd:

bu yardımın amacı farklı arkadaşlar sunu sölemeye çalışıyoruz fenerbahce düşmanlarına biz kendi ayaklarımızın üzerinde durabiliriz ama lakin siz biz olmassak geberirsiniz ... (antu)

Bi de "devlete dilencilik yapıp stad yaptırdılar" demiyorlar mı? :asd: Devlet Ali Sami Yen'in arazisinden TT Arena'ya harcadığının kat kat fazlasını kazanacak haberleri yok. ASY'i 49 yıl daha kiralasaydık ve TT Arena yapılmasaydı, ne devletin işine yarardı ne bizim. Yazık bu sarışınlara ya.. :( Ama hiç acımıyorum. Çeksinler cezalarını. Adamlar at gözlüğü takmışlar "böyle diyorsan şike yapıldığına da inanıyorsun" diyebilen bile var. :D Şike yapıldığını 2 yaşındaki kardeşim bile anlar be bu kadar olmaz.

Bizimle hangi konuda dalga geçtilerse hepsi başlarına geliyor,Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunun göstergesidir bu.

2006 da herkes diyordu açlıktan ağzınız kokuyor, ellerine verdik

2010 da Bursa'yı küçümsediler, Belediye'ye teşvik vermişler Bursa'dan puan alsın diye ki aldı, sonunda Bursa ellerine verdi

2011 de yapmadıkları kalmadı, UEFA ellerine verecek

Hayatımda gördüğüm en rezil, en saygısız haysiyetsiz karaktersiz kulüp.

Her anları, her günleri, her şampiyonlukları şaibe dolu, saygısızlık dolu, şerefsizlik dolu bir camia.

Türk Futbolunun üstünde kara bir bulut

Canlı yayındaysa biri arayıp yüksek miktarda yardım edecem deyip 1 TL bağışlasın. :asd:

Ben Acun - Cem ikisine bireysel olarak bir şey söyleyemem zira kendilerinin yerinde ben olsam ve -Allah korusun- Galatasaray bu durumda olsa ben de kendileri gibi davranırdım ama Show TV'nin bu işe olur vermesi anlamsız. Ayrıca unutmayalım ki Digiturk'un sahibi aynı zamanda Show V'nin de sahibi yanılmıyorsam.

Bunun dışında JB niyetine "Esenler Otogar Tayfa" müdavimlerini buraya çağırıyor ve sembolik bir miktar da olsa eziklere yardım yapılmasını bekliyorum :p

Allah ne kadar büyük.

Hatırlarsanız bir kaç sene önce bu fener GS için alay ediyorlardı, dalga geçiyorlardı, camilere mendil açalım, gsye yardım toplayalım vs. diyerek SEVİYELERİNİ gösteriyorlardı!

Rahmetli Özcan Canaydını ne kadar zor durumda bırakmışlardı, ne kadar üzmüşlerdi!

Ama sonuçda fenere yardım kampanyası düzenleniyor şimdi!

düşmez kalkmaz bir ALLAH!

Büyük lokma ye, büyük konuşma demiş atalarımız, ne güzel demişler!

GSliler olarak bizler onların seviyesine asla düşmeyelim, yazarken dikkatli olalım, çok incitici, aşağılayıcı vs. yazılar yazmayalım, ne halleri varsa görsünler diyelim.

ulan şike ve hırsızlık yaptığı için bu hallere düşen bir akım nasıl mazlum edebiyatı yapar inanılır gbi değil

Ayrıca murat özaydınlı hadi bize atıp tutuyordun . çıkta konuş şimdi !

Ligden düşürmeyecekler , şikeyi affedecekler ,üstünede bunu yapacaklar.!

aHani parasal sorunları yoktu,ŞL. gidememek bu kadar yıkım yaptı da yardım kampanyası yapıp mazlum edebiyatı yaparak ortamı lehine çevirmeye çalışıyorlar? Aklıbaşındaki fenerlilerin sorması geren soru bu ama gerçekler konuşulmuyor konuşturmuyorlar ; eyyamcılık yılışıklık had safhada.

Gururlu dilenci.

Zamanın da radyodan ilk dilenciliği bunlar yapmıştı.Şimdi tvden yapacaklar,yakışır.

Üst Alt